STYROPIANOWE FASETY ELEWACYJNE, DF13 FASETA, STYROPIANOWE LISTWY POD DACHEM, FASTEY ZE STYROPIANU, LISTWY GZYMSOWE POD DACHOWE, Powiększ

DF13 FASETA - STYROPIANOWE LISTWY POD DACHEM

2 Opinia(e)
Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

FASETA DF13

Nowy

Faseta elewacyjna DF13  to bogato zdobione styropianowe wykończenie fasady budynku. Fasety nazywane także gzymsami poddachowymi pełnią rolę ozdobną, a także optycznie powiększają powierzchnię ścian. Produkt wykonany został z wysokiej klasy styropianu EPS-200, który dodatkowo został powleczony masą kwarcową, dzięki czemu faseta DF13  tworzy trwały i odporny na wodę i czynniki atmosferyczne produkt.

Więcej szczegółów

1978 dostępnych sztuk

132,00 zł

brutto

66,00 zł za 1 mb.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość13 cm.
Grubość6 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowaniePoddachowy

Więcej informacji

Gzyms poddachowy DF13 to finezyjny element sztukateryjny, który świetnie sprawdzi się jako wykończenie Twojej elewacji. Fasety elewacyjne już od dłuższego czasu są jednymi z najchętniej wybieranych komponentów z zakresu sztukaterii zewnętrznej. Doskonale prezentują się na ścianach, jako ich wykończenie tuż pod dachem. Dom lub budynek użyteczności publicznej wyposażony w takie zdobienie od razu wizualnie zyskuje na wartości i sprawia wrażenie bardziej wytwornego. Nic więc dziwnego, że po tego typu sztukaterię coraz chętniej sięgają również wspólnoty mieszkaniowe. Faseta pod podbitkę DF13 to produkt, z którego z pewnością będą Państwo zadowoleni. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z pracownikami naszego działu sprzedaży. 

Opinie

Oceń 
2021-04-07

Gorąco polecam

Więcej niż zadowalające

  Oceń 
  2021-04-07

  Polecam !!!

  Bardzo szybka wysyłka

   Napisz swoją opinię !

   Napisz opinię

   DF13 FASETA - STYROPIANOWE LISTWY POD DACHEM

   DF13 FASETA - STYROPIANOWE LISTWY POD DACHEM

   Najwyższej jakości sztukateria

   Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

   Zaakceptuj Site use cookies