DLE7 Listwa elewacyjna styropianowa, nowoczesna listwa ze styropianu, producent sztukaterii styropianowej, listwy wokółokienne, Powiększ

DLE7 Listwa elewacyjna ze styropianu - nowoczesna

8 Opinia(e)
Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

listwa DLE7

Nowy

Listwa elewacyjna okienna bezpośrednio od producenta o symbolu DLE7 to wytrzymała i elegancka sztukateria dekoracyjna zewnętrzna. Dekoracja jak DLE7 od producenta sztukaterii ma ciekawy kształt trapezowy bez zdobień i wzorów. Listwa elewacyjna okienna o nazwie DLE7 posiada wymiary 200 x 11 x 3,5 cm. Listwy elewacyjne to świetny efekt dekoracyjny. Listwy elewacyjne do okien malujemy po ich montażu.

Więcej szczegółów

1383 dostępnych sztuk

96,00 zł

brutto

47,99 zł za 1 mb.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość11 cm.
Grubość3,5 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieWokółokienne
UwagaListwy sprzedawane na sztuki (odcinki 2mb)
Metoda produkcjiPowlekana

Więcej informacji

Producent sztukaterii - Listwy elewacyjne

Listwy elewacyjne zewnętrzne były niegdyś najważniejszą częścią upiększania dworków, a także domów szlacheckich. W naszych czasach jest to często stosowany element ozdobny na współczesnych elewacjach, wokół okien, drzwi w narożnikach czy jako gzymsy pośrednie. Listwa elewacyjna zewnętrzna przyczynia się do wykreowania niepowtarzalnego stylu elewacji zarówno klasycznego oraz nowoczesnego. Listwy elewacyjne styropianowe pokreślą urok i indywidualność Waszego domu.

Listwy elewacyjne ze styropianu pokryte zostały masą sztukatorską. Używany materiał na elewację przez Producenta Sztukaterii to Styropian EPS200. Produkt wytrzymały na warunki atmosferyczne i mikrouszkodzenia. Sztukaterię zewnętrzną należy pomalować po instalacji na dowolny kolor farbą zewnętrzną silikonową lub akrylową.

Listwy elewacyjne styropianowe - elementy dekorujące dom we współczesnym i stylowym wydaniu. Wszystkie listwy elewacyjne zewnętrzne w ofercie Producenta Sztukaterii produkowane są w nowoczesnej technologii. Listwy elewacyjne przygotowywane są z zagęszczonego styropianu EPS200. Obrys listew wycinany jest na ploterach, a następnie pokrywane są tynkiem sztukatorskim na bazie kruszywa kwarcowego i żywicy. Dzięki temu mają niezwykle porządne właściwości techniczne, a co za tym idzie są odporne na warunki atmosferyczne.

Listwa elewacyjna ze styropianu z powodzeniem odzwierciedla klasyczne dekoracje, które pierwotnie były wykonane z gipsu. Kiedyś listwy elewacyjne bonie robiono ręcznie, na powierzchni budynków. Obecnie cała procedura ich produkowania jest znacznie łatwiejsza i szybsza. Stosowanie sztukaterii elewacyjnej ze styropianu EPS 200 łudząco przypomina dziejową sztukaterię. Listwa elewacyjna zewnętrzna to efektowna metoda na upiększanie domów. Listwy elewacyjne ze styropianu to o wiele szybsza i tańsza metoda na wykonanie ozdoby jak z gipsu czy betonu. Listwy elewacyjne do boniowania wykonywane są w różnych formatach, oraz konturach zarówno tych nowoczesnych jak i klasycznych. Listwy elewacyjne zewnętrzne przyklejamy do powierzchni bezpośrednio na fasadę.

Stosowane artykuły przy produkcji wpływają na ich lekkość i elastyczność, a także wytrzymałość. Dzięki temu nie stanowią one obciążenia dla elewacji. Profile zewnętrzne ze styropianu są estetyczne, wytrzymałe i szybkie w montażu. Do ich montażu wymagany jest jedynie adekwatny klej montażowy.

Co więcej, styropian EPS 200 jest przyjazny dla otoczenia i zdrowia oraz ma długą żywotność. Jest to również ekonomiczny materiał. Dzięki temu jest odpowiedni na każdy budżet.

Listwa elewacyjna zewnętrzna - wybierz wzór

Producent Sztukaterii oferuje wielki wybór profili. W ofercie sklepu on-line www.producent-sztukaterii.pl sugerowane są listwy elewacyjne styropianowe inspirowane są znanymi, dziejowymi elementami sztukaterii, a także tymi dzisiejszymi o współczesnych stylach. Nasz asortyment bez ustanku się poszerza goniąc za nowinkami na świecie. Listwy elewacyjne dostępne są w wielu stylach architektonicznych: prostych, klasycznych po ozdobne czy bardziej współczesne. Dzięki temu znajdują one swoje miejsce nie tylko w starszych i klasycznych budowlach czy kamienicach, ale także w nowoczesnej - współczesnej architekturze.

Listwy elewacyjne bonie - i ich stosowanie

Profile elewacyjne styropianowe można zastosować jako dekorację otaczającą drzwi jak i okna czy narożniki budynków. Takie dekoracje elewacyjne stosowane są również w domkach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych ( kamienicach ), budynkach użyteczności publicznej, jak i w zabudowaniach dworkowych. Listwy elewacyjne styropianowe bardzo dobrze sprawdzają się podczas odnowy dziejowego lub zabytkowego budownictwa. Architekci także wykorzystują takie ozdoby na świeżo powstałych zabudowaniach o nowoczesnym designie.

Listwa elewacyjna przyokienna - kolory

Wiele osób uważa, że sztukateria elewacyjna powinna być biała. Kolor ten faktycznie oddaje niesamowite piękno kunsztownych modeli sztukaterii. Jednakże coraz częściej posiadacze domów używają inne barwy np. pastelowe. barwy do fasady można dobrać indywidualnie wedle osobistego uznania.

Listwy elewacyjne w ofercie Producenta Sztukaterii są osiągalne w barwie piaskowej. Listwa gzymsowa jest gotowa do pomalowania na jakikolwiek kolor po uprzednim zagruntowaniu. Dzięki temu możesz zaplanować dekorację pasującą do wizualnych wymagań budynku. Najlepiej malować listwy elewacyjne zewnętrzne po przyklejeniu i obróbce na elewacji.

Podsumowanie

Doskonałe parametry techniczne, elegancki design, trwałość, czy też dopieszczone detale przyczyniają się do renomy, którą zyskały listwy elewacyjne z naszej oferty. Zarówno wśród konstruktorów domów, jak i osób prywatnych.
Rekomendujemy nasze artykuły sztukaterii zewnętrznej oraz wewnętrznej z całej naszej propozycji Producent a Sztukaterii. Ceny producenta, oraz możliwość negocjacji to kolejne atuty na współpracę. 

Opinie

Oceń 
2021-04-07

Polecam !!

Ładne i szybki montaż

  Oceń 
  2021-04-07

  Rewelacja!

  Super obsługa i super towar

   Oceń 
   2021-04-07

   Super

   Szybka wysyłka

    Oceń 
    2021-04-07

    Zachwycające

    Szybka wysyłka

     Oceń 
     2021-04-07

     Doskonałe

     Więcej niż zadowalające

      Oceń 
      2021-04-07

      Świetne

      Rewelacja!

       Oceń 
       2021-04-07

       Dobre

       Ekspresowa wysyłka i super kontakt

        Oceń 
        2020-05-09

        Polecam !!

        wysoka jakość za przyzwoitą cenę

         Napisz swoją opinię !

         Napisz opinię

         DLE7 Listwa elewacyjna ze styropianu - nowoczesna

         DLE7 Listwa elewacyjna ze styropianu - nowoczesna

         Najwyższej jakości sztukateria

         Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

         Zaakceptuj Site use cookies