Listwa elewacyjna DLE17, styropianowa listwa elewacyjna, listwy wokółokienne ze styropianu, producent sztukaterii, Powiększ

DLE17 Listwa elewacyjna okienna - od producenta sztukaterii

2 Opinia(e)
Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

listwa DLE17

Nowy

Listwy elewacyjne styropianowe DLE17 mają szerokie zastosowanie. Listwy elewacyjne zewnętrzne jak DLE17 można wykorzystać, chociażby jako motywy zdobnicze okien, drzwi lub bram garażowych. Dodatkowym zastosowaniem DLE17 Producenta Sztukaterii może być wykorzystanie listwy elewacyjnej jako element maskujący, umożliwiający ukrycie niedokładności krawędzi otworów okiennych i drzwiowych.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

90,00 zł

brutto

45,01 zł za 1 mb.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość9,5 cm.
Grubość4 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieWokółokienne
UwagaListwy sprzedawane na sztuki (odcinki 2mb)
Metoda produkcjiPowlekana

Więcej informacji

Styropianowa listwa elewacyjna o symbolu DLE17 to podstawowy element dekoracyjny sztukaterii zewnętrznej. Listwę DLE17 zamieszcza się wokół okna, co zapewnia dodatkową ochronę dla elewacji, a także pięknie je ozdobi. Model DLE17 to listwa elewacyjna o wyszukanym wzorze, który odmieni oblicze każdego budynku, nadając mu charakteru, oraz poprawiając estetykę kompozycji. Listwa elewacyjna ze styropianu o nazwie DLE17 połączona z innymi elementami ozdobnymi na elewacji tworzy doskonałe, spójne kompozycje. Listwa elewacyjna przyokienna wykonana jest z wysokiej klasy materiału, z najtwardszego, dodatkowo wzmocnionego styropianu EPS 200. Surowiec ten zapewnia trwałość produktu i odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Listwa elewacyjna DLE17 jest przyjemna oraz szybka w montażu. Instalacja możliwa jest do wykonania w pojedynkę. Nie wymaga ona dodatkowych, specjalistycznych narzędzi. Listwy elewacyjne zewnętrzne pokryte są specjalną masą sztukatorską w kolorze piaskowym.

Listwy elewacyjne od Producenta Sztukaterii

Listwy elewacyjne były niegdyś najważniejszą częścią upiększania pałaców, a także domostw szlacheckich. Dziś jest to bardzo często stosowany element dekoracyjny na współczesnych fasadach, wokół okien, czy też drzwi. Listwa elewacyjna przyczynia się do wykreowania niepowtarzalnego stylu elewacji zarówno klasycznego jak i nowoczesnego. Listwy elewacyjne styropianowe podkreślą urok i indywidualność Waszego domu.

Listwy elewacyjne z EPS200 powlekane są masą sztukatorską. Używany surowiec na elewację przez Producenta Sztukaterii to Styropian EPS200. Jest to dekoracja niepodatna na warunki pogodowe i mikropęknięcia. Sztukaterię elewacyjną należy pomalować po montażu na dowolny kolor farbą elewacyjną silikonową lub akrylową.

Listwy elewacyjne ze styropianu - elementy upiększające dom w współczesnym i klasycznym wydaniu. Wszystkie listwy elewacyjne zewnętrzne w ofercie Producenta Sztukaterii wytwarzane są w nowoczesnej technologii. Listwy elewacyjne wykonane są z utwardzonego styropianu EPS200. Kształt listew wycinany jest na ploterach, a następnie pokrywane są tynkiem sztukatorskim na bazie kruszywa kwarcowego i żywicy w kolorze piaskowym. Dzięki temu mają bardzo porządne właściwości techniczne, a co za tym idzie są odporne na warunki pogodowe.

Listwa zewnętrzna ze styropianu z powodzeniem odzwierciedla klasyczne dekoracje, które oryginalnie były wykonane z gipsu. Dawniej listwy elewacyjne bonie robiono ręcznie, na powierzchni budynków. W dzisiejszych czasach cała metoda ich produkowania jest znacznie prostsza i szybsza. Stosowanie sztukaterii elewacyjnej ze styropianu EPS 200 łudząco przywodzi dziejową sztukaterię. Listwa elewacyjna to fantastyczna metoda na zdobienie budynków. Listwy elewacyjne z EPS200 to o wiele szybsza i tańsza metoda na stworzenie ozdoby jak z gipsu czy betonu. Listwy elewacyjne do boniowania robione są w różnych rozmiarach, oraz konturach, tych współczesnych jak i klasycznych. Profile zewnętrzne przyklejamy do powierzchni bezpośrednio na fasadę.

Stosowane artykuły przy pracy oddziaływają na ich wagę i elastyczność, a także trwałość. Dzięki temu nie tworzą one obładowania dla fasady. Listwy elewacyjne ze styropianu są banalne i szybkie w instalacji. Do ich montażu niezbędny jest tylko nadający się klej montażowy.

Co więcej, styropian EPS 200 jest przyjazny dla otoczenia i zdrowia oraz ma długą żywotność. Jest to też ekonomiczny materiał. Dzięki temu jest przystosowany na każdą kieszeń.

Listwa fasadowa - wybierz styl

Producent Sztukaterii proponuje ogromny wybór profili. W asortymencie sklepu online www.producent-sztukaterii.pl sugerowane są listwy elewacyjne zewnętrzne inspirowane popularnymi, historycznymi elementami sztukaterii, a także tymi dzisiejszymi o nowoczesnych nurtach. Nasz asortyment cały czas się poszerza goniąc za nowinkami światowymi. Profile elewacyjne dostępne są w wielu stylach architektonicznych: prostych, klasycznych po ozdobne czy bardziej nowoczesne. Dzięki temu znajdują one swoje miejsce nie tylko w starszych i klasycznych budowlach czy kamienicach, ale także w nowoczesnej - współczesnej architekturze.

Listwy elewacyjne i ich zastosowanie

Listwy elewacyjne styropianowe można zastosować jako dekorację otaczającą drzwi czy też okna. Takie ozdoby elewacyjne stosowane są również w domkach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych ( kamienicach ), użyteczności zbiorowej, jak i w zabudowaniach dworkowych. Listwy styropianowe zewnętrzne niezwykle dobrze sprawdzają się podczas odbudowy historycznego lub zabytkowego budownictwa. Projektanci także aplikują takie dekoracje na dopiero co powstałych zabudowaniach o współczesnym wyglądzie.

Listwa elewacyjna zewnętrzna - kolorystyka

Dużo osób myśli, że sztukateria zewnętrzna powinna być biała. Kolor ten faktycznie oddaje niesamowite piękno kunsztownych modeli sztukaterii. Aczkolwiek coraz częściej posiadacze domów aplikują inne kolory np. pastelowe. Kolory do fasady można dopasować osobiście wedle własnego uznania.

Profile elewacyjne w asortymencie Producenta Sztukaterii są dostępne w barwie piaskowej. Listwa zewnętrzna jest gotowa do pomalowania na dowolny kolor po wcześniejszym zagruntowaniu. Dzięki temu możesz zaprojektować dekorację dobraną do wizualnych wymagań budynku. Najlepiej malować listwy elewacyjne zewnętrzne po przyklejeniu i obróbce na elewacji.

Podsumowanie - Producent Sztukaterii Styropianowej

Zachwycające parametry techniczne, gustowny design, wytrzymałość, czy też dopracowane detale przyczyniają się do popularności, którą zyskały listwy elewacyjne z naszej oferty. Zarówno wśród architektów budynków, jak i osób prywatnych.
Rekomendujemy nasze produkty sztukaterii zewnętrznej oraz wewnętrznej z kompletnej naszej oferty bezpośrednio od Producenta Sztukaterii.

Opinie

Oceń 
2020-05-09

Polecam

super jakość wykończenia

  Oceń 
  2020-05-09

  Doskonałe

  Dobrze doradzone, polecam

   Napisz swoją opinię !

   Napisz opinię

   DLE17 Listwa elewacyjna okienna - od producenta sztukaterii

   DLE17 Listwa elewacyjna okienna - od producenta sztukaterii

   Najwyższej jakości sztukateria

   Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

   Zaakceptuj Site use cookies