DF7 FASETA, GZYMS PODDACHOWY STYROPIANOWY, FASETY ELEWACYJNA, PRODUCENT FASET, LISTWY STYROPIANOWE POD DACHEM, GZYMSY PODDACHOWE Powiększ

DF7 FASETA - GZYMS PODDACHOWY STYROPIANOWY

Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

FASETA DF7

Nowy

Styropianowy gzyms poddachowy DF7 to innowacyjna listwa sufitowa wykonana z utwardzonego styropianu EPS-200. Jest to doskonałej jakości rozwiązanie sztukatorskie, które w prosty sposób odmieni charakter elewacji, nadając jej unikalnego uroku. Listwa DF7 to lekki, wytrzymały produkt całkowicie odporny na wpływ warunków atmosferycznych oraz uszkodzeń mechanicznych.

Więcej szczegółów

1978 Przedmioty

90,00 zł

brutto

45,01 zł za 1 mb.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość12 cm.
Grubość10 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowaniePoddachowy

Więcej informacji

Faseta pod podbitkę DF7 to doskonały sposób, by odmieniać charakter i styl budynku. Dzięki klasycznemu, falowanemu profilowi styropianowa listwa poddachowa DF7 doskonale wpasowuje się w klasyczne zabudowania. Faseta elewacyjna DF7 to wytworne uzupełnienie zewnętrznej części obiektu, poprzez wizualne zwiększenie jego wysokość. Oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości. Faseta elewacyjna DF7 jest wyrobem wytrzymałym, wilgocioodpornym, lekkim i łatwym w montażu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Zakupy u nas to gwarancja niskiej ceny i zadowolenia!

Opinie

Napisz opinię

DF7 FASETA - GZYMS PODDACHOWY STYROPIANOWY

DF7 FASETA - GZYMS PODDACHOWY STYROPIANOWY

Najwyższej jakości sztukateria

Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

Zaakceptuj Site use cookies