DF17 FASETY ELEWACYJNE, GZYMSY POD DACH, STYROPIANOWE GZYMSY POD DACH, STYROPIANOWE FASET ELEWACYJNE, FASETY ZEWNĘTRZNE, Powiększ

DF17 FASETY ELEWACYJNE GZYMSY POD DACH

Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

FASETA DF17

Nowy

Faseta elewacyjna DF17 to styropianowy element dekoracyjny w postaci poziomej listwy, z widocznym, wybrzuszonym profilem. Faseta DF17 to produkt montowany na elewacji budynku jak i wewnątrz przy aranżacji pomieszczeń. Zdobienia za jej pomocą nadają charakteru i klasy. Gzyms poddachowy DF17 to wysoce wytrzymały element ozdobny, odporny na zmienne warunki atmosferyczne, wgniecenia oraz zabrudzenia.

Więcej szczegółów

1978 dostępnych sztuk

150,00 zł

brutto

75,00 zł za 1 mb.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość10 cm.
Grubość10 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowaniePoddachowy

Więcej informacji

Elewacyjna faseta styropianowa DF17 to zewnętrzne zdrobnienie, które montowana jest pod podbitką. Produkt ten doskonale maskuje nierówności na połączeniu ściany i dachu. Ten model sztukaterii styropianowej doskonale sprawdzi się w klasycznych i współczesnych projektach. Listwa DF17 wykonana została z wysokiej klasy materiału. Zastosowany styropian EPS-200 został podwójnie utwardzony oraz powleczony kwarcową masą sztukatorską, dzięki czemu listwa elewacyjna DF17 jest trwała oraz odporna na warunki pogodowe. Wyrób jest prosty w instalacji, montaż nie wymaga specjalistycznych narzędzi.

Opinie

Napisz opinię

DF17 FASETY ELEWACYJNE GZYMSY POD DACH

DF17 FASETY ELEWACYJNE GZYMSY POD DACH

Najwyższej jakości sztukateria

Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

Zaakceptuj Site use cookies