STYROPIANOWE GZYMSY PODDACHOWE, DF12 FASETA, STYROPIANOWE LISTWY POD DACHEM, FASETY STYROPIANOWE, SZTUKATERIA ELEWACYJNA, LISTWY Powiększ

DF12 FASETA - STYROPIANOWE LISTWY POD DACHEM

Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

FASETA DF12

Nowy

Faseta pod podbitkę DF12 to klasyczna forma dekoracji elewacji, znana i powszechnie używana od wielu lat. Dzięki nowoczesnej technologi faseta DF12 jest produktem, który cieszy wyglądem, ale także lekkością i niesamowitą wytrzymałością. Gzyms poddachowy DF12 to listwa ozdobna o wyraźnym, kolistym wcięciu, ze zdobnymi frezami przy dolnej jak i górnej krawędzi.

Więcej szczegółów

1978 dostępnych sztuk

150,00 zł

brutto

75,00 zł za 1 mb.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość15 cm.
Grubość9 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowaniePoddachowy

Więcej informacji

Styropianowa faseta elewacyjna DF12 to dekoracyjny produkt sztukateryjny, służący do ozdoby fasady budynku. Produkt posiada wyrazisty, zdobiony profil, który doskonale wpasuję się w klasyczną kompozycję architektoniczną. Zastosowanie fasety podpodbitkę DF12 to rozwiązanie, które nie tylko nada uroku, ale także pozytywnie odmieni całokształt elewacji. Poddachowy gzyms DF12 został wykonany z utwardzonego, wysokogatunkowego styropianu ESP-200, powleczonego kwarcową masą sztukatorską. Zastosowany materiał jest gwarancją odporności na wszelakie warunki atmosferyczne, ale także na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne.

Opinie

Napisz opinię

DF12 FASETA - STYROPIANOWE LISTWY POD DACHEM

DF12 FASETA - STYROPIANOWE LISTWY POD DACHEM

Najwyższej jakości sztukateria

Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

Zaakceptuj Site use cookies