Wyprzedaż! ZWORNIK ELEWACYJNY, ZD10 ZWORNIK ELEWACYJNY ZE STYROPIANU, PRODUCENT SZTUKATERII, ZD10 PRODUCENT, DEKOR, PRODUCENT DEKORÓW ZD10, Powiększ

ZD10 ZWORNIK ELEWACYJNY ZE STYROPIANU PRODUCENT SZTUKATERII DEKOR

Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

ZWORNIK DZE02R

Nowy

Zwornik ZD10 to styropianowe fasadowe zdobienie, o eleganckim stonowany kształcie oraz płaskim wykończeniu w środkowej części wyrobu. Zworniki elewacyjne doskonale współgrają z ozdobami takimi jak: listwy elewacyjne, gzymsy nadokienne, fasety oraz wsporniki. Zwornik ZD10 jest produktem wytrzymałym, lekkim oraz łatwym w montażu. 

Wymiary: wysokość 29 cm / grubość 7 cm / szerokość 23 cm.

Więcej szczegółów

1978 dostępnych sztuk

53,00 zł

brutto

Opis

Wysokość29 cm.
Grubość7 cm.
Szerokość23 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieElewacyjne
Metoda produkcjiNatryskowa

Więcej informacji

Na specjalne zamówienie realizujemy indywidualne wzory oraz kształty sztukaterii, wystarczy nadesłać rysunek techniczny wymarzonego przez Państwa zwornika.

ELEWACYJNY ZWORNIK OD PRODUCENTA SZTUKATERII 

Zwornik o modelu ZD10 od Producenta Sztukaterii to trapezowy, elegancki wyrób, o płaskiej powierzchni, z delikatnym wytłoczeniem w centralnej części tej sztukaterii. Styropianowy zwornik ZD10 to pełniąca estetyczną funkcję fasadowa ozdoba o przeznaczeniu do wykończenia drzwi oraz okien. Styropianowy zwornik ZD10 idealnie sprawdza się jako element koronujący opaskę elewacyjną, jako udekorowanie łuku, uzupełnienie dekoracyjnej listwy styropianowej lub gzymsu, ale także w formie detalu w kompozycji z listwami okiennymi oraz wspornikami.

Zworniki styropianowe to niepozorne, ale wysoce istotne elementy, mające bezpośredni wpływ na finalny efekt wizualny budynku, na którym zostaną zastosowane. Zworniki elewacyjne to zdobienia dające nieskończenie wiele możliwości dekoracyjnych. Nasz asortyment bogaty w ilość wzorów zworników sprawia, że z łatwością dopasujesz je do wykończenia elewacji domu w każdym możliwym stylu architektonicznym. W naszym sklepie internetowym na www.producent-sztukaterii.pl znajdziesz różnorodne elementy sztukaterii, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do swoich indywidualnych wymagań. Postaw na rozwiązanie, które wybrały już setki zadowolonych klientów!

POWLECZONY KWARCOWĄ MASĄ SZTUKATORSKĄ STYROPIAN EPS-200 

Styropianowe zworniki, jak i pozostałe wyroby sprzedawane w naszym sklepie internetowym wyprodukowane zostały z wytrzymałego, najlepszego dostępnego na rynku tworzywa - z wysoce odpornego styropianu EPS-200. Powierzchnia fasadowego zdobienia wzmocniona została poprzez powleczenie dekoru warstwą elastycznej masy sztukatorskiej przygotowanej na podstawie mieszanki żywicy oraz kruszywa kwarcowego. 

Wykorzystane styropian (EPS-200) oraz zastosowane procesy produkcyjne sprawiają, że model ZD10 cechuje się dużą powtarzalnością wzoru, lekkością oraz trwałością wykonanego zdobienia, całkowitą niewrażliwością na niekorzystne warunki pogodowe, wilgocioodpornością, twardością i elastycznością powierzchni, oraz prostotą podczas montażu. 

Powleczona sztukateria styropianowa to gwarancja jakości, zadowolenie oraz długoletniości wykonanych zdobień. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

INSTRUKCJA MONTAŻOWA SZTUKATERII STYROPIANOWEJ

Zworniki elewacyjne to sztukateria dekoracyjna cechująca się prostotą podczas instalacji. Wyroby te, nie stanowią problemu, nawet dla osób nieposiadających doświadczenia, ani profesjonalnego sprzętu monterskiego. Cały proces instalacyjny nie wymaga dużego nakładu czasu.

INSTRUKCJA MONTAŻOWA:

1) Przygotuj powierzchnię elewacji, na której zamontujesz zdobienie - dokładnie odpyl, osusz oraz oczyść miejsce instalacji sztukaterii.
2) Określ miejsce przyklejenia elewacyjnej ozdoby - zwornika.
3) Weź ołówek i obrysuj kontur styropianowego zdobienia, który posłuży za późniejszy wzorzec.
4) Nałóż klej oraz dociśnij powierzchnie sztukaterii do wcześniej przygotowania podłoża. (zalecane jest użycie kleju montażowego dedykowanego do wyrobów styropianowych)
5) Nadmiar kleju usuń wilgotną gąbką lub szpachelką. Powstałe szczeliny wypełnij klejem, lub akrylem do użytku zewnętrznego. 
6) Wygładź miejsca styku styropianowych elementów.
7) Odczekaj do momentu związania spoiny, a następnie pomaluj całość na dowolnie wybrany kolor.

Do wykończenia styropianowej sztukaterii elewacyjnej używamy dowolnej farby o przeznaczeniu do malowania fasady budynku.
WAŻNE! By nie uszkodzić powierzchni zdobienia, wybrana farba w swoim składzie NIE MOŻE ZAWIERAĆ ROZPUSZCZALNIKA.

PODSUMOWANIE 

Zachwycające parametry techniczne, stylowy wygląd, wytrzymałość, czy też dopracowane detale to cechy, które przyczyniają się do rosnącej popularności elewacyjnych zworników styropianowych oferowanych przez nasz sklep. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.producent-sztukaterii.pl.

Opinie

Napisz opinię

ZD10 ZWORNIK ELEWACYJNY ZE STYROPIANU PRODUCENT SZTUKATERII DEKOR

ZD10 ZWORNIK ELEWACYJNY ZE STYROPIANU PRODUCENT SZTUKATERII DEKOR

Najwyższej jakości sztukateria

Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

Zaakceptuj Site use cookies