DLE28 Listwa elewacyjna polimerowa gładka, Dekoracyjne listwy elewacyjne, ozdobne listwy elewacyjne, producent sztukaterii, Powiększ

DLE28 Listwa elewacyjna zewnętrzna - Producenta Sztukaterii Styropianowej

2 Opinia(e)
Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

listwa DLE28

Nowy

DLE28 - Listwa elewacyjna ze styropianu o gładkim i subtelnie zaokrąglonym kształcie. Sztukateria elewacyjna o symbolu DLE28 Producenta Sztukaterii idealna na wszelkiego rodzaju obiekty zarówno mieszkalne jak i biurowe. Listwy elewacyjne są odporne na uszkodzenia i warunki atmosferyczne. DLE28 wykonana jest ze styropianu EPS200 i pokryta wysokiej jakości masą sztukatorską w kolorze piaskowym.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

120,00 zł

brutto

60,00 zł za 1 mb.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość14 cm.
Grubość3,5 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieWokółokienne
UwagaListwy sprzedawane na sztuki (odcinki 2mb)

Więcej informacji

Listwa elewacyjna - DLE28 - Producenta Sztukaterii Styropianowej

Listwy elewacyjne zewnętrzne jak DLE28 to wysokiej jakości sztukateria zewnętrzna, która stylowo ozdobi każdą monotonną elewację. Listwa elewacyjna okienna ma zaoblony kształt i jest bez dodatkowych zdobień. Kolor sztukaterii elewacyjnej jest piaskowy i można ją malować po montażu farbą zewnętrzną silikonową bądź akrylową. Listwy elewacyjne styropianowe to produkty o dużej wytrzymałości i odporności na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne. Listwa elewacyjna jak DLE28 przyklejana jest bezpośrednio do elewacji budynku na klej. Listwy elewacyjne zewnętrzne to stylowe elementy sztukaterii elewacyjnej, które zdobią i dodają wyjątkowego charakteru. Wymiary modelu DLE28 to 200 x 14 x 3,5 cm.

Listwy elewacyjne - Producent Sztukaterii Styropianowej

Listwy elewacyjne były niegdyś najważniejszą częścią upiększania pałaców, a także domostw książęcych. Teraz jest to bardzo często stosowany element ozdobny na współczesnych fasadach, wokół okien, czy też drzwi. Listwa elewacyjna przyczynia się do stworzenia niepowtarzalnego stylu fasady podobnie jak klasycznego oraz nowoczesnego. Listwy elewacyjne zewnętrzne podkreślą urok i indywidualność Twego domu.

Listwy elewacyjne produkowane z twardego EPS200 i powlekane tynkiem sztukatorskim. Używany materiał na elewację przez Producenta Sztukaterii to Styropian EPS200 o dużej wytrzymałości. Jest to produkt mało podatny na warunki pogodowe i mikropęknięcia. Sztukaterię elewacyjną należy pomalować po montażu na dowolny kolor farbą na zewnątrz silikonową lub akrylową.

Listwy elewacyjne ze styropianu - elementy upiększające dom w nowoczesnym i stylowym wydaniu. Wszystkie listwy elewacyjne zewnętrzne w ofercie Producenta Sztukaterii robione są w nowoczesnej technologii. Listwy elewacyjne robione są z zagęszczonego styropianu EPS200. Kształt listew przycinany jest na ploterach, a w następnej kolejności pokrywane są tynkiem sztukatorskim na bazie kruszywa kwarcowego i żywicy. Dzięki temu mają niezwykle porządne własności techniczne, a co za tym idzie są odporne na warunki pogodowe.

Listwa elewacyjna z EPS200 z powodzeniem odzwierciedla klasyczne dekoracje, które pierwotnie były wykonane z gipsu. Dawniej listwy elewacyjne bonie robiono ręcznie, na powierzchni budynków. Obecnie cała procedura ich robienia jest znacznie łatwiejsza i szybsza. Stosowanie sztukaterii elewacyjnej ze styropianu EPS 200 łudząco przywodzi dziejową sztukaterię. Listwa elewacyjna to efektowna metoda na ozdabianie domów. Listwy elewacyjne z EPS200 to znacznie szybsza i tańsza metoda na zrealizowanie ozdoby jak z gipsu czy betonu. Listwy fasadowe do boniowania robione są w różnych formatach, oraz konturach zarówno tych nowomodnych jak i klasycznych. Listwy elewacyjne przyklejamy do nawierzchni bezpośrednio na elewację.

Stosowane półprodukty przy produkcji wpływają na ich wagę i elastyczność, a także solidność. Dzięki temu nie tworzą one obciążenia dla elewacji. Profile elewacyjne ze styropianu są bezproblemowe i szybkie w instalacji. Do ich montażu konieczny jest tylko odpowiedni klej montażowy.

Co więcej, styropian EPS 200 jest przyjazny dla otoczenia i zdrowia oraz ma długą żywotność. Jest to także ekonomiczny materiał. Dzięki temu jest pasujący na każdy budżet.

Listwa fasadowa - wybierz trend

Producent Sztukaterii Styropianowej - proponuje okazały wybór sztukaterii zewnętrznej. W asortymencie sklepu on-line www.producent-sztukaterii.pl sugerowane są listwy elewacyjne zewnętrzne inspirowane znanymi, dziejowymi detalami sztukaterii dekoracyjnej, a także tymi współczesnymi o nowoczesnych nurtach. Nasz asortyment bez ustanku się rozszerza goniąc za nowinkami na świecie. Listwy elewacyjne dostępne są w wielu stylach architektonicznych: prostych, klasycznych po ozdobne czy bardziej współczesne. Dzięki temu znajdują one swoje miejsce nie tylko w starszych i klasycznych budowlach czy kamienicach, ale także w nowoczesnej - współczesnej architekturze.

Profile elewacyjne i ich stosowanie

Profile elewacyjne styropianowe można zastosować jako dekorację otaczającą drzwi albo okna. Takie ozdoby elewacyjne wykorzystywane są również w domkach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych ( kamienicach ), użyteczności publicznej, jak i w zabudowaniach pałacowych. Listwy styropianowe zewnętrzne nader dobrze sprawdzają się w trakcie odbudowy historycznego lub zabytkowego budownictwa. Architekci również stosują takie ozdoby na nowo powstałych budynkach o współczesnym designie.

Listwa elewacyjna dekoracyjna - kolorystyka

Dużo osób myśli, że sztukateria zewnętrzna powinna być biała. Kolor ten faktycznie oddaje niespotykane piękno kunsztownych krojów sztukaterii zewnętrznej. Jednak coraz częściej właściciele domów stosują inne kolory np. pastelowe. Kolory do elewacji można dopasować osobiście wedle własnego uznania.

Listwy elewacyjne w asortymencie Producenta Sztukaterii Styropianowej są dostępne w barwie piaskowej. Listwa fasadowa jest przygotowana do pomalowania na dowolny kolor po wcześniejszym zagruntowaniu. Dzięki temu zdołasz zaplanować dekorację dobraną do wizualnych wymagań budynku. Najlepiej malować listwy elewacyjne zewnętrzne po przyklejeniu i obróbce na elewacji.

Producent Sztukaterii Styropianowej

Znakomite parametry techniczne, elegancki wygląd, wytrzymałość, czy też dopracowane detale przyczyniają się do renomy, którą zdobyły listwy elewacyjne z naszej oferty. Zarówno wśród projektantów domów, jak i osób prywatnych.
Zalecamy nasze artykuły sztukaterii zewnętrznej oraz wewnętrznej z całej naszej oferty w super cenach od Producenta Sztukaterii.

Opinie

Oceń 
2020-05-09

Super obsługa

Super sprawnie

  Oceń 
  2020-05-09

  Naprawdę świetne

  Rewelacja!

   Napisz swoją opinię !

   Napisz opinię

   DLE28 Listwa elewacyjna zewnętrzna - Producenta Sztukaterii Styropianowej

   DLE28 Listwa elewacyjna zewnętrzna - Producenta Sztukaterii Styropianowej

   Najwyższej jakości sztukateria

   Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

   Zaakceptuj Site use cookies