BONIE ELEWACYJNE DBE16, BONIA NAROŻNA ELEWACYJNA, BONIA ZE STYROPIANU, BONIA NAROŻNA ELEWACYJNA, PRODUCENT BONI STYROPIANOWYCH, Powiększ

DBE16 BONIA NAROŻNA ELEWACYJNA ZE STYROPIANU

2 Opinia(e)
Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

BONIA DBE16

Nowy

Styropianowa bonia elewacyjna DBE16 to produkt, którego delikatny kształt pozwala na zastosowanie we współczesnych projektach architektonicznych. Bonie DBE16 za sprawą wykorzystanego materiału - powleczonego kwarcową masą styropianu EPS200 jest elastyczny, wytrzymały i wilgocioodporny. Listwa DBE16 jest łatwa w montażu, instalacja jest bezproblemowa do wykonania nawet dla pojedynczej osoby.

Więcej szczegółów

1978 dostępnych sztuk

35,00 zł

brutto

Opis

Długość25 cm.
Wysokość25 cm.
Grubość5 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieNarożne

Więcej informacji

Styropianowe bonie elewacyjne

Narożna bonia DBE16 to ponadczasowe rozwiązanie służące do poprawy proporcji i estetyki nieruchomości, bez względu na to czy jest to dom rodzinny, hotel czy restauracja. Narożniki elewacyjne montowane są na rogu posiadłości, dzięki temu pełnią funkcję ochronną, zabezpieczając je przed urazami mechanicznymi i niekorzystną pogodą. Montaż boni elewacyjnej DBE16 jest stosunkowo prosty. Styropianowe bonie elewacyjne jest w stanie zamontować każdy, nie są wymagane specjalistyczne narzędzia. Dodatkowym atutem styropianowej boni DBE16 jest możliwość przemalowania produktu na dowolny kolor tak, aby jak najbardziej wpasował się w styl elewacji.

Opinie

Oceń 
2020-05-09

Boskie

Ekspresowa wysyłka i super kontakt

  Oceń 
  2020-05-09

  Fantastyczny zakup

  Bardzo szybka wysyłka

   Napisz swoją opinię !

   Napisz opinię

   DBE16 BONIA NAROŻNA ELEWACYJNA ZE STYROPIANU

   DBE16 BONIA NAROŻNA ELEWACYJNA ZE STYROPIANU

   Najwyższej jakości sztukateria

   Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

   Zaakceptuj Site use cookies