Sale! LISTWY ELEWACYJNE DO BONIOWANIA, DLB7 STYROPIANOWA LISTWA DO BONIOWANIA, PRODUCENT SZTUKATERII, LISTWY DO BONIOWANIA ZE STYROPIA Expand

DLB7 STYROPIANOWA LISTWA DO BONIOWANIA

Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

Neu

Styropianowa listwa do boniowania DLB7 to sztukateryjny wyrób o łagodnym, prostym wzorze. Symetryczny, kwadratowy profil sprawia, że listwa do boniowania DLB7 doskonale wpasowuje się w klasyczne, jak i nowoczesne kompozycje architektoniczne. Listwa do boniowania elewacji DLB7 jest lekka, trwała, odporna na warunki atmosferyczne oraz łatwa w instalacji.

Mehr Infos

5926 Artikel

  • 100 x 50 mm.
  • 80 x 50 mm.
  • 110 x 50 mm.

55,44 zł

inkl. MwSt.

69,30 zł inkl. MwSt.

-20%

27,72 zł pro 1 mb.

Technische Daten

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość8 cm.
Grubość5 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieElewacyjne

Mehr Infos

Listwa do boniowania elewacji DLB7 to popularny wyrób producenta sztukaterii styropianowej, który łączy w sobie wysoką jakość przy stosunkowej niskiej cenie. Listwa boniowa DLB7 to produkt wykonany z wysokiej klasy materiału, z utwardzonego, powleczonego kwarcową masą sztukatorską styropianu ESP-200. Dzięki zastosowanemu materiałowi bonia listwaDLB7 cechuje się powtarzalnością, odpornością na warunki atmosferyczne i wilgoć, lekkością oraz łatwością w montażu. Styropianowa listwa do boniowania BLB7 to gwarancja zadowolenia na długie lata!

Reviews

Eigene Bewertung verfassen

Najwyższej jakości sztukateria

Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

Accept Site use cookies