STYROPIANOWE FASETY, DF23, NOWOCZESNY FASET STYROPIANOWY, FASETY NA ELEWACJĘ, FASET GŁADKI PROSTY GZYMS PODDACHOWY, Powiększ

DF23 NOWOCZESNY FASET STYROPIANOWY NA ELEWACJĘ GŁADKI PROSTY GZYMS PODDACHOWY

Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

FASETA DFE112

Nowy

Elewacyjna faseta DF23 to stylowe, styropianowe zdobienie, które ma swoje miejsce na zewnętrznej stronie elewacji pod dachem. Faseta podpodbitkę DF23 doskonale sprawdzi się w klasycznych stonowanych aranżacjach elewacji. Faseta DF23 sprawdza się również jako optyczne wyrównanie nierówności na styku ściany i podbitki. Sztukateria została wykonana z trwałych, odpornych na pogodę materiałów. 

Więcej szczegółów

1978 dostępnych sztuk

132,00 zł

brutto

66,00 zł za 1 mb.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość13 cm.
Grubość13 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowaniePoddachowy
UwagaListwy sprzedawane na sztuki (odcinki 2mb)

Więcej informacji

Styropianowa faseta DF23 to sztukateria montowana w górnej części elewacji między ścianą a podbitką. Faseta elewacyjna DF23 idealnie sprawdzi się jako podkreślenie elewacji wykonanej w klasycznym stylu. Zastosowanie fasety elewacyjnej DF23 to prosty zabieg, pozwalający na poprawienie walorów estetycznych całego budynku, ale również doskonale sprawdza się jako element maskujący wszelakie błędy architektoniczne, takie jak np. nierówne ściany. Faseta DF23 wyprodukowana została z wysokiej klasy tworzywa - z utwardzonego styropianu EPS-200. Faseta poddachowa DF23 dzięki temu, że została dodatkowo pokryta krawcową masą sztukatorską, charakteryzuje się wysoką odpornością na zmienne warunki atmosferyczne, ale również uszkodzenia mechaniczne oraz zabrudzenia. Oferowane przez nas profile są lekkie i łatwe w montażu. Instalacja jest bezproblemowa do wykonania nawet dla osoby bez jakiegokolwiek doświadczenia.

Opinie

Napisz opinię

DF23 NOWOCZESNY FASET STYROPIANOWY NA ELEWACJĘ GŁADKI PROSTY GZYMS PODDACHOWY

DF23 NOWOCZESNY FASET STYROPIANOWY NA ELEWACJĘ GŁADKI PROSTY GZYMS PODDACHOWY

Najwyższej jakości sztukateria

Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

Zaakceptuj Site use cookies