Sale! PILASTRY STYROPIANOWE, DPE11, PILASTER ELEWACYJNY ZEWNĘTRZNY, UNIWERSALNY PILASTER FASADOWY, PILASTRY ZEWNĘTRZNE, PRODUCENT PIL Expand

DPE11 PILASTER ELEWACYJNY ZEWNĘTRZNY UNIWERSALNY

Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

Neu

Pilaster zewnętrzny DPE11 to styropianowa dekoracja elewacyjna w postaci listwy zdobionej trzema rzędami równoległych wcięć. Uniwersalny pilaster DPE11 to trzon, czyli środkowa część płaskiej kolumny (pozostałe elementy to głowica oraz baza pilastra). Pilastry styropianowe to nie tylko zdobienia fasadowe, ale również elementy konstrukcyjne - elementy wzmacniające ścianę budynku. 

Mehr Infos

5934 Artikel

  • 150 x 35 mm.
  • 200 x 35 mm.
  • 230 x 35 mm.

77,60 zł

inkl. MwSt.

97,00 zł inkl. MwSt.

-20%

38,80 zł pro 1 mb.

Technische Daten

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość15 cm.
Grubość3,5 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieElewacyjne
UwagaListwy sprzedawane na sztuki (odcinki 2mb)

Mehr Infos

ZEWNĘTRZNY PILASTER UNIWERSALNY - ELEWACYJNY DPE11

Styropianowy pilaster uniwersalny DPE11 to wyjątkowy, elegancko żłobiony trzon kolumny wykonany w klasycznym stylu architektonicznym. Jest to fantastyczna dekoracja fasadowa, którą śmiało można zaadaptować nawet do niedużego mieszkania tworząc w nim niepowtarzalny charakter, który doda całości uroku, ale także luksusu. Elewacyjny pilaster DPE11 to produkt wodoodporny, wytrzymały, lekki i łatwy w montażu, Zastosowane tworzywo to styropian EPS-200. Struktura DPE11 wzmocniona została poprzez powleczenie jej kwarcową masą sztukatorskąStyropianowy pilaster elewacyjny DPE11 to gwarancja udanego zakupu oraz długoletniości wykonanego zdobienia!  

WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁ + REWOLUCYJNA POWŁOKA ZABEZPIECZAJĄCA

Pilaster zewnętrzny DPE11 to wyjątkowo odporny, fabrycznie utwardzony produkt sztukaterii elewacyjnej. Wykorzystany materiał to styropian EPS-200 powleczony masą sztukatorską z domieszką mieszanki żywicy oraz kruszywa kwarcowego. Zastosowane procesy produkcyjne to gwarancja oporności na warunki pogodowe oraz wilgoć.

SZEROKA PALETA WZORÓW

Pilastry elewacyjne oferowane przez nasz sklep www.producent-sztukaterii.pl to bogaty asortyment, który znajdzie swoje zastosowanie w każdym stylu architektonicznym. Nasze produkty to szeroki wybór zdobień od tych minimalistycznych, eleganckich, nowoczesnych listew po bogato zdobione klasyczne wyroby. 

INSTRUKCJA MONTAŻU

Montaż styropianowego pilastra DPE11 zaczynamy od właściwego przygotowania podłoża, następnie przechodzimy do wykonania niezbędnych pomiarów. Kolejnym krokiem jest docięcie elementów na pasujące wymiary oraz przyklejenie ich do elewacji. Przyklejone elementy dekoracyjne dokładnie dociskamy do podłoża, do momentu do momentu wstępnego związania kleju. Nadmiar kleju usuwamy za pomocą drobnej szpachelki, lub wilgotnej gąbki. Powstałe szczeliny wypełniamy klejem, lub akrylem do użytku zewnętrznego. 
Montaż pilastrów zakańczamy pomalowaniem całości farbą elewacyjną.

PODSUMOWANIE 

Zachwycające parametry techniczne, stylowy wygląd, wytrzymałość, czy też dopracowane detale to cechy, które przyczyniają się do rosnącej popularności elewacyjnych pilastrów styropianowych oferowanych przez nasz sklep. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.producent-sztukaterii.pl


Jeżeli nie mogą się Państwo zdecydować który model fasety elewacyjnej wybrać, zachęcamy do zamówienia próbek naszej sztukaterii. Jest to najskuteczniejszy sposób, by niskim kosztem rozwiać swe wątpliwości i znaleźć perfekcyjne rozwiązanie do danego pomieszczenia.

Reviews

Eigene Bewertung verfassen

DPE11 PILASTER ELEWACYJNY ZEWNĘTRZNY UNIWERSALNY

DPE11 PILASTER ELEWACYJNY ZEWNĘTRZNY UNIWERSALNY

Najwyższej jakości sztukateria

Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

Accept Site use cookies