LISTWA DO BONIOWANIA DLB10, STYROPIANOWA LISTWA DO BONIOWANIA, LISTWY ZE STYROPIANU DO BONIOWANIA ELEWACJI, PRODUCENT LISTEW STY Powiększ

DLB10 STYROPIANOWA LISTWA DO BONIOWANIA

Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

LISTWA BONIOWA DLB10

Nowy

Listwa do boniowania elewacji DLB10 to ozdobny produkt, o schodkowym wzorze. Zastosowanie listwy do boniowania DLB10 sprawi, że Twój dom nabierze eleganckiego wyglądu i zdecydowanie wyróżni się na tle innych zabudowań. DBL10 to wyjątkowy wyrób producenta sztukaterii styropianowej. Został on wykonany z utwardzonego styropianu EPS200, dzięki czemu jest gwarancją trwałości, jakości i zadowolenia.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

60,00 zł

brutto

30,00 zł za 1 mb.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość10 cm.
Grubość5 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieElewacyjne

Więcej informacji

Listwa do boniowania elewacji DLB10 to doskonałe zestawienie wysokiej jakość wykonania ze spektakularnym wzornictwem i atrakcyjną ceną. Dzięki użyciu precyzyjnych maszyn oraz najwyższej jakości utwardzonego, powleczonego kwarcową masą sztukatorską styropianu EPS-200, sztukateria tej firmy cechuje się niezwykłym odwzorowaniem profilu listwy, dużą powtarzalnością oraz trwałością. Listwa do boniowania DLB10 jest odporna na wszelakie zjawiska atmosferyczne, ale także na wgniecenia i zabrudzenia. Styropianowa listwa do boniowania DLB10 to gwarancja zadowolenia od producenta sztukaterii styropianowej!

Opinie

Napisz opinię

DLB10 STYROPIANOWA LISTWA DO BONIOWANIA

DLB10 STYROPIANOWA LISTWA DO BONIOWANIA

Najwyższej jakości sztukateria

Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

Zaakceptuj Site use cookies