FASETY ZE STYROPIANU, DF15 FASETY, STYROPIANOWE GZYMSY POD DACHEM, FASTY STYROPIANOWE, LISTWY GZYMSOWE POD DACHEM, SZTUKATERIA E Powiększ

DF15 FASETY - STYROPIANOWE GZYMSY POD DACHEM

Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

FASETA DF15

Nowy

Listwa DF15 to styropianowa faseta elewacyjna, która idealnie dekoruje fasadę budynku. Montowana tuż pod podbitką, optycznie powiększa ścianę zewnętrzną, nadając całości niepowtarzalnego uroku i charakteru. Faseta DF15 zostaławykonana z trwałych materiałów, dzięki czemu przez lata niezmiennie będzie cieszyła oko. Dodatkowym atutem jest szybka i bezproblemowa instalacja ich pod dachem.

Więcej szczegółów

1978 dostępnych sztuk

96,00 zł

brutto

48,00 zł za 2 mb.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość19 cm.
Grubość20 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowaniePoddachowy

Więcej informacji

Elewacyjna faseta styropianowa DF15 to ozdoba fasady budynku o stonowanym, szerokim wcięciu. Jest to rozwiązanie, które nie tylko nada uroku, ale także pozytywnie odmieni całokształt elewacji. Poddachowy gzyms DF15 został wykonany z utwardzonego, wysokogatunkowego styropianu ESP-200, powleczonego kwarcową masą sztukatorską. Dzięki zastosowanemu materiałowi elewacyjna faseta styropianowa DF15 jest odporna na wszelakie warunki atmosferyczne, wilgoć, mikropęknięcia, wgniecenia i zabrudzenia. Faseta podpodbitkę DF15 to gwarancja jakości, niskiej ceny i zadowolenia!

Opinie

Napisz opinię

DF15 FASETY - STYROPIANOWE GZYMSY POD DACHEM

DF15 FASETY - STYROPIANOWE GZYMSY POD DACHEM

Najwyższej jakości sztukateria

Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

Zaakceptuj Site use cookies