Listwy styropianowe DLE5, duże klasyczne listwy wokółokienne, producent sztukaterii, producent listew elewacyjnych, styropianowe Powiększ

DLE5 Listwy elewacyjne zewnętrzne - przyokienna

4 Opinia(e)
Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

listwa DLE5

Nowy

Listwy elewacyjne do okien o symbolu DLE5 to sztukateria zewnętrzna bezpośrednio od producenta. Listwa elewacyjna o ciekawym kształcie z przetłoczeniami. Listwy elewacyjne przyokienne jak model DLE5 to wysokiej jakości produkty odporne na warunki atmosferyczne. Listwa elewacyjna DLE5 powleczona specjalną masą sztukatorską, która nadaje jej twardość i wytrzymałość. Listwy elewacyjne zewnętrzne DLE5

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

120,00 zł

brutto

60,00 zł za 1 mb.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość13,5 cm.
Grubość5,5 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieWokółokienne
UwagaListwy sprzedawane na sztuki (odcinki 2mb)
Metoda produkcjiPowlekana

Więcej informacji

Listwy elewacyjne - producent sztukaterii

Listwy zewnętrzne były niegdyś najważniejszą częścią upiększania pałaców, a także domów szlacheckich. W naszych czasach jest to często używany element ozdobny na współczesnych elewacjach, wokół okien, czy też drzwi. Listwy elewacyjne przyczyniają się do wykreowania niepowtarzalnego stylu fasady w stylu klasycznym jak i nowoczesnym. Listwy elewacyjne ze styropianu pokreślą piękno i indywidualność Twojego domu.

Listwy elewacyjne do boniowania pokryte są masą sztukatorską. Używany surowiec na elewację przez Producenta Sztukaterii to Styropian o najtwardszych właściwościach. Jest to materiał mało podatny na warunki pogodowe i mikrouszkodzenia. Sztukaterię elewacyjną należy pomalować po instalacji na dowolny kolor farbą zewnętrzną silikonową lub akrylową.

Listwy elewacyjne styropianowe - elementy upiększające dom w współczesnym i stylowym wydaniu. Wszystkie listwy elewacyjne zewnętrzne w ofercie Producenta Sztukaterii wytwarzane są w nowoczesnej technologii. Listwy elewacyjne tworzone są z utwardzonego styropianu EPS200. Kontur listew przycinany jest na ploterach, a w następnej kolejności pokrywane są tynkiem sztukatorskim na bazie kruszywa kwarcowego i żywicy. Dzięki temu mają bardzo porządne właściwości techniczne, a co za tym idzie są odporne na warunki pogodowe.

Listwa elewacyjna z powodzeniem odzwierciedla stylowe dekoracje, które oryginalnie były stworzone z gipsu. Dawniej listwy elewacyjne bonie wykonywano ręcznie, na powierzchni budynków. Dziś cała metoda ich produkowania jest znacznie prostsza i szybsza. Stosowanie sztukaterii elewacyjnej ze styropianu EPS 200 łudząco przywodzi historyczną sztukaterię. Listwy elewacyjne to efektowne metody na dekorowanie budynków. Listwa elewacyjna ze styropianu to o wiele szybsza i tańsza metoda na stworzenie ozdoby jak z gipsu czy betonu. Listwy fasadowe do boniowania robione są w różnych formatach, oraz kształtach. Listwa elewacyjna zewnętrzna przyklejana jest do nawierzchni bezpośrednio na elewację.

Wykorzystywane materiały przy produkcji oddziaływają na ich lekkość i elastyczność, a także odporność. Dzięki temu nie tworzy się dodatkowy ciężar dla elewacji. Profile zewnętrzne ze styropianu są proste i szybkie w instalacji. Do ich montażu wymagany jest jedynie dopasowany klej montażowy.

Co więcej, styropian EPS 200 jest przyjazny dla środowiska i zdrowia oraz ma długą żywotność. Jest to także ekonomiczny materiał. Dzięki temu jest przystosowany na każdy budżet.

Listwa elewacyjna - dobierz styl

Producent Sztukaterii oferuje okazały wybór profili. W ofercie sklepu online www.producent-sztukaterii.pl oferowane są listwy elewacyjne zewnętrzne inspirowane znanymi, historycznymi detalami sztukaterii, a także tymi nowoczesnymi o współczesnych stylach. Nasz asortyment cały czas się poszerza goniąc za nowinkami światowymi. Profile elewacyjne osiągalne są w wielu stylach architektonicznych: prostych, klasycznych po ozdobne czy bardziej współczesne. Dzięki temu mają one swoje miejsce nie tylko w starszych i klasycznych budowlach czy kamienicach, ale także w nowoczesnej - współczesnej architekturze.

Listwy elewacyjne styropianowe ( powlekane masą ) i ich zastosowanie

Listwy elewacyjne ze styropianu można zastosować jako ozdobę otaczającą drzwi albo okna lub na narożniki budynków. Listwa elewacyjna stylowo wygląda także jako opaska wokół budynku. Takie ozdoby elewacyjne wykorzystywane są w domkach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych ( kamienicach ), obiektach użyteczności publicznej, jak i w zabudowaniach dworkowych. Listwy elewacyjne zewnętrzne niezwykle dobrze sprawdzają się podczas odbudowy historycznego lub zabytkowego budownictwa. Architekci również wykorzystują takie dekoracje na nowo powstałych budynkach o nowoczesnym designie.

Listwy elewacyjne zewnętrzne - kolory

Sporo osób uważa, że sztukateria fasadowa powinna być biała. Kolor ten istotnie oddaje niespotykane piękno misternych modeli sztukaterii. Jednakże coraz częściej posiadacze domów aplikują inne barwy np. pastelowe. Kolory do fasady można dobrać indywidualnie według własnego uznania.

Listwy elewacyjne do boniowania w asortymencie Producenta Sztukaterii są osiągalne w barwie piaskowej. Listwa fasadowa jest gotowa do pomalowania na dowolny kolor po wcześniejszym zagruntowaniu. Dzięki temu możesz opracować dekorację pasującą do wizualnych wymagań budynku. Najlepiej malować listwy elewacyjne zewnętrzne po przyklejeniu i obróbce na elewacji.

Podsumowanie

Znakomite parametry techniczne, stylowy design, wytrzymałość, czy też dopracowane detale przyczyniają się do popularności, którą zdobyły listwy elewacyjne z naszej oferty. Zarówno pośród konstruktorów domów, architektów, projektantów jak i osób prywatnych.
Polecamy nasze artykuły sztukaterii zewnętrznej oraz wewnętrznej z pełnej naszej oferty bezpośrednio od Producenta Sztukaterii.

Opinie

Oceń 
2021-04-07

Polecam !!!

fachowa obsługa sklepu

  Oceń 
  2021-04-07

  Polecam !

  Mega szybka wysyłka

   Oceń 
   2020-05-09

   Polecam !

   Rewelacja!

    Oceń 
    2020-05-09

    Rewelacyjne

    Polecam

     Napisz swoją opinię !

     Napisz opinię

     DLE5 Listwy elewacyjne zewnętrzne - przyokienna

     DLE5 Listwy elewacyjne zewnętrzne - przyokienna

     Najwyższej jakości sztukateria

     Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

     Zaakceptuj Site use cookies