DLE22 Listwa elewacyjna styropianowa dekoracyjna, mała listwa wokół okna, mała listwa styropianowa, producent sztukaterii Powiększ

DLE22 LISTWA ELEWACYJNA ZE STYROPIANU - PRODUCENT SZTUKATERII

4 Opinia(e)
Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

listwa DLE22

Nowy

DLE22 Listwa elewacyjna styropianowa od Producenta Sztukaterii. Profile listew elewacyjnych wykonane są ze styropianu EPS200 i pokryte masą sztukatorską przez co są odporne na warunki atmosferyczne. Listwa zewnętrzna DLE22 ma kształt z szeroką wypustką i zaokrągleniem. Wymiary DLE22 Producenta Sztukaterii to 200 x 9 x 5,5 cm. Listwa elewacyjna okienna stylowo podkreśli elewację budynku.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

96,00 zł

brutto

48,00 zł za 1 mb.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość9 cm.
Grubość5,5 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieWokółokienne
UwagaListwy sprzedawane na sztuki (odcinki 2mb)

Więcej informacji

Listwa elewacyjna okienna - DLE22 od Producenta Sztukaterii

Listwa elewacyjna o symbolu DLE22 Producenta Sztukaterii to dekoracja na elewację budynku. Listwy elewacyjne jak DLE22 stosujemy jako dekory fasadowe wokół okien jak i drzwi. Listwa elewacyjna ze styropianu to produkt na długie lata gdyż jest wykonany z twardego styropianu EPS200, który został pokryty specjalną masą sztukatorską. Listwy elewacyjne zewnętrzne są odporne na warunki atmosferyczne. Listwa elewacyjna montowana jest do elewacji budynku za pomocą kleju do styropianu, a po montażu listwy zewnętrzne malujemy na wybrany kolor pasujący do projektu.

Listwy elewacyjne zewnętrzne - Producent Sztukaterii Styropianowej

Listwy elewacyjne były niegdyś najważniejszą częścią upiększania pałaców, a także domostw szlacheckich. Dziś jest to często stosowany element dekoracji na współczesnych fasadach, wokół okien, czy też drzwi. Listwa elewacyjna przyczynia się do stworzenia niepowtarzalnego stylu fasady podobnie jak klasycznego jak i nowoczesnego. Listwy elewacyjne zewnętrzne podkreślą piękno i indywidualność Waszego domu.

Listwy elewacyjne z EPS200 powlekane są tynkiem sztukatorskim. Stosowany materiał na elewację przez Producenta Sztukaterii to Styropian o najtwardszych właściwościach. Jest to materiał odporny na warunki atmosferyczne i mikropęknięcia. Sztukaterię elewacyjną należy pomalować po montażu na dowolny kolor farbą na zewnątrz silikonową lub akrylową.

Listwy elewacyjne ze styropianu - elementy zdobiące dom we współczesnym i klasycznym wydaniu. Wszystkie listwy elewacyjne zewnętrzne w ofercie Producenta Sztukaterii produkowane są w nowoczesnej technologii. Listwy elewacyjne robione są z utwardzonego styropianu EPS200. Kontur listew wycinany jest na ploterach, a następnie pokrywane są tynkiem sztukatorskim na bazie kruszywa kwarcowego i żywicy. Dzięki temu mają nadzwyczaj dobre właściwości techniczne, a co za tym idzie są odporne na warunki atmosferyczne.

Listwa zewnętrzna z EPS200 z powodzeniem odzwierciedla stylowe dekoracje, które pierwotnie były stworzone z gipsu. Kiedyś listwy elewacyjne bonie wykonywano ręcznie, na powierzchni budynków. Współcześnie cała procedura ich robienia jest znacznie łatwiejsza i szybsza. Stosowanie sztukaterii elewacyjnej ze styropianu EPS 200 łudząco przypomina historyczną sztukaterię. Listwa elewacyjna to fantastyczna metoda na ozdabianie domów. Listwy elewacyjne z EPS200 to znacznie szybsza i tańsza metoda na stworzenie dekoracji jak z gipsu czy betonu. Listwy elewacyjne do boniowania robione są w różnych formatach, oraz kształtach zarówno tych współczesnych jak i klasycznych. Listwy zewnętrzne przyklejamy do powierzchni bezpośrednio na elewację.

Używane półprodukty przy produkcji wpływają na ich wagę i elastyczność, a także solidność. Dzięki temu nie stanowią one obładowania dla elewacji. Listwy zewnętrzne ze styropianu są bezproblemowe i szybkie w instalacji. Do ich montażu wymagany jest tylko dopasowany klej montażowy.

Co więcej, styropian EPS 200 jest przyjazny dla otoczenia i zdrowia oraz ma długą żywotność. Jest to również ekonomiczny materiał. Dzięki temu jest przystosowany na każdą kieszeń.

Listwa elewacyjna - wybierz charakter

Producent Sztukaterii oferuje ogromny wybór modeli. W ofercie sklepu on-line www.producent-sztukaterii.pl sugerowane są listwy elewacyjne zewnętrzne inspirowane popularnymi, historycznymi detalami sztukaterii, a także tymi dzisiejszymi o nowoczesnych trendach. Nasz asortyment stale się rozszerza goniąc za trendami na świecie. Listwy elewacyjne osiągalne są w wielu stylach architektonicznych: prostych, klasycznych po ozdobne czy bardziej współczesne. Dzięki temu mają one swoje miejsce nie tylko w starszych i klasycznych budowlach czy kamienicach, ale także w nowoczesnej - współczesnej architekturze.

Profile elewacyjne i ich wykorzystanie

Profile elewacyjne styropianowe można zastosować jako dekorację otaczającą drzwi bądź okna. Takie dekoracje elewacyjne używane są w podobny sposób w domkach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych ( kamienicach ), użyteczności zbiorowej, jak i w zabudowaniach dworkowych. Listwy ze styropianu zewnętrzne bardzo dobrze sprawdzają się w trakcie odbudowy historycznego lub zabytkowego budownictwa. Projektanci również aplikują takie dekoracje na dopiero co powstałych budynkach o współczesnym designie.

Listwa elewacyjna zewnętrzna - kolorystyka

Dużo osób myśli, że sztukateria zewnętrzna powinna być biała. Kolor ten istotnie oddaje niesamowite piękno kunsztownych wzorów sztukaterii. Tymczasem coraz częściej posiadacze domów wykorzystują inne kolory np. pastelowe. barwy do elewacji można dobrać osobiście wedle osobistego uznania.

Profile elewacyjne jakie oferuje Producent Sztukaterii Styropianowej są dostępne w barwie piaskowej. Listwa zewnętrzna jest przygotowana do pomalowania na jakikolwiek kolor po wcześniejszym zagruntowaniu. Dzięki temu zdołasz zaplanować dekorację pasującą do wizualnych wymagań budynku. Najlepiej malować listwy elewacyjne zewnętrzne po montażu i obróbce na elewacji.

Podsumowanie

Znakomite parametry techniczne, stylowy design, odporność, czy też dopracowane detale przyczyniają się do renomy, którą zdobyły listwy elewacyjne zewnętrzne z naszej oferty. Zarówno pośród konstruktorów budynków, jak i osób prywatnych.
Polecamy nasze produkty sztukaterii zewnętrznej oraz wewnętrznej z całej naszej oferty bezpośrednio od Producenta Sztukaterii.

Opinie

Oceń 
2021-04-07

Dobre

Bardzo szybka wysyłka

  Oceń 
  2021-04-07

  Doskonałe

  Zdecydowanie mogę polecić.

   Oceń 
   2020-05-09

   Gorąco polecam

   Bardzo szybka wysyłka

    Oceń 
    2020-05-09

    Naprawdę dobre

    Szybka wysyłka

     Napisz swoją opinię !

     Napisz opinię

     DLE22 LISTWA ELEWACYJNA ZE STYROPIANU - PRODUCENT SZTUKATERII

     DLE22 LISTWA ELEWACYJNA ZE STYROPIANU - PRODUCENT SZTUKATERII

     Najwyższej jakości sztukateria

     Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

     Zaakceptuj Site use cookies