DLE20 Listwa elewacyjna styropianowa, listwy styropianowe elewacyjne, listwy wokółokienne, producent sztukaterii styropianowej, Powiększ

DLE20 Listwa elewacyjna ze styropianu - Producent Sztukaterii

4 Opinia(e)
Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

listwa DLE20

Nowy

Listwa elewacyjna przyokienna jak DLE20 to pięknie zdobiona sztukateria elewacyjna od Producenta Sztukaterii. Model listwy elewacyjnej to połączenie kątów prostych z subtelnym falistym zaokrągleniem. Listwy elewacyjne DLE20 pokryte są wysoko gatunkową masą sztukatorską odporną an warunki atmosferyczne. Listwy elewacyjne od Producenta Sztukaterii Styropianowej są w różnych kształtach i rozmiarach.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

96,00 zł

brutto

48,26 zł za 1 mb.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość12 cm.
Grubość4 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieWokółokienne
UwagaListwy sprzedawane na sztuki (odcinki 2mb)

Więcej informacji

Producent Sztukaterii Styropianowej - Listwa elewacyjna DLE20

Listwa elewacyjna okienna o symbolu DLE20 od Producenta Sztukaterii to wysokiej jakości elementy dekoracyjne montowane na zewnątrz budynków. Listwa elewacyjna DLE20 posiada wymiary 200 x 12 x 4 cm. Listwy elewacyjne zewnętrzne przyklejane są na klej do styropianu. DLE20 posiada elegancki kształt, który pięknie ozdobi okna, a także drzwi. Zastosowany materiał do produkcji listew elewacyjnych to styropian EPS200.

Listwy elewacyjne od producenta

Listwy elewacyjne były niegdyś najważniejszą częścią upiększania pałaców, a także domów szlacheckich. Dziś jest to bardzo często stosowany element ozdobny na współczesnych fasadach, wokół okien, czy też drzwi. Listwa elewacyjna przyczynia się do stworzenia niepowtarzalnego stylu elewacji podobnie jak klasycznego jak i nowoczesnego. Listwy elewacyjne styropianowe pokreślą piękno i indywidualność Waszego domu.

Listwy elewacyjne ze styropianu pokryte są masą sztukatorską. Używany materiał na elewację przez Producenta Sztukaterii to Styropian o najtwardszych właściwościach. Jest to produkt niepodatny na warunki atmosferyczne i mikropęknięcia. Sztukaterię elewacyjną należy pomalować po instalacji na dowolny kolor farbą na zewnątrz silikonową lub akrylową.

Listwy elewacyjne styropianowe - elementy upiększające dom w nowoczesnym i klasycznym wydaniu. Wszystkie listwy elewacyjne zewnętrzne w ofercie Producenta Sztukaterii wytwarzane są w nowoczesnej technologii. Listwy elewacyjne produkowane są z utwardzonego styropianu EPS200. Kontur listew wycinany jest na ploterach, a następnie pokrywane są tynkiem sztukatorskim na bazie kruszywa kwarcowego i żywicy. Dzięki temu mają niesłychanie porządne własności techniczne, a co za tym idzie są odporne na warunki atmosferyczne.

Listwa zewnętrzna ze styropianu z powodzeniem odzwierciedla stylowe dekoracje, które z początku były stworzone z gipsu. Dawniej listwy elewacyjne bonie wykonywano ręcznie, na fasadzie budynków. Dzisiaj cała metoda ich robienia jest znacznie łatwiejsza i szybsza. Stosowanie sztukaterii elewacyjnej ze styropianu EPS 200 łudząco przywodzi historyczną sztukaterię. Listwa elewacyjna to fantastyczna metoda na upiększanie domów. Listwy elewacyjne ze styropianu to sporo szybsza i tańsza metoda na zrealizowanie dekoracji jak z gipsu czy betonu. Listwy elewacyjne do boniowania robione są w różnych rozmiarach, oraz kształtach zarówno tych nowomodnych jak i klasycznych. Profile elewacyjne - dekoracyjne przyklejamy do nawierzchni bezpośrednio na fasadę.

Stosowane materiały przy produkcji oddziaływają na ich lekkość i elastyczność, a także odporność. Dzięki temu nie tworzą one obładowania dla elewacji. Profile zewnętrzne ze styropianu są łatwe i szybkie w montażu. Do ich montażu niezbędny jest tylko dopasowany klej montażowy.

Co więcej, styropian EPS 200 jest przyjazny dla otoczenia i zdrowia oraz ma długą żywotność. Jest to również ekonomiczny materiał. Dzięki temu jest odpowiedni na każdy budżet.

Listwa zewnętrzna - wybierz styl

Producent Sztukaterii Styropianowej proponuje ogromny wybór modeli o różnych kształtach i wielkościach. W ofercie sklepu on-line www.producent-sztukaterii.pl proponowane są listwy elewacyjne zewnętrzne inspirowane znanymi, dziejowymi detalami sztukaterii dekoracyjnej, a także tymi dzisiejszymi o nowoczesnych nurtach. Nasz asortyment stale się poszerza goniąc za nowinkami na świecie. Profile elewacyjne są dostępne w wielu stylach architektonicznych: prostych, klasycznych po ozdobne czy bardziej nowoczesne. Dzięki temu znajdują one swoje miejsce nie tylko w starszych i klasycznych budowlach czy kamienicach, ale także w nowoczesnej - współczesnej architekturze.

Listwy elewacyjne zewnętrzne i ich zastosowanie

Profile elewacyjne styropianowe można zastosować jako dekorację otaczającą drzwi lub okna. Takie dekoracje elewacyjne wykorzystywane są również w domkach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych ( kamienicach ), użyteczności zbiorowej, jak i w zabudowaniach pałacowych. Listwy elewacyjne styropianowe bardzo dobrze sprawdzają się podczas odbudowy historycznego lub zabytkowego budownictwa. Architekci również używają takie dekoracje na świeżo powstałych zabudowaniach o współczesnym designie.

Listwa elewacyjna zewnętrzna - barwy

Sporo osób myśli, że sztukateria fasadowa powinna być biała. Kolor ten faktycznie oddaje niesamowite piękno kunsztownych modeli sztukaterii. Tymczasem coraz częściej posiadacze domów stosują inne kolory np. pastelowe, barwy do elewacji można dobrać indywidualnie wedle uznania.

Profile elewacyjne w asortymencie Producenta Sztukaterii są osiągalne w barwie piaskowej. Listwa fasadowa jest gotowa do pomalowania na dowolny kolor po uprzednim zagruntowaniu. Dzięki temu zdołasz opracować dekorację dobraną do wizualnych wymagań budynku. Najlepiej malować listwy elewacyjne zewnętrzne po montażu i obróbce na elewacji.

Podsumowanie

Producent Sztukaterii Styropianowej posiada znakomite parametry techniczne, elegancki wygląd, trwałość, czy też dopieszczone detale wśród swoich produktów. Dekoracje fasadowe przyczyniają się do renomy, jaką zdobyły listwy elewacyjne z całej naszej oferty. Zarówno pośród architektów budynków, jak i osób prywatnych.
Polecamy nasze artykuły sztukaterii zewnętrznej oraz wewnętrznej z całej naszej propozycji Producenta Sztukaterii.

Opinie

Oceń 
2021-04-07

Naprawdę świetne

super jakość wykończenia

  Oceń 
  2021-04-07

  Naprawdę dobre

  Wysoka jakość produktu

   Oceń 
   2020-05-09

   Fantastyczny zakup

   sklep godny polecenia

    Oceń 
    2020-05-09

    Polecam!

    polecam zakupy w sklepie

     Napisz swoją opinię !

     Napisz opinię

     DLE20 Listwa elewacyjna ze styropianu - Producent Sztukaterii

     DLE20 Listwa elewacyjna ze styropianu - Producent Sztukaterii

     Najwyższej jakości sztukateria

     Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

     Zaakceptuj Site use cookies