Listwa elewacyjna DLE24, listwy elewacyjne styropianowe, klasyczne listwy wokółokienne, producent sztukaterii elewacyjnej, Powiększ

DLE24 Listwa elewacyjna ze styropianu - Producent Sztukaterii

4 Opinia(e)
Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

listwa DLE24

Nowy

DLE24 - Listwa elewacyjna ze styropianu od Producenta Sztukaterii. Sztukateria elewacyjna o bogato zdobionym wzorze z wypustkami i przetłoczeniami. Listwa elewacyjna okienna produkowana ze styropianu EPS200 i tynkowana masą sztukatorską odporną na warunki atmosferyczne. Listwy elewacyjne jak DLE24 mają wymiary 200 x 14 x 5,5 cm. Producent Sztukaterii Styropianowej oferuje super jakość i cenę.

Więcej szczegółów

1546 dostępnych sztuk

120,00 zł

brutto

60,00 zł za 1 mb.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość14 cm.
Grubość5,5 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieWokółokienne
UwagaListwy sprzedawane na sztuki (odcinki 2mb)

Więcej informacji

Listwa elewacyjna - DLE24 - Producent Sztukaterii

Listwa elewacyjna zewnętrzna od producenta sztukaterii DLE24 to klasyczna sztukateria dekoracyjna. Listwa elewacyjna posiada wymiary 200 x 14 x 5,5 cm. Listwy elewacyjne o symbolu DLE24 wykonane zostały z twardego styropianu EPS200 a następnie tynkowane masą sztukatorską. Profil DLE24 to mocno zdobiona listwa elewacyjna, którą możemy zastosować jako obramowanie dekoracyjne wokół okien lub drzwi. Listwy elewacyjne do okien oryginalnie mają kolor piaskowy, natomiast po  montażu malujemy na wybrany kolor pasujący do elewacji. 

Listwy elewacyjne od Producenta Sztukaterii Styropianowej

Listwy zewnętrzne były niegdyś najważniejszą częścią upiększania pałaców, a także domów szlacheckich. Teraz jest to bardzo często stosowany element ozdobny na współczesnych fasadach, wokół okien, czy też drzwi. Listwa elewacyjna przyczynia się do stworzenia niepowtarzalnego stylu elewacji zarówno klasycznego jak i nowoczesnego. Listwy elewacyjne styropianowe pokreślą urok i indywidualność Waszego domu.

Listwy elewacyjne ze styropianu powlekane są tynkiem sztukatorskim. Stosowany surowiec na fasadę przez Producenta Sztukaterii to Styropian EPS200. Jest to sztukateria zewnętrzna niepodatna na warunki pogodowe i mikrouszkodzenia. Sztukaterię elewacyjną należy pomalować po instalacji na dowolny kolor farbą elewacyjną silikonową lub akrylową.

Listwy elewacyjne ze styropianu - elementy upiększające dom w nowoczesnym i stylowym wydaniu. Wszystkie listwy elewacyjne zewnętrzne w ofercie Producenta Sztukaterii produkowane są w nowoczesnej technologii. Listwy elewacyjne wytwarzane są z zagęszczonego styropianu EPS200. Obrys listew wycinany jest na ploterach, a następnie pokrywane są tynkiem sztukatorskim na bazie kruszywa kwarcowego i żywicy. Dzięki temu mają nadzwyczaj dobre właściwości techniczne, a co za tym idzie są odporne na warunki pogodowe.

Listwa zewnętrzna ze styropianu z powodzeniem odzwierciedla klasyczne dekoracje, które pierwotnie były zrealizowane z gipsu. Dawniej listwy elewacyjne bonie robiono ręcznie, na fasadzie budynków. Dzisiaj cała metoda ich robienia jest znacznie prostsza i szybsza. Stosowanie sztukaterii elewacyjnej ze styropianu EPS 200 łudząco przypomina historyczną sztukaterię. Listwa elewacyjna to fantastyczna metoda na zdobienie domów. Listwy elewacyjne z EPS200 to znacznie szybsza i tańsza metoda na zrealizowanie dekoracji jak z gipsu czy betonu. Listwy fasadowe do boniowania wykonywane są w różnych formatach, oraz konturach w podobny sposób tych współczesnych jak i klasycznych. Listwy zewnętrzne przyklejamy do powierzchni bezpośrednio na fasadę.

Stosowane materiały przy produkcji oddziaływają na ich lekkość i elastyczność, a także odporność. Dzięki temu nie stanowią one obciążenia dla elewacji budynku. Listwy zewnętrzne ze styropianu są banalne i szybkie w montażu. Do ich montażu pomocny jest tylko nadający się klej montażowy.

Co więcej, styropian EPS 200 jest przyjazny dla otoczenia i zdrowia oraz ma długą żywotność. Jest to też ekonomiczny materiał. Dzięki temu jest pasujący na każdy budżet.

Listwa elewacyjna - wybierz trend

Producent Sztukaterii Styropianowej proponuje okazały wybór przeróżnych modeli. W asortymencie sklepu on-line www.producent-sztukaterii.pl sugerowane są listwy elewacyjne zewnętrzne inspirowane popularnymi, historycznymi elementami sztukaterii, a także tymi współczesnymi o nowoczesnych stylach. Nasz asortyment bez ustanku się rozszerza goniąc za nowinkami światowymi. Listwy elewacyjne dostępne są w wielu stylach architektonicznych: prostych, klasycznych po ozdobne czy bardziej współczesne. Dzięki temu znajdują one swoje miejsce nie tylko w starszych i klasycznych budowlach czy kamienicach, ale także w nowoczesnej - współczesnej architekturze.

Listwy elewacyjne i ich wykorzystanie

Listwy elewacyjne styropianowe można zastosować jako dekorację otaczającą drzwi czy okna. Takie ozdoby elewacyjne wykorzystywane są również w domkach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych ( kamienicach ), budynkach użyteczności publicznej, jak i w zabudowaniach dworkowych. Listwy elewacyjne zewnętrzne nader dobrze sprawdzają się podczas renowacji historycznego lub zabytkowego budownictwa. Projektanci także wykorzystują takie ozdoby na nowo powstałych zabudowaniach o nowoczesnym designie.

Listwa fasadowa zewnętrzna - barwy

Wiele osób uważa, że sztukateria zewnętrzna powinna być biała. Kolor ten rzeczywiście oddaje niesamowite piękno misternych stylów sztukaterii. Aczkolwiek coraz częściej posiadacze domów aplikują inne barwy np. pastelowe. Kolory do elewacji można dobrać indywidualnie wedle własnego uznania.

Listwy elewacyjne w ofercie Producenta Sztukaterii są osiągalne w barwie piaskowej. Listwa fasadowa jest gotowa do pomalowania na dowolny kolor po wcześniejszym zagruntowaniu. Dzięki temu zdołasz zaplanować dekorację pasującą do wizualnych wymagań budynku. Najlepiej malować listwy elewacyjne zewnętrzne po przyklejeniu i obróbce na elewacji.

Podsumowanie - Producent Sztukaterii

Zachwycające parametry techniczne, gustowny design, trwałość, czy też dopracowane detale przyczyniają się do popularności, którą zdobyły listwy elewacyjne z naszej oferty. Zarówno pośród projektantów budynków, jak i osób prywatnych.
Zalecamy nasze produkty sztukaterii zewnętrznej oraz wewnętrznej z pełnej naszej propozycji Producenta Sztukaterii Styropianowej.

Opinie

Oceń 
2021-04-07

Zdecydowanie polecam

sklep godny polecenia

  Oceń 
  2021-04-07

  Super obsługa

  super jakość wykończenia

   Oceń 
   2020-05-09

   Boskie

   Ekspresowa wysyłka i super kontakt

    Oceń 
    2020-05-09

    Fenomenalne

    sklep godny polecenia

     Napisz swoją opinię !

     Napisz opinię

     DLE24 Listwa elewacyjna ze styropianu - Producent Sztukaterii

     DLE24 Listwa elewacyjna ze styropianu - Producent Sztukaterii

     Najwyższej jakości sztukateria

     Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

     Zaakceptuj Site use cookies