Sale! LISTWY DO BONIOWANIA, LISTWY DO BONIOWANIA DLB2, STYROPIANOWA LISTWA DO BONIOWANIA, LISTWA BONIUJĄCA ELEWACYJNA, PRODUCENT SZTU Expand

DLB2 STYROPIANOWA LISTWA DO BONIOWANIA

Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

Neu

Styropianowa listwa do boniowania DLB2 to produkt, którego montaż nadaje budynkowi proporcji, definiując przy tym całą przestrzeń fasady.  Listwa boniowa DLB2 w idealny sposób potrafi pozytywnie przekształcić styl budowli, sprawiając, że elewacja przybierze oryginalnego charakteru. Listwa do boniowania elewacji DLB2 to wytrzymały oraz odporny na zmienne warunki atmosferyczne produkt.

Mehr Infos

5934 Artikel

  • 100 x 50 mm.
  • 80 x 50 mm.
  • 110 x 50 mm.

55,44 zł

inkl. MwSt.

69,30 zł inkl. MwSt.

-20%

27,72 zł pro 1 mb.

Technische Daten

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość8 cm.
Grubość5 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieElewacyjne

Mehr Infos

Styropianowa listwa do boniowania DLB2 to dekoracyjny element architektoniczny, stosowanie głównie w formie poziomych pasów. Listwy montować można na całej powierzchni ściany lub tylko na poszczególnych fragmentach fasady. Listwy do boniowania to rozwiązanie sprawdzające się również jako element maskujący wszelkie nierówności ścian.

Bonie listwy DLB2 świetnie pasuje zarówno do dużych rezydencji jak i małych domów jednorodzinnych, ponieważ jest w stanie zmienić optycznie charakter budynku niezależnie od jego bryły. Wykorzystanie listwy do boniowania sprawi, że fasada budynku przybierze monumentalnego charakteru. Listwa do boniowania elewacji DLB2 jest trwała, odporna na uszkodzenia mechaniczne, oraz zmienne warunki atmosferyczne.

Listwy do boniowania elewacji


Styropianowa listwa do boniowania to dekoracyjny element architektoniczny, stosowany przede wszystkim w formie poziomych pasów. Zastosowanie listew elewacyjnych do boniowania definiuje przestrzeń ściany, dzieląc jej powierzchnie na mniejsze, eleganckie segmenty. Dlaczego listwy do boniowania elewacji?

Boniowanie to modne rozwiązanie, chętnie stosowane przez wielu architektów oraz projektantów wnętrz. Tego typu dekoracja nadaję się zarówno do domów jednorodzinnych jak i kamiennicy lub lokalu użyteczności publicznej. Zabieg boniowania podnosi walory estetyczne fasady budynku, nadając całości klasy i charakteru. Bonie listwy świetnie pasują zarówno do dużych jak i małych obiektów. Sztukateria ta jest w stanie zmienić optycznie charakter budowli niezależnie od jego bryły. Elewacyjne listwy do boniowania to uniwersalne zdobienie chętnie wybierane zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych projektów. W naszym asortymencie posiadamy bardzo duży wybór wzorów, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta!

O listwach do boniowania

Nasza sztukateria znakowana logiem Producent Sztukaterii to wysoce odporne listwy o idealnie powtarzalnych wymiarach i detalach. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii sztukateria zewnętrzna naszej firmy zapewnia komfort użytkowania oraz zadowolenie na długie lata.

Nasze listwy do boniowania elewacji wykonane zostały z utwardzonego, trwałego styropianu EPS-200. Produkt ten został powleczony nowoczesną masą sztukatorską wyprodukowaną na bazie najwyższej jakości żywicy akrylowo-polimerowej oraz wyselekcjonowanych kruszyw kwarcowych. Dzięki zastosowanemu tworzywu, nasza sztukateria elewacyjna cechuje się całkowitą odpornością na warunki atmosferyczne, ale także ochroną przed promieniowaniem UV, wilgocią oraz uszkodzeniami mechanicznymi. 

Montaż listew do boniowania

Instalacja styropianowej listwy do boniowania jest szybka, prosta, nie wymaga ona zaawansowanych umiejętności monterskich. Do obróbki sztukaterii elewacyjnej wystarczą tradycyjne,  podstawowe narzędzia takie jak: piła, poziomnica lub paca do kleju.

Producent Sztukaterii

Choć boniowanie cieszy się coraz większą popularnością, to nie każdy jednak wie, w jaki sposób dopasować listwy do boniowania do swojego budynku. W razie wątpliwości lub braku inspiracji zachęcamy do kontaktu z konsultantami z naszego punktu obsługi klienta zarówno poprzez połączenie telefoniczne jak i wiadomość na czacie internetowym. 

Producent Sztukaterii to firma o wieloletnim doświadczeniu na rynku. Przez wiele lat naszej działalności zaufało nam wielu klientów. Podczas składania zamówienia zapewniamy szybką i bezpieczną dostawę. Dodatkowo chętnie udzielimy Ci porady w wypadku problemu z podjęciem decyzji lub pytaniu dotyczącym produktu.

Reviews

Eigene Bewertung verfassen

DLB2 STYROPIANOWA LISTWA DO BONIOWANIA

DLB2 STYROPIANOWA LISTWA DO BONIOWANIA

Najwyższej jakości sztukateria

Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

Accept Site use cookies