Sale! SKRZYNKA UCIOSOWA WYSOKA, PRZYMIAR DO SZTUKATERII, PRZYMIAR DO CIĘCIA LISTEW, PRODUCENT SZTUKATERII, SKRZYNKA DO CIĘCIA LISTEW P Expand

SKRZYNKA UCIOSOWA WYSOKA - PRZYMIAR DO SZTUKATERII - PRODUCENT SZTUKATERII

4 Review(s)
Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

DUŻA SKRZYNKA

Neu

Skrzynka uciosowa wysoka to praktyczne narzędzie do docinania sztukaterii zewnętrznej jak i wewnętrznej. Przyrżnia umożliwia precyzyjne skracanie sztukaterii na odpowiednią długość, oraz na przycięcie sztukaterii pod różnymi kątami 45 i 90 stopni Skrzynka uciosowa duża służy do ustawienia odpowiedniego kąta listew, natomiast do cięcia należy użyć piłę ręczną. Skrzynka uciosowa wysoka w super cenie

Mehr Infos

999 Artikel

218,29 zł

inkl. MwSt.

242,55 zł inkl. MwSt.

-10%

Technische Daten

Długość70 cm.
Wysokość26 cm.
Szerokość24 cm.
MateriałSklejka iglasta - wilgocioodporna
UwagaGrubość sklejki 1,8 cm.

Mehr Infos

Skrzynka uciosowa duża - sklejka iglasta - Producent sztukaterii

Odporna skrzynka uciosowa wysoka do sztukaterii to bardzo ważne narzędzie każdego majsterkowicza. Skrzynka uciosowa duża pomoże w szybkim i precyzyjnym cięciu różnorodnych przedmiotów pod kątem 45, oraz 90 stopni. Przyrżnia to narzędzie łatwe w obsłudze zarówno dla doświadczonych montażystów jak i amatorów. Skrzynka uciosowa do listew styropianowych i nie tylko do takich listew wykonana jest z wilgocioodpornej sklejki iglastej i następnie pobejcowana na ciemny brązowy kolor. Skrzynka uciosowa wysoka ma kształt litery U z przygotowanymi odpowiednio nacięciami. Korytko do cięcia pod kątem bo i tak nazywają klienci przyrząd posiada wymiary - długość 70 cm. x wysokość 26 cm. x szerokość 24 cm. Skrzynka uciosowa wykonana z iglastej sklejki o grubości 1,8 cm.

Skrzynka uciosowa wysoka wysokiej jakości, profesjonalna do przycięcia materiału pod odpowiednim kątem. Należy pamiętać że wystarczy chwila nieuwagi, by krawędź była krzywa dlatego można temu zapobiec wystarczy zastosować skrzynkę uciosową. Skrzynka uciosowa wysoka posiada zintegrowane szczeliny ułożone pod kątem 45 lub 90°. Wystarczy tylko włożyć element do przecięcia, użyć piły ręcznej, a następnie można śmiało docinać i mieć pewność, że przytniesz dokładnie pod takim kątem, jakiego potrzebujesz. Solidna skrzynka uciosowa duża posłuży wiele lat i zaoszczędzi czasu i pieniędzy.

- Długość skrzynki 70 cm.

- Wysokość ciętej listwy 20 cm.

- Szerokość ciętej listwy 19 cm.

Skrzynka uciosowa do listew sufitowych - produkt polski - Producent Sztukaterii

Skrzynka uciosowa do listew styropianowych - Producenta sztukaterii bardzo dobrze się sprawdza w docinaniu wszelkiego rodzaju elementów dekoracyjnych. Idealna do listew przypodłogowych, listew ściennych, listew przysufitowych czy sztukaterii zewnętrznej ( elewacyjnej ). Skrzynka uciosowa duża pozwala na cięcie profili o szerokości nawet 19 centymetrów i wysokości 20 centymetrów. Skrzynka uciosowa przyda się zarówno wykfalifikowanym montażystom jak i do prac codziennych domowych. Skrzynka uciosowa wysoka do cięcia wszelkiego rodzaju materiałów z drewna, polimerów, polistyrenu, styropianu, styroduru, Mdf-u czy Pcv.

Czym ciąć listwy ? Szablon do cięcia listew pod kątem

Wiele osób zastanawia w jaki sposób najlepiej dociąć i zaciąć pod kątem listwy i jakich narzędzi użyć. Najprostszym i najtańszym narzędziem będzie skrzynka uciosowa i piła ręczna. Idealna do tego zadania jest skrzynka uciosowa wysoka od Producenta Sztukaterii, która posłuży wiele lat i zaoszczędzi stresów. Skrzynka uciosowa jest wytrzymała i w super cenie. Skrzynka uciosowa pozwoli na uzyskanie wszystkich równych kątów, oraz bezproblemowe uzyskanie kątów 45st i 90st.

Reviews

Rang 
07.04.2021

Super obsługa

Fajna obsługa, szybka wysyłka polecam

  Rang 
  07.04.2021

  Gorąco polecam

  Bardzo szybka wysyłka

   Rang 
   07.04.2021

   Rewelacja!

   Świetne

    Rang 
    07.04.2021

    Zachwycające

    fachowe doradztwo

     Eigenen Kommentar verfassen! !

     Eigene Bewertung verfassen

     Najwyższej jakości sztukateria

     Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

     Accept Site use cookies