Listwa elewacyjna DLE29, styropianowe listwy zewnętrzne, elewacyjne listwy styropianowe, producent listew styropianowych, Powiększ

DLE29 Listwa styropianowa na elewacje dekoracyjna

2 Opinia(e)

listwa DLE29

Nowy

Listwy elewacyjne styropianowe DLE29 mają szerokie zastosowanie. Listwy elewacyjne zewnętrzne jak DLE29 można wykorzystać, chociażby jako motywy zdobnicze okien, drzwi lub bram garażowych. Dodatkowym zastosowaniem sztukaterii Producenta Sztukaterii może być wykorzystanie listwy elewacyjnej DLE29 jako element maskujący, umożliwiający ukrycie niedokładności krawędzi otworów okiennych i drzwiowych.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

120,00 zł

brutto

60,00 zł za 1 mb.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość14 cm.
Grubość4,5 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską

Więcej informacji

Styropianowa listwa DLE29 - dekoracja na elewację budynku

Listwy elewacyjne były niegdyś najważniejszą częścią upiększania pałaców, a także domów szlacheckich. W dzisiejszych czasach jest to element dekoracyjny, często stosowany na współczesnych fasadach, wokół okien, czy też drzwi. Listwa elewacyjna DLE29 przyczynia się do wykreowania niepowtarzalnego stylu fasady w zależności od potrzeb klasycznego, czy  nowoczesnego. Listwy elewacyjne styropianowe pokreślą piękno i indywidualność Waszego domu.

Listwy elewacyjne ze styropianu DLE29 powlekane są masą sztukatorską. Stosowany surowiec na fasadę przez Producenta Sztukaterii to styropian EPS-200. Jest to produkt wysoce odporny na warunki atmosferyczne i mikropęknięcia. Sztukaterię fasadową należy pomalować po instalacji na dowolny kolor farbą elewacyjną silikonową lub akrylową.

Listwy elewacyjne styropianowe - elementy zdobiące dom w nowoczesnym i stylowym wydaniu. Wszystkie listwy elewacyjne zewnętrzne w ofercie Producenta Sztukaterii wytwarzane są w nowoczesnej technologii. Listwy elewacyjne DLE29 przygotowywane są z zagęszczonego styropianu EPS-200. Kształt listew przycinany jest na ploterach, a następnie pokrywane są tynkiem sztukatorskim na bazie kruszywa kwarcowego i żywicy. 

Listwa elewacyjna ze styropianu z powodzeniem odzwierciedla stylowe dekoracje, które z początku były stworzone z gipsu. Kiedyś listwy elewacyjne wykonywano ręcznie, na powierzchni budynków. W dzisiejszych czasach cała procedura ich wytwarzania jest znacznie łatwiejsza i szybsza. Stosowanie sztukaterii elewacyjnej ze styropianu EPS-200 łudząco przywodzi historyczną sztukaterię. Listwa elewacyjna DLE29 to efektowna metoda na dekorowanie domów, budynków czy pałaców. Listwy elewacyjne ze styropianu to znacznie szybsza i tańsza metoda na zrealizowanie dekoracji jak z gipsu, czy betonu. Listwy elewacyjne robione są w różnych rozmiarach, oraz kształtach zarówno tych nowomodnych jak i klasycznych. Profile zewnętrzne DLE29 przyklejamy do nawierzchni bezpośrednio na fasadę.

Różnorodność modeli listew elewacyjnych

Producent Sztukaterii proponuje ogromny wybór profili. W asortymencie sklepu on-line www.producent-sztukaterii.pl proponowane są listwy elewacyjne inspirowane znanymi, historycznymi elementami sztukaterii, a także tymi nowoczesnymi o nowoczesnych trendach. Nasz asortyment bezustannie się rozszerza goniąc za nowinkami światowymi. Profile elewacyjne dostępne są w wielu stylach architektonicznych: prostych, klasycznych po ozdobne czy bardziej współczesne. Dzięki temu znajdują one swoje miejsce nie tylko w starszych i klasycznych budowlach czy kamienicach, ale także w nowoczesnej - współczesnej architekturze.

Kolorystyka sztukaterii zewnętrznej

Wiele osób uważa, że sztukateria zewnętrzna powinna być biała. Kolor ten faktycznie oddaje niesamowite piękno misternych stylów sztukaterii. Tymczasem coraz częściej właściciele domów używają inne kolory np. pastelowe. Barwy do fasady można dobrać osobiście wedle osobistego uznania.

Profile elewacyjne w ofercie Producenta Sztukaterii są dostępne w barwie piaskowej. Listwa zewnętrzna DLE29 przygotowana jest do pomalowania na jakikolwiek kolor po wcześniejszym zagruntowaniu. Dzięki temu możesz zaprojektować dekorację dobraną do wizualnych wymagań budynku. Najlepiej malować listwy elewacyjne zewnętrzne po montażu i obróbce na elewacji.

Listwy elewacyjne i ich zastosowanie

Listwy elewacyjne styropianowe DLE29 można zastosować jako dekorację otaczającą drzwi czy też okna. Takie ozdoby elewacyjne stosowane są również w domkach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych (kamienicach), użyteczności zbiorowej, jak i w zabudowaniach dworkowych. Listwy styropianowe zewnętrzne DLE29 niezwykle dobrze sprawdzają się podczas odbudowy historycznego lub zabytkowego budownictwa. Projektanci także aplikują takie dekoracje na dopiero co powstałych zabudowaniach o współczesnym wyglądzie.

Producent Sztukaterii Styropianowej

Zachwycające parametry techniczne, gustowny design, wytrzymałość, czy też dopracowane detale przyczyniają się do popularności, którą zyskały listwy elewacyjne z naszej oferty. Zarówno wśród architektów budynków, jak i osób prywatnych.
Rekomendujemy nasze produkty sztukaterii zewnętrznej oraz wewnętrznej z kompletnej naszej oferty bezpośrednio od Producenta Sztukaterii.

Opinie

Oceń 
2020-05-09

Polecam !

polecam zakupy w sklepie

  Oceń 
  2020-05-09

  Fenomenalne

  Doskonała jakość, wyglądają pięknie!

   Napisz swoją opinię !

   Napisz opinię

   DLE29 Listwa styropianowa na elewacje dekoracyjna

   DLE29 Listwa styropianowa na elewacje dekoracyjna

   Najwyższej jakości sztukateria

   Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

   Zaakceptuj Site use cookies