Listwa elewacyjna DLE9, STYROPIANOWE LISTWY ELEWACYJNE, PRODUCENT LISTEW ELEWACYJNYCH, LISTWY STYROPIANOWE PRODUCENT, Powiększ

DLE9 LISTWY ELEWACYJNE DO OKIEN - ZEWNĘTRZNE

6 Opinia(e)
Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

listwa DLE9

Nowy

Listwa elewacyjna o symbolu DLE9 to gładka sztukateria zewnętrzna z delikatnym wyżłobieniem po środku. Listwy elewacyjne styropianowe eleganckie ozdoby zewnętrzne na domki, pałace, czy budynki użyteczności publicznej. Listwa elewacyjna zewnętrzna jest wysokiej jakości, twarda i odporna na warunki atmosferyczne. Listwy elewacyjne do okien jak DLE9 mają wymiary 200 x 8 x 4 cm. Ceny producenta.

Więcej szczegółów

1647 dostępnych sztuk

120,00 zł

brutto

60,00 zł za 1 mb.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość8 cm.
Grubość4 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieWokółokienne
UwagaListwy sprzedawane na sztuki (odcinki 2mb)
Metoda produkcjiPowlekana

Więcej informacji

Listwy elewacyjne od producenta sztukaterii

Listwy elewacyjne były niegdyś najważniejszą częścią upiększania pałaców, a także domów szlacheckich. W naszych czasach jest to często stosowany element dekoracyjny na współczesnych fasadach, wokół okien, czy też drzwi. Listwa elewacyjna przyczynia się do wykreowania niepowtarzalnego stylu fasady w zależności od potrzeb klasycznego czy  nowoczesnego. Listwy elewacyjne styropianowe pokreślą piękno i indywidualność Waszego domu.

Listwy elewacyjne ze styropianu powlekane są masą sztukatorską. Stosowany surowiec na fasadę przez Producenta Sztukaterii to Styropian EPS200. Jest to produkt mało podatny na warunki atmosferyczne i mikropęknięcia. Sztukaterię fasadową należy pomalować po instalacji na dowolny kolor farbą elewacyjną silikonową lub akrylową.

Listwy elewacyjne styropianowe - elementy zdobiące dom w nowoczesnym i stylowym wydaniu. Wszystkie listwy elewacyjne zewnętrzne w ofercie Producenta Sztukaterii wytwarzane są w nowoczesnej technologii. Listwy elewacyjne przygotowywane są z zagęszczonego styropianu EPS200. Kształt listew przycinany jest na ploterach, a następnie pokrywane są tynkiem sztukatorskim na bazie kruszywa kwarcowego i żywicy. Dzięki temu mają nadzwyczaj dobre właściwości techniczne, a co za tym idzie są odporne na warunki atmosferyczne.

Listwa elewacyjna ze styropianu z powodzeniem odzwierciedla stylowe dekoracje, które z początku były stworzone z gipsu. Kiedyś listwy elewacyjne bonie wykonywano ręcznie, na powierzchni budynków. W dzisiejszych czasach cała procedura ich wytwarzania jest znacznie łatwiejsza i szybsza. Stosowanie sztukaterii elewacyjnej ze styropianu EPS 200 łudząco przywodzi historyczną sztukaterię. Listwa elewacyjna to efektowna metoda na dekorowanie domów, budynków czy pałaców. Listwy elewacyjne ze styropianu to znacznie szybsza i tańsza metoda na zrealizowanie dekoracji jak z gipsu czy betonu. Listwy elewacyjne do boniowania robione są w różnych rozmiarach, oraz kształtach zarówno tych nowomodnych jak i klasycznych. Profile zewnętrzne przyklejamy do nawierzchni bezpośrednio na fasadę.

Stosowane artykuły przy pracy wpływają na ich wagę i elastyczność, a także trwałość. Dzięki temu nie tworzą one obciążenia dla elewacji. Profile zewnętrzne ze styropianu są bezproblemowe i szybkie w montażu. Do ich montażu konieczny jest tylko nadający się klej montażowy.

Co więcej, styropian EPS 200 jest przyjazny dla otoczenia i zdrowia oraz ma długą żywotność. Jest to również ekonomiczny materiał. Dzięki temu jest przystosowany na każdy budżet.

Listwa elewacyjna - wybierz trend

Producent Sztukaterii proponuje ogromny wybór profili. W asortymencie sklepu on-line www.producent-sztukaterii.pl proponowane są listwy elewacyjne z siatką inspirowane znanymi, historycznymi elementami sztukaterii, a także tymi nowoczesnymi o nowoczesnych trendach. Nasz asortyment bezustannie się rozszerza goniąc za nowinkami światowymi. Profile elewacyjne dostępne są w wielu stylach architektonicznych: prostych, klasycznych po ozdobne czy bardziej współczesne. Dzięki temu znajdują one swoje miejsce nie tylko w starszych i klasycznych budowlach czy kamienicach, ale także w nowoczesnej - współczesnej architekturze.

Listwy elewacyjne i ich stosowanie

Listwy elewacyjne styropianowe można zastosować jako ozdobę otaczającą drzwi czy okna. Takie ozdoby w formie elewacyjnych listew stosowane są zarówno w domkach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych ( kamienicach ), obiektach użyteczności publicznej, jak i w zabudowaniach dworkowych. Listwy ze styropianu zewnętrzne bardzo dobrze sprawdzają się w trakcie odnowy historycznego lub zabytkowego budownictwa. Architekci również używają takie dekoracje na świeżo powstałych zabudowaniach o współczesnym wyglądzie.

Listwa styropianowa zewnętrzna - barwy

Wiele osób uważa, że sztukateria zewnętrzna powinna być biała. Kolor ten faktycznie oddaje niesamowite piękno misternych stylów sztukaterii. Tymczasem coraz częściej właściciele domów używają inne kolory np. pastelowe. barwy do fasady można dobrać osobiście wedle osobistego uznania.

Profile elewacyjne w ofercie Producenta Sztukaterii są dostępne w barwie piaskowej. Listwa zewnętrzna jest przygotowana do pomalowania na jakikolwiek kolor po wcześniejszym zagruntowaniu. Dzięki temu możesz zaprojektować dekorację dobraną do wizualnych wymagań budynku. Najlepiej malować listwy elewacyjne zewnętrzne po montażu i obróbce na elewacji.

Podsumowanie

Zachwycające parametry techniczne, elegancki design, odporność, dopieszczone detale, a także atrakcyjna cena przyczyniają się do renomy, którą zdobyły listwy elewacyjne z naszej oferty. Zarówno pośród architektów domów, jak i osób prywatnych.
Rekomendujemy nasze artykuły sztukaterii zewnętrznej oraz sztukaterii wewnętrznej z pełnej naszej propozycji Producenta Sztukaterii.

Opinie

Oceń 
2021-04-07

Gorąco polecam

Dobry materiał i fajna jakość

  Oceń 
  2021-04-07

  Polecam !!!

  Super sprawnie

   Oceń 
   2021-04-07

   Boskie

   super produkt

    Oceń 
    2021-04-07

    Super

    super produkt

     Oceń 
     2020-05-09

     Dobre

     produkt wysokiej jakości

      Oceń 
      2020-05-09

      Super obsługa

      Ekspresowa wysyłka i super kontakt

       Napisz swoją opinię !

       Napisz opinię

       DLE9 LISTWY ELEWACYJNE DO OKIEN - ZEWNĘTRZNE

       DLE9 LISTWY ELEWACYJNE DO OKIEN - ZEWNĘTRZNE

       Najwyższej jakości sztukateria

       Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

       Zaakceptuj Site use cookies