DLE12 Listwa styropianowa elewacyjna, listwa ozdobna styropianowa, mała listwa wokółokienna, ozdobne listwy styropianowe, Powiększ

DLE12 Listwa elewacyjna ze styropianu - Producent Sztukaterii

Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

listwa DLE12

Nowy

Elewacyjna listwa dekoracyjna DLE12 to ozdobna listwa zewnętrzna wykończeniowa wykonana z utwardzonego styropianu EPS200, powleczonego specjalistyczną mieszanką sztukatorską. Dzięki zastosowanemu materiałowi, listwa elewacyjna DLE12 odporna jest na różne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Listwy elewacyjne DLE12 łatwa w montażu, nie wymaga ciężkiego sprzętu, oraz dużego nakładu czasu

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

90,00 zł

brutto

45,01 zł za 1 mb.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość9 cm.
Grubość4,5 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieWokółokienne
UwagaListwy sprzedawane na sztuki (odcinki 2mb)
Metoda produkcjiPowlekana

Więcej informacji

Styropianowa listwa DLE12 jest jednym z podstawowych elementów wykończenia elewacji. Opierając się tylko na tym produkcie, jesteśmy w stanie stworzyć eleganckie okienne opaski  oraz obramowania drzwi. Listwa elewacyjna przyokienna idealnie komponuje się ze zwornikami. Natomiast, gdy dodamy kolejne elementy sztukaterii, takie jak wsporniki czy gzymsy, nada to naszej fasadzie budynku niepowtarzalnego charakteru. Listwa elewacyjna od Producenta Sztukaterii jak model DLE12 została wykonana z trwałego, podwójnie utwardzonego styropianu EPS200 powleczonego masą sztukatorską, który łączy komfort użytkowania i elegancję. Listwa elewacyjna zewnętrzna DLE12 jest w kształcie schodkowym, a montaż jest łatwy i przyjemny.

Listwy elewacyjne od producenta

Listwy zewnętrzne były niegdyś najważniejszą częścią upiększania dworków, a także domów książęcych. Dziś jest to często stosowany element ozdobny na współczesnych elewacjach, wokół okien, czy też drzwi. Listwa elewacyjna przyczynia się do stworzenia niepowtarzalnego stylu elewacji zewnętrznej podobnie jak klasycznego jak i nowoczesnego. Listwy elewacyjne styropianowe pokreślą urok i indywidualność Twojego domu.

Listwy elewacyjne bonie z EPS200 powlekane są tynkiem sztukatorskim. Stosowany surowiec na elewację przez Producenta Sztukaterii to Styropian o najtwardszych właściwościach. Sztukateria elewacyjna jest mało podatna na warunki pogodowe i mikrouszkodzenia. Sztukaterię fasadową należy pomalować po instalacji na dowolny kolor farbą elewacyjną silikonową lub akrylową.

Listwy elewacyjne styropianowe - elementy zdobiące dom we współczesnym i klasycznym wzornictwie. Wszystkie listwy elewacyjne zewnętrzne w ofercie Producenta Sztukaterii robione są w nowoczesnej technologii. Listwy elewacyjne przygotowywane są z zagęszczonego styropianu EPS 200. Kształt sztukaterii elewacyjnej wycinany jest na ploterach, a później pokrywane są wysokiej jakości tynkiem sztukatorskim na bazie kruszywa kwarcowego i żywicy. Dzięki temu mają niezmiernie dobre cechy techniczne, a co za tym idzie są odporne na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne.

Listwa elewacyjna z EPS200 z powodzeniem odzwierciedla stylowe dekoracje, które autentycznie były wykonane z gipsu. Kiedyś listwy elewacyjne bonie robiono ręcznie, na fasadzie budynków. Dziś cała procedura ich wytwarzania jest znacznie łatwiejsza i szybsza. Stosowanie sztukaterii elewacyjnej ze styropianu EPS 200 łudząco przypomina historyczną sztukaterię. Listwa elewacyjna okienna to fantastyczna metoda na dekorowanie domów i obiektów. Listwy elewacyjne ze styropianu to sporo szybsza i tańsza metoda na stworzenie dekoracji jak z gipsu czy betonu. Listwy fasadowe do boniowania wykonywane są w różnych rozmiarach, oraz kształtach zarówno tych nowomodnych jak i klasycznych. Profile elewacyjne przyklejamy do nawierzchni bezpośrednio na elewację.

Używane materiały przy produkcji oddziaływają na ich lekkość i elastyczność, a także trwałość. Dzięki temu nie stanowią one obciążenia dla elewacji. Profile zewnętrzne ze styropianu są banalne i szybkie w montażu. Do ich montażu konieczny jest tylko odpowiedni klej montażowy.

Co więcej, styropian EPS 200 jest przyjazny dla środowiska i zdrowia oraz ma długą żywotność. Jest to również ekonomiczny materiał. Dzięki temu jest odpowiedni na każdą kieszeń.

Listwa fasadowa - wybierz model

Producent Sztukaterii proponuje wielki wybór modeli w cenach producenta. W asortymencie sklepu online www.producent-sztukaterii.pl proponowane są listwy elewacyjne zewnętrzne inspirowane popularnymi, dziejowymi detalami sztukaterii dekoracyjnej, a także tymi nowoczesnymi o współczesnych trendach. Nasz asortyment bezustannie się poszerza goniąc za nowinkami światowymi. Profile elewacyjne dostępne są w wielu stylach architektonicznych: prostych, klasycznych po bardziej ozdobne czy nowoczesne. Dzięki temu mają one swoje miejsce nie tylko w starszych i klasycznych budowlach czy kamienicach, ale także w nowoczesnej - współczesnej architekturze.

Listwy elewacyjne styropianowe - zastosowanie

Listwy elewacyjne styropianowe można zastosować jako dekorację otaczającą drzwi albo okna. Takie dekoracje elewacyjne używane są również w domkach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych ( kamienicach ), użyteczności publicznej, jak i w zabudowaniach dworkowych. Listwy styropianowe zewnętrzne nader dobrze sprawdzają się podczas renowacji dziejowego lub zabytkowego budownictwa. Architekci również używają takie dekoracje na świeżo powstałych budynkach o współczesnym wyglądzie.

Listwa styropianowa zewnętrzna - kolorystyka

Dużo osób uważa, że sztukateria zewnętrzna powinna być biała. Kolor ten faktycznie oddaje niesamowite piękno misternych modeli sztukaterii. Tymczasem coraz częściej posiadacze domów używają inne barwy np. pastelowe. Kolory do fasady można dopasować osobiście wedle własnego uznania.

Profile elewacyjne w asortymencie Producenta Sztukaterii są osiągalne w barwie piaskowej. Listwa fasadowa jest przygotowana do pomalowania na dowolny kolor po wcześniejszym zagruntowaniu. Dzięki temu możesz opracować dekorację pasującą do wizualnych wymagań budynku. Najlepiej malować listwy elewacyjne zewnętrzne po montażu i obróbce na elewacji.

Podsumowanie

Znakomite parametry techniczne, stylowy wygląd, odporność, czy też dopracowane detale przyczyniają się do popularności, jaką zdobyły listwy elewacyjne z naszej oferty. Zarówno pośród konstruktorów domów, jak i osób prywatnych.
Zalecamy nasze produkty sztukaterii zewnętrznej oraz wewnętrznej z pełnej naszej oferty.

Producent sztukaterii styropianowej dba o każdy detal przy produkcji. 

Opinie

Napisz opinię

DLE12 Listwa elewacyjna ze styropianu - Producent Sztukaterii

DLE12 Listwa elewacyjna ze styropianu - Producent Sztukaterii

Najwyższej jakości sztukateria

Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

Zaakceptuj Site use cookies