ELEWACYJNE LISTWY DO BONIOWANIA, DLB6 STYROPIANOWA LISTWA DO BONIOWANIA, PRODUCENT LISTEW DO BONIOWANIA, LISTWA STYROPIANOWA DO Powiększ

DLB6 STYROPIANOWA LISTWA DO BONIOWANIA

Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

LISTWA BONIOWA DLB6

Nowy

Styropianowa listwa do boniowania DLB6, to nowoczesny produkt o stonowanym kształcie. Dzięki symetrycznemu kwadratowemu zagłębieniu listwa boniowa DLB6 doskonale sprawdzi się we współczesnych aranżacjach elewacyjnych, ale także w klasycznych projektach. Listwa do boniowania elewacji DLB6 wykonana została z trwałych materiałów, dzięki czemu stanowi gwarancje zadowolenia na wiele lat!

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

60,00 zł

brutto

30,00 zł za 1 mb.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość10 cm.
Grubość5 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieElewacyjne

Więcej informacji

Styropianowa listwa do boniowania DLB6 to doskonałe zestawienie wysokiej jakość wykonania z minimalistycznym wzornictwem i doskonałą ceną. Listwa do boniowania DLB6 to doskonała dekoracja zarówno nowoczesnej jak i klasycznej fasady budynku. Dzięki użyciu precyzyjnych maszyn oraz najwyższej jakości utwardzonego, powleczonego kwarcową masą sztukatorską styropianowi EPS200, listwa elewacyjna boniowa DLB6 cechuje się niezwykłym odwzorowaniem profilu, dużą powtarzalnością oraz trwałością. Listwa do boniowania elewacji DLB6 to gwarancja dobrej ceny i zadowolenia na długie lata!

Opinie

Napisz opinię

DLB6 STYROPIANOWA LISTWA DO BONIOWANIA

DLB6 STYROPIANOWA LISTWA DO BONIOWANIA

Najwyższej jakości sztukateria

Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

Zaakceptuj Site use cookies