LISTWA DO BONIOWANIA, DLB11 STYROPIANOWA LISTWA DO BONIOWANIA, BONIOWE LISTWY ZE STYROPIANU, PRODUCENT BONI, LISTWY DO BONIOWANI Powiększ

DLB11 STYROPIANOWA LISTWA DO BONIOWANIA

Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

Nowy

Styropianowa listwa do boniowania DLB11 to wyrób o specyficznym profilu, który dzięki swojemu niepowtarzalnemu kształtowi wpasuje się zarówno w nowoczesną jak i klasyczną zabudowę. Listwa do boniowania DLB11 to artykuł o wielu zaletach, produkt cechuje wytrzymałość na warunki pogodowe, ale także lekkość i łatwość w montażu. Listwa boniowa DLB11 wykonana została z wysokiej klasy styropianu EPS-200.

Więcej szczegółów

5934 dostępnych sztuk

  • 100 x 50 mm.
  • 80 x 50 mm.
  • 110 x 50 mm.

60,00 zł

brutto

30,00 zł za 1 mb.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość8 cm.
Grubość5 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieElewacyjne

Więcej informacji

Listwa do boniowania elewacji DLB11 to estetyczne rozwiązanie, by upiększyć fasadę Twojego budynku. Wykorzystanie listwy do boniowania DLB11 zapewnia stworzenie idealnie prostych krawędzi boni, co pozytywnie wpływa na całokształt budynku, nadając mu unikalnego charakteru i klasy. Jest to stosunkowo prosty zabieg, który pozwoli wyróżnić Państwa mieszkanie na tle okolicy.
Produkt wykonany został z wysokiej klasy tworzywa. Materiał to podwójnie utwardzony, powleczony kwarcową masą sztukatorską styropian. Dzięki zastosowanej technologi wyrób jest lekki, a zarazem bardzo wytrzymały. Styropianowa listwa do bonowania DBL11 jest łatwa w montażu, instalacja nie wymaga specjalistycznych narzędzi ani dużego nakładu pracy.

Opinie

Napisz opinię

DLB11 STYROPIANOWA LISTWA DO BONIOWANIA

DLB11 STYROPIANOWA LISTWA DO BONIOWANIA

Najwyższej jakości sztukateria

Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

Zaakceptuj Site use cookies