PILASTER FASADOWY, DPE14 PRODUCENT SZTUKATERII, PILASTER ELEWACYJNY ZEWNĘTRZNY, KLASYCZNY PILASTER STYROPIANOWY, Powiększ

DPE14 PILASTER ELEWACYJNY ZEWNĘTRZNY KLASYCZNY

Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

PILASTER DPE11R300

Nowy

Zewnętrzny pilaster DPE14 to styropianowy wyrób dekoracyjny od Producenta Sztukaterii o stonowanym, eleganckim profilu. Listwa DPE14 ozdobiona została rzędem sześciu estetycznych, równoległych płytkich zagłębień. Sztukateria ta doskonale sprawdza się zarówno jako obramowanie okna, jak i drzwi. Pilaser DPE14 jest prosty w montażu. Produkt gotowy jest do pomalowania zaraz po zakończeniu instalacji.

Więcej szczegółów

1942 dostępnych sztuk

150,00 zł

brutto

75,00 zł za 1 mb.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość30 cm.
Grubość4 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieElewacyjne
UwagaListwy sprzedawane na sztuki (odcinki 2mb)

Więcej informacji

ZEWNĘTRZNY KLASYCZNY PILASTER ELEWACYJNY DPE14

Zewnętrzny klasyczny pilaster DPE14 to tradycyjne zdobienie, które znajduje swe zastosowanie jako dopełnienie aranżacji fasady budynku. Styropianowy pilaster DPE14 to sztukateria o prostym, klasycznym wzorze. Listwa DPE14 posiada szereg eleganckich delikatnych wcięć doskonale prezentujących się w projektach zarówno tych na zewnętrznych jak i wewnątrz budynku. 

Pilaster DPE14 to główny (środkowy) element delikatnie wystającej poza lico budynku płaskiej kolumny. Pozostałe elementy dekoracyjne to: głowica oraz baza pilastra.

Elewacyjny pilaster DPE14 to produkt wyprodukowany ze styropianu EPS-200. Listwa została fabrycznie wzmocniona poprzez powleczenie całości kwarcową masą sztukatorskąStyropianowy pilaster elewacyjny DPE14 to gwarancja udanego zakupu oraz długoletniości wykonanego zdobienia. Produkt jest całkowicie wodoodporny, wytrzymały, lekki oraz łatwy w montażu.

SZTUKATORSKA SPECJALNA WARSTWA OCHRONNA

Zewnętrzny pilaster elewacyjny DPE14 wyprodukowany został ze światowej klasy tworzywa. Wykorzystany materiał to powleczony masą sztukatorską z domieszką mieszanki żywicy oraz kruszywa kwarcowego styropian EPS-200. Zastosowane procesy produkcyjne to gwarancja oporności na warunki pogodowe oraz wilgoć. 

BOGATY ASORTYMENT - KLASYCZNE I NOWOCZESNE PROFILE ELEWACYJNE

Pilastry elewacyjne znajdujące się w ofercie naszego sklepu na www.producentsztukaterii.pl to wyroby sztukateryjne wpasowujące się w każdy styl architektoniczny - są to produkty od tych klasycznych, tradycyjnie zdobionych po skromne, minimalistyczne profile

MONTAŻ PILASTRA DPE14 - KROK PO KROKU:

KROK 1 - przygotuj powierzchnię montażową
KROK 2 - wykonaj niezbędne pomiary
KROK 3 - dotnij element na wymiar, a następnie przyklej je do elewacji
KROK 4 - przyklejone elementy dokładnie dociśnij do podłoża, aż do momentu związania kleju
KROK 5 - usuń nadmiar kleju za pomocą szpachelki, lub wilgotnej gąbki. 
KROK 6 - w przypadku szczelin - wypełnij je klejem, lub akrylem do użytku zewnętrznego. 
KROK 7 - pomaluj zainstalowaną sztukaterie farbą elewacyjną.

PODSUMOWANIE

Zachwycające parametry techniczne, stylowy wygląd, wytrzymałość, czy też dopracowane detale to cechy, które przyczyniają się do rosnącej popularności elewacyjnych pilastrów styropianowych oferowanych przez nasz sklep. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.producent-sztukaterii.pl

Jeżeli nie mogą się Państwo zdecydować który model fasety elewacyjnej wybrać, zachęcamy do zamówienia próbek naszej sztukaterii. Jest to najskuteczniejszy sposób, by niskim kosztem rozwiać swe wątpliwości i znaleźć perfekcyjne rozwiązanie do danego pomieszczenia.

Opinie

Napisz opinię

DPE14 PILASTER ELEWACYJNY ZEWNĘTRZNY KLASYCZNY

DPE14 PILASTER ELEWACYJNY ZEWNĘTRZNY KLASYCZNY

Najwyższej jakości sztukateria

Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

Zaakceptuj Site use cookies