LISTWY BONIOWE, DLB4 STYROPIANOWA LISTWA DO BONIOWANIA, ELEWACYJNA LISTWA DO BONIOWANIA, LISTWY STYROPIANOWE BONIOWE, BONIE, PRO Powiększ

DLB4 STYROPIANOWA LISTWA DO BONIOWANIA

Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

LISTWA BONIOWA DLB4

Nowy

Listwa elewacyjna boniowa DLB4 to produkt, dzięki któremu niskim kosztem podniesiesz walory wizualne budynku oraz nadasz mu niepowtarzalnego charakteru. Boniowanie wykonać można na całej powierzchni elewacji, lub na wybranym fragmencie fasady budynku. Zastosowanie listwy do boniowania DLB4 pozwala na ukrycie nierówności ścian i kątów. DLB4 to wytrzymały produkt, który posłuży ci na długie lata!

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

60,00 zł

brutto

30,00 zł za 1 mb.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość10 cm.
Grubość5 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieElewacyjne

Więcej informacji

Styropianowa listwa do boniowania DLB4 to produkt, który zapewnia w pełni proste krawędzie elewacyjnych boni. Proces boniowania znacznie podnosi walory estetyczne budynków i jest bardzo chętnie wybierany przez właścicieli domów jednorodzinnych, developerów i wspólnoty mieszkaniowe. Listwa do boniowania elewacji DLB4 wykonana została z bardzo wytrzymałego tworzywa. Mianowicie chodzi o utwardzony styropian EPS-200. Materiał ten charakteryzuje się odpornością na działanie wody, wpływ wilgoci, pleśń, grzyby i drobnoustroje. Jest również niepodatny na uszkodzenia mechaniczne za sprawą pokrycia żywicą z domieszką kruszywa kwarcowego.

Opinie

Napisz opinię

DLB4 STYROPIANOWA LISTWA DO BONIOWANIA

DLB4 STYROPIANOWA LISTWA DO BONIOWANIA

Najwyższej jakości sztukateria

Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

Zaakceptuj Site use cookies