Listwa elewacyjna DLE11, styropianowe listwy dekoracyjne, producent sztukaterii, producent listew elewacyjnych, ozdobne listwy s Powiększ

DLE11 LISTWA ELEWACYJNA ZE STYROPIANU - ZEWNĘTRZNA

Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

listwa DLE11

Nowy

Styropianowa listwa elewacyjna DLE11 to doskonały produkt sztukateryjny stosowany do dekoracji okien i drzwi. DLE11 wykonana została z wysokiej jakości styropianu EPS200 pokrytego mieszanką żywicy syntetycznej z piaskiem kwarcowym. Listwa elewacyjna DLE11 cechuje się niesamowitą odpornością na uszkodzenia mechaniczne jak i na zmienne warunki atmosferyczne. Wymiary listwy DLE11 200 cm x 14 cm 4 cm.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

120,00 zł

brutto

60,00 zł za 1 mb.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość14 cm.
Grubość4 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieWokółokienne
UwagaListwy sprzedawane na sztuki (odcinki 2mb)
Metoda produkcjiPowlekana

Więcej informacji

Listwa elewacyjna ze styropianu producenta Sztukaterii DLE11 to dekoracja, dzięki której zyskamy estetyczne obramowania drzwi lub wykonamy eleganckie opaski okienne. Listwy elewacyjne przyokienne stanowią wspaniałą propozycję dla tych, którzy cenią sobie nowoczesność idącą w parze z klasycznymi rozwiązaniami. Ciekawy wzór listwy DLE11 Producenta sztukaterii pozwala na wiele możliwości aranżacyjnych, świetnie odnajdzie się na modernistycznej fasadzie jak i na budynku utrzymanym w tradycyjnym stylu. DLE11 to produkt o kilkudziesięcioletniej trwałości dzięki zastosowaniu wysokiej jakości styropianu EPS 200 pokrytego odporną na warunki zewnętrzne żywicą z kruszywem kwarcowym.

Listwy elewacyjne - Producenta sztukaterii styropianowej

Listwy elewacyjne były niegdyś najważniejszą częścią upiększania dworków, a także domostw książęcych. W naszych czasach jest to często stosowany element ozdobny na współczesnych fasadach, wokół okien, czy też drzwi. Listwa elewacyjna zewnętrzna przyczynia się do stworzenia niepowtarzalnego stylu elewacji podobnie jak klasycznego jak i nowoczesnego. Listwy elewacyjne styropianowe podkreślą urok i indywidualność Twojego domu.

Listwy elewacyjne z EPS200 powlekane są masą sztukatorską. Używany surowiec na fasadę przez Producenta Sztukaterii to Styropian EPS200. Jest to materiał wytrzymały na warunki pogodowe i mikrouszkodzenia. Sztukaterię elewacyjną należy pomalować po montażu na dowolny kolor farbą na zewnętrzną silikonową lub akrylową.

Listwa elewacyjna ze styropianu - elementy zdobiące dom w współczesnym i klasycznym wydaniu. Wszystkie listwy elewacyjne zewnętrzne w ofercie Producenta Sztukaterii robione są w nowoczesnej technologii. Listwy elewacyjne wytwarzane są z utwardzonego styropianu EPS200. Obrys listew wycinany jest na ploterach, a w następnej kolejności pokrywane są tynkiem sztukatorskim na bazie kruszywa kwarcowego i żywicy. Dzięki temu mają niezmiernie solidne własności techniczne, a co za tym idzie są odporne na warunki atmosferyczne.

Listwa fasadowa z EPS200 z powodzeniem odzwierciedla klasyczne dekoracje, które z początku były wykonane z gipsu. Kiedyś listwy elewacyjne bonie robiono ręcznie, na powierzchni budynków. W dzisiejszych czasach cała metoda ich wytwarzania jest znacznie łatwiejsza i szybsza. Stosowanie sztukaterii elewacyjnej ze styropianu EPS 200 łudząco przypomina historyczną sztukaterię. Listwa elewacyjna to efektowna metoda na przystrajanie budynków. Listwy elewacyjne ze styropianu to o wiele szybsza i tańsza metoda na zrealizowanie dekoracji jak z gipsu czy betonu. Listwy elewacyjne do boniowania produkowane są w różnych formatach, oraz konturach zarówno tych współczesnych jak i klasycznych. Listwy zewnętrzne przyklejamy do powierzchni bezpośrednio na elewację.

Używane półprodukty przy produkcji oddziaływają na ich wagę i elastyczność, a także trwałość. Dzięki temu nie stanowią one obciążenia dla elewacji zewnętrznej. Profile elewacyjne ze styropianu są łatwe i szybkie w montażu. Do ich montażu potrzebny jest tylko nadający się klej montażowy.

Co więcej, styropian EPS 200 jest przyjazny dla otoczenia i zdrowia oraz ma długą żywotność. Jest to także ekonomiczny materiał. Dzięki temu pasuje na każdy portfel.

Listwy elewacyjne zewnętrzne  - wybierz trend

Producent Sztukaterii Styropianowej proponuje okazały wybór modeli. W asortymencie sklepu online www.producent-sztukaterii.pl sugerowane są listwy elewacyjne zewnętrzne inspirowane znanymi, historycznymi elementami sztukaterii, a także tymi dzisiejszymi o współczesnych nurtach. Nasz asortyment cały czas się poszerza goniąc za nowinkami światowymi. Profile elewacyjne dostępne są w wielu stylach architektonicznych: prostych, klasycznych po ozdobne czy bardziej współczesne. Dzięki temu mają one swoje miejsce nie tylko w starszych i klasycznych budowlach czy kamienicach, ale także w nowoczesnej - współczesnej architekturze.

Listwy elewacyjne zewnętrzne i ich stosowanie

Listwy elewacyjne styropianowe można zastosować jako dekorację otaczającą drzwi czy też okna. Takie dekoracje elewacyjne wykorzystywane są zarówno w domkach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych ( kamienicach ), budynkach użyteczności publicznej, jak i w zabudowaniach dworkowych. Listwy ze styropianu zewnętrzne bardzo dobrze sprawdzają się podczas odbudowy historycznego lub zabytkowego budownictwa. Architekci również używają takie ozdoby na nowo powstałych zabudowaniach o nowoczesnym wyglądzie.

Listwa styropianowa zewnętrzna - barwy

Dużo osób uważa, że sztukateria zewnętrzna powinna być biała. Kolor ten rzeczywiście oddaje niespotykane piękno misternych krojów sztukaterii na elewacji. Jednakże coraz częściej posiadacze domów aplikują inne kolory np. pastelowe. Kolory do fasady można dopasować indywidualnie według osobistego uznania czy potrzeb.

Listwy elewacyjne w asortymencie Producenta Sztukaterii są dostępne w barwie piaskowej. Listwa fasadowa jest gotowa do pomalowania na jakikolwiek kolor po wcześniejszym zagruntowaniu. Dzięki temu możesz zaplanować dekorację dobraną do wizualnych wymagań budynku. Najlepiej malować listwy elewacyjne zewnętrzne po przyklejeniu i obróbce na elewacji.

Podsumowanie

Producent sztukaterii styropianowej jest doświadczonym partnerem przy wielu projektach budowlanych.

Doskonałe parametry techniczne, gustowny design, trwałość, czy też dopieszczone detale przyczyniają się do renomy, jaką zdobyły listwy elewacyjne z naszej oferty. Zarówno wśród architektów budynków, jak i osób prywatnych.
Polecamy nasze artykuły sztukaterii zewnętrznej oraz wewnętrznej z całej naszej propozycji Producenta Sztukaterii.

Opinie

Napisz opinię

DLE11 LISTWA ELEWACYJNA ZE STYROPIANU - ZEWNĘTRZNA

DLE11 LISTWA ELEWACYJNA ZE STYROPIANU - ZEWNĘTRZNA

Najwyższej jakości sztukateria

Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

Zaakceptuj Site use cookies