DLE19 Listwa elewacyjna współczesna, listwy elewacyjne ze styropianu, styropianowe listwy na elewację, producent sztukaterii, Powiększ

DLE19 Listwa elewacyjna - Producent Sztukaterii

2 Opinia(e)
Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

listwa DLE19

Nowy

DLE19 Listwa elewacyjna - współczesna - producent sztukaterii styropianowej. Wszystkie listwy elewacyjne wykonane są z twardego styropianu EPS200 i pokryte masą sztukatorską, odporną na warunki atmosferyczne. Listwy elewacyjne jak DLE19 mają ciekawy kształt z subtelnym zwężeniem. Listwy elewacyjne do okien mają wymiar 200 x 14 x 3 cm. Listwy zewnętrzne w cenie producenta.

Więcej szczegółów

1354 dostępnych sztuk

120,00 zł

brutto

60,00 zł za 1 mb.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość14 cm.
Grubość3 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieWokółokienne
UwagaListwy sprzedawane na sztuki (odcinki 2mb)
Metoda produkcjiPowlekana

Więcej informacji

Listwy elewacyjne - Producenta Sztukaterii Styropianowej

Listwy zewnętrzne były niegdyś najważniejszą częścią upiększania pałaców, a także domostw szlacheckich. Teraz jest to bardzo często stosowany element ozdobny na współczesnych fasadach, wokół okien, czy też drzwi. Listwa elewacyjna przyczynia się do wykreowania niepowtarzalnego stylu elewacji zarówno klasycznego oraz nowoczesnego. Listwy elewacyjne zewnętrzne pokreślą urok i indywidualność Twojego domu.

Listwy elewacyjne ze styropianu powlekane zostały masą sztukatorską. Używany materiał na fasadę przez Producenta Sztukaterii to Styropian EPS200. Jest to produkt wytrzymały na warunki atmosferyczne i mikropęknięcia. Sztukaterię elewacyjną należy pomalować po montażu na dowolny kolor farbą elewacyjną silikonową lub akrylową.

Listwy elewacyjne styropianowe - elementy zdobiące dom w nowoczesnym i stylowym wydaniu. Wszystkie listwy elewacyjne zewnętrzne w ofercie Producenta Sztukaterii robione są w nowoczesnej technologii. Listwy elewacyjne tworzone są z zagęszczonego styropianu EPS200. Obrys listew przycinany jest na ploterach, a w następnej kolejności pokrywane są tynkiem sztukatorskim na bazie kruszywa kwarcowego i żywicy. Dzięki temu mają nadzwyczaj solidne właściwości techniczne, a co za tym idzie są odporne na warunki pogodowe.

Listwa zewnętrzna ze styropianu z powodzeniem odzwierciedla stylowe dekoracje, które pierwotnie były wykonane z gipsu. Kiedyś listwy elewacyjne do boniowania robiono ręcznie, na fasadzie budynków. Obecnie cała procedura ich robienia jest znacznie łatwiejsza i szybsza. Stosowanie sztukaterii elewacyjnej ze styropianu EPS 200 łudząco przypomina historyczną sztukaterię. Listwa elewacyjna to efektowna metoda na przystrajanie budynków. Listwy elewacyjne z EPS200 to istotnie szybsza i tańsza metoda na wykonanie ozdoby jak z gipsu czy betonu. Listwy elewacyjne do boniowania robione są w różnych rozmiarach, oraz konturach zarówno tych nowomodnych jak i klasycznych. Profile zewnętrzne przyklejamy do nawierzchni bezpośrednio na fasadę.

Używane materiały przy produkcji wpływają na ich lekkość i elastyczność, a także wytrzymałość. Dzięki temu nie stanowią one obciążenia dla elewacji. Listwy zewnętrzne ze styropianu są proste i szybkie w instalacji. Do ich montażu niezbędny jest jedynie dopasowany klej montażowy.

Co więcej, styropian EPS 200 jest przyjazny dla otoczenia i zdrowia oraz ma długą żywotność. Jest to także ekonomiczny materiał. Dzięki temu jest pasujący na każdy budżet.

Listwa elewacyjna - wybierz charakter

Producent Sztukaterii oferuje okazały wybór modeli. W ofercie sklepu online www.producent-sztukaterii.pl sugerowane są listwy elewacyjne zewnętrzne inspirowane znanymi, dziejowymi detalami sztukaterii, a także tymi dzisiejszymi o współczesnych stylach. Nasz asortyment wciąż się rozszerza goniąc za trendami na świecie. Profile elewacyjne osiągalne są w wielu stylach architektonicznych: prostych, klasycznych po ozdobne czy bardziej nowoczesne. Dzięki temu mają one swoje miejsce nie tylko w starszych i klasycznych budowlach czy kamienicach, ale także w nowoczesnej - współczesnej architekturze.

Listwy elewacyjne i ich zastosowanie

Profile elewacyjne styropianowe można zastosować jako dekorację otaczającą drzwi czy też okna. Takie dekoracje elewacyjne używane są również w domkach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych ( kamienicach ), użyteczności zbiorowej, jak i w zabudowaniach dworkowych. Listwy elewacyjne zewnętrzne nader dobrze sprawdzają się w trakcie odbudowy historycznego lub zabytkowego budownictwa. Architekci także stosują takie ozdoby na nowo powstałych budynkach o nowoczesnym wyglądzie.

Listwa fasadowa zewnętrzna - kolorystyka

Sporo osób uważa, że sztukateria elewacyjna powinna być biała. Kolor ten istotnie oddaje niesamowite piękno kunsztownych modeli sztukaterii. Aczkolwiek coraz częściej właściciele domów aplikują inne kolory np. pastelowe. barwy do fasady można dobrać osobiście wedle własnego uznania.

Listwy elewacyjne w asortymencie Producenta Sztukaterii są dostępne w barwie piaskowej. Listwa elewacyjna jest gotowa do pomalowania na jakikolwiek kolor po uprzednim zagruntowaniu. Dzięki temu zdołasz opracować dekorację pasującą do wizualnych wymagań budynku. Najlepiej malować listwy elewacyjne zewnętrzne po przyklejeniu i obróbce na elewacji.

Podsumowanie

Producent Sztukaterii Styropianowej : doskonałe parametry techniczne, elegancki wygląd, wytrzymałość, czy też dopracowane detale przyczyniają się do renomy, którą zdobyły listwy elewacyjne z naszej oferty. Zarówno pośród architektów budynków, jak i osób prywatnych.
Rekomendujemy nasze artykuły sztukaterii zewnętrznej oraz wewnętrznej z kompletnej naszej oferty Producenta Sztukaterii.

Opinie

Oceń 
2020-05-09

Polecam !!!

Fajna obsługa, szybka wysyłka polecam

  Oceń 
  2020-05-09

  Super

  Dobrze doradzone, polecam

   Napisz swoją opinię !

   Napisz opinię

   DLE19 Listwa elewacyjna - Producent Sztukaterii

   DLE19 Listwa elewacyjna - Producent Sztukaterii

   Najwyższej jakości sztukateria

   Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

   Zaakceptuj Site use cookies