LISTWA DO BONIOWANIA, DLB3 STYROPIANOWA LISTWA DO BONIOWANIA, LISTWY BONIUJĄCE, ELEWACYJNE LISTWY DO BONIOWANIA, LISTWY BONIUJĄC Powiększ

DLB3 STYROPIANOWA LISTWA DO BONIOWANIA

Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

LISTWA BONIOWA DLB3

Nowy

Styropianowa listwa do boniowania DLB3 to elegancki wyrób o głębokim, schodkowym wzorze, pozwalający uzyskać idealnie proste krawędzie boni. Listwa DLB3 posiada gładką powierzchnię oraz cechuje się powtarzalnymi wymiarami.

Jest to doskonała sztukateria, by zmienić proporcje oraz styl budynku. Listwa do boniowania DLB3 wykonana została z wysokiej jakości materiału, jest ona lekka i łatwa w montażu

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

90,00 zł

brutto

45,00 zł za 1 mb.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość10 cm.
Grubość5 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieElewacyjne

Więcej informacji

Listwa do boniowania elewacji DBL3 to stosowany w celach ozdobnych styropianowy dekor o widocznym, schodkowym zagłębieniu. Zastosowanie listwy do boniowania DBL3 gwarantuje uzyskanie idealnych proporcji, definiując przy tym przestrzeń ściany. Bonia listwa DBL3 przekształca proporcje i styl fasady budynku, nadając całości wdzięku i charakteru. Listwa elewacyjna boniowa DBL3 wykonana została z wysokogatunkowego, powleczonego kwarcową masą sztukatorską styropianu ESP-200. Zastosowany materiał sprawia, że produkt jest lekki, a zarazem bardzo wytrzymały. Styropianowa listwa do bonowania DBL3 jest łatwa w montażu, instalacja nie wymaga specjalistycznych narzędzi ani dużego nakładu pracy.

Listwy do boniowania elewacji


Styropianowa listwa do boniowania to dekoracyjny element architektoniczny, stosowany przede wszystkim w formie poziomych pasów. Zastosowanie listew elewacyjnych do boniowania definiuje przestrzeń ściany, dzieląc jej powierzchnie na mniejsze, eleganckie segmenty. Dlaczego listwy do boniowania elewacji?

Boniowanie to modne rozwiązanie, chętnie stosowane przez wielu architektów oraz projektantów wnętrz. Tego typu dekoracja nadaję się zarówno do domów jednorodzinnych jak i kamiennicy lub lokalu użyteczności publicznej. Zabieg boniowania podnosi walory estetyczne fasady budynku, nadając całości klasy i charakteru. Bonie listwy świetnie pasują zarówno do dużych jak i małych obiektów. Sztukateria ta jest w stanie zmienić optycznie charakter budowli niezależnie od jego bryły. Elewacyjne listwy do boniowania to uniwersalne zdobienie chętnie wybierane zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych projektów. W naszym asortymencie posiadamy bardzo duży wybór wzorów, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta!

O listwach do boniowania

Nasza sztukateria znakowana logiem Producent Sztukaterii to wysoce odporne listwy o idealnie powtarzalnych wymiarach i detalach. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii sztukateria zewnętrzna naszej firmy zapewnia komfort użytkowania oraz zadowolenie na długie lata.

Nasze listwy do boniowania elewacji wykonane zostały z utwardzonego, trwałego styropianu EPS-200. Produkt ten został powleczony nowoczesną masą sztukatorską wyprodukowaną na bazie najwyższej jakości żywicy akrylowo-polimerowej oraz wyselekcjonowanych kruszyw kwarcowych. Dzięki zastosowanemu tworzywu, nasza sztukateria elewacyjna cechuje się całkowitą odpornością na warunki atmosferyczne, ale także ochroną przed promieniowaniem UV, wilgocią oraz uszkodzeniami mechanicznymi. 

Montaż listew do boniowania

Instalacja styropianowej listwy do boniowania jest szybka, prosta, nie wymaga ona zaawansowanych umiejętności monterskich. Do obróbki sztukaterii elewacyjnej wystarczą tradycyjne,  podstawowe narzędzia takie jak: piła, poziomnica lub paca do kleju.

Producent Sztukaterii

Choć boniowanie cieszy się coraz większą popularnością, to nie każdy jednak wie, w jaki sposób dopasować listwy do boniowania do swojego budynku. W razie wątpliwości lub braku inspiracji zachęcamy do kontaktu z konsultantami z naszego punktu obsługi klienta zarówno poprzez połączenie telefoniczne jak i wiadomość na czacie internetowym. 

Producent Sztukaterii to firma o wieloletnim doświadczeniu na rynku. Przez wiele lat naszej działalności zaufało nam wielu klientów. Podczas składania zamówienia zapewniamy szybką i bezpieczną dostawę. Dodatkowo chętnie udzielimy Ci porady w wypadku problemu z podjęciem decyzji lub pytaniu dotyczącym produktu.

Opinie

Napisz opinię

DLB3 STYROPIANOWA LISTWA DO BONIOWANIA

DLB3 STYROPIANOWA LISTWA DO BONIOWANIA

Najwyższej jakości sztukateria

Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

Zaakceptuj Site use cookies