Listwa elewacyjna DLE15, listwy styropianowe DLE15, Listwa elewacyjna ze styropianu DLE15, PRODUCENT SZTUKATERII, listwy elewacy Powiększ

DLE15 Listwy elewacyjne ze styropianu - nowoczesne

2 Opinia(e)
Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

listwa DLE15

Nowy

DLE15 to fasadowa listwa dekoracyjna. Listwa DLE15 posiada charakterystyczny kształt - smukła konstrukcja z odstającym, zaokrąglonym zakończeniem. Materiał, z którego listwa elewacyjna została wykonana to utwardzony styropian EPS200. Sztukateria odporna jest na wilgoć i ma właściwości termoizolacyjne. Listwy elewacyjne są trwałe, nie wymaga konserwacji, nie żółknie oraz się nie odkształca.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

120,00 zł

brutto

60,00 zł za 1 mb.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość18 cm.
Grubość5,5 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieWokółokienne
UwagaListwy sprzedawane na sztuki (odcinki 2mb)
Metoda produkcjiPowlekana

Więcej informacji

Listwy elewacyjne styropianowe to zewnętrzne bardzo ciekawe i estetyczne elementy sztukaterii elewacyjnej, które nadają budynkom niepowtarzalnego wyglądu i pięknie je odmieniają. Ich zastosowanie znacznie podnosi walory wizualne obiektów mieszkalnych i użyteczności publicznej, a także ich wartość.
DLE15 to listwa elewacyjna, która bardzo często stosowana jest w formie obudowy okna lub drzwi, a także jako separator przestrzeni ściany budynku. DLE15 to bogaty i ciekawy kształt, który doskonale pasuje do współczesnych i klasycznych ścian zewnętrznych.
Użyty materiał przy produkcji listew elewacyjnych zewnętrznych - to podwójnie utwardzony styropian EPS200 i masa żywiczno - kwarcowa zapewniająca wysoką trwałość sztukaterii elewacyjnej oraz odporność na wilgoć, a także na warunki atmosferyczne.

Listwy elewacyjne od producenta sztukaterii

Listwy zewnętrzne były niegdyś najważniejszą częścią upiększania dworków, a także domostw książęcych. Teraz jest to często używany element dekoracji na współczesnych fasadach, wokół okien, czy też drzwi. Listwa elewacyjna przyczynia się do stworzenia niepowtarzalnego stylu fasady zarówno klasycznego jak i nowoczesnego. Listwy elewacyjne zewnętrzne podkreślą urok i indywidualność Twojego domu.

Listwy elewacyjne ze styropianu powlekane są masą sztukatorską. Stosowany surowiec na elewację przez cenionego Producenta Sztukaterii to Styropian EPS200. Jest to materiał niepodatny na warunki atmosferyczne i mikropęknięcia. Sztukaterię elewacyjną należy pomalować po instalacji na dowolny kolor farbą zewnętrzną silikonową lub akrylową.

Listwy elewacyjne styropianowe - elementy upiększające dom w współczesnym i klasycznym wydaniu. Wszystkie listwy elewacyjne zewnętrzne w ofercie Producenta Sztukaterii wytwarzane są w nowoczesnej technologii. Listwy elewacyjne robione są z zagęszczonego styropianu EPS200. Kontur listew przycinany jest na ploterach, a potem pokrywane są tynkiem sztukatorskim na bazie kruszywa kwarcowego i żywicy. Dzięki temu mają niezwykle porządne własności techniczne, a co za tym idzie są odporne na warunki pogodowe.

Listwa zewnętrzna z EPS200 z powodzeniem odzwierciedla klasyczne dekoracje, które z początku były stworzone z gipsu. Dawniej listwy elewacyjne bonie były robione ręcznie, na powierzchni budynków. Obecnie cała procedura ich wytwarzania jest znacznie tańsza, prostsza i szybsza. Stosowanie sztukaterii elewacyjnej ze styropianu EPS 200 łudząco przywodzi dziejową sztukaterię. Listwa elewacyjna zewnętrzna to fantastyczna metoda na ozdabianie domów. Listwy elewacyjne z EPS200 to istotnie szybsza i tańsza metoda na zrealizowanie dekoracji jak z gipsu czy betonu. Listwy fasadowe do boniowania robione są w różnych formatach, oraz kształtach zarówno tych nowoczesnych jak i klasycznych. Profile elewacyjne przyklejamy do powierzchni bezpośrednio na elewację.

Stosowane artykuły przy produkcji oddziaływują na ich wagę i elastyczność, a także wytrzymałość. Dzięki temu nie tworzą one obciążenia dla elewacji. Profile elewacyjne ze styropianu są bezproblemowe i szybkie w instalacji. Do ich montażu pomocny jest tylko odpowiedni klej montażowy.

Co więcej, styropian EPS 200 jest przyjazny dla otoczenia i zdrowia oraz ma długą żywotność. Jest to również ekonomiczny materiał. Dzięki temu jest pasujący na każdy budżet.

Listwa zewnętrzna - wybierz charakter

Producent Sztukaterii Styropianowej oferuje szeroki wybór profili. W ofercie sklepu on-line www.producent-sztukaterii.pl oferowane są listwy elewacyjne zewnętrzne inspirowane znanymi, historycznymi detalami sztukaterii, a także tymi nowoczesnymi o współczesnych nurtach. Nasz asortyment cały czas się poszerza goniąc za trendami na świecie. Listwy elewacyjne dostępne są w wielu stylach architektonicznych: prostych, klasycznych po ozdobne czy bardziej nowoczesne. Dzięki temu mają one swoje miejsce nie tylko w starszych i klasycznych budowlach czy kamienicach, ale także w nowoczesnej - współczesnej architekturze.

Listwy elewacyjne do boniowania i ich zastosowanie

Listwy elewacyjne styropianowe można zastosować jako dekorację otaczającą drzwi albo okna. Takie dekoracje elewacyjne używane są również w domkach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych ( kamienicach ), użyteczności zbiorowej, jak i w zabudowaniach pałacowych. Listwy styropianowe zewnętrzne bardzo dobrze sprawdzają się podczas renowacji dziejowego lub zabytkowego budownictwa. Architekci także wykorzystują takie dekoracje na nowo powstałych zabudowaniach o nowoczesnym wyglądzie.

Listwa styropianowa zewnętrzna - kolorystyka

Sporo osób uważa, że sztukateria zewnętrzna powinna być biała. Kolor ten rzeczywiście oddaje niespotykane piękno kunsztownych wzorów sztukaterii. Aczkolwiek coraz częściej posiadacze domów wykorzystują inne barwy np. pastelowe. barwy do fasady można dopasować osobiście wedle własnego uznania.

Profile elewacyjne w ofercie Producenta Sztukaterii są dostępne w barwie piaskowej. Listwa fasadowa jest gotowa do pomalowania na dowolny kolor po uprzednim zagruntowaniu. Dzięki temu zdołasz zaplanować dekorację dobraną do wizualnych wymagań budynku. Najlepiej malować listwy elewacyjne zewnętrzne po przyklejeniu i obróbce na elewacji.

Podsumowanie

Zachwycające parametry techniczne, elegancki wygląd, trwałość, czy też dopracowane detale przyczyniają się do renomy, jaką zdobyły listwy elewacyjne z naszej oferty. Zarówno pośród architektów budynków, jak i osób prywatnych.
Polecamy nasze artykuły sztukaterii zewnętrznej oraz wewnętrznej z pełnej naszej propozycji Producenta Sztukaterii.

Opinie

Oceń 
2020-05-09

Polecam !!

Idealny wybór

  Oceń 
  2020-05-09

  Polecam !!!

  Dobry materiał i fajna jakość

   Napisz swoją opinię !

   Napisz opinię

   DLE15 Listwy elewacyjne ze styropianu - nowoczesne

   DLE15 Listwy elewacyjne ze styropianu - nowoczesne

   Najwyższej jakości sztukateria

   Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

   Zaakceptuj Site use cookies