Sale! WSPORNIK STYROPIANOWY, DW02 WSPORNIK ELEWACYJNY, WSPORNIK ZE STYROPIANU, DEKORACYJNY WSPORNIK, OZDOBNY WSPORNIK, PRODUCENT DW02, Expand

DW02 WSPORNIK ELEWACYJNY ZE STYROPIANU DEKORACYJNY OZDOBNY PRODUCENT

Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

Neu

Styropianowy wspornik dekoracyjny DW02 to wyjątkowe zdobienie fasadowe o przeznaczeniu do wykończenia opaski drzwiowej, ale również wokołookiennej. Wsporniki sztukateria doskonale sprawdzają się w połączeniu z listwami dekoracyjnymi oraz gzymsami elewacyjnymi. Wsporniki ozdobne to produkty nie tylko lekkie, elastyczne i wytrzymałe, ale również atrakcyjne cenowo oraz cechujące się długoletniością.

Mehr Infos

5934 Artikel

  • 100mm x 100mm x 35mm
  • 120mm x 120mm x 35mm
  • 140mm x 140mm x 35mm

25,87 zł

inkl. MwSt.

32,34 zł inkl. MwSt.

-20%

Technische Daten

Wysokość10 cm.
Grubość3,5 cm.
Szerokość10 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieElewacyjne
Metoda produkcjiNatryskowa

Mehr Infos

WSPORNIK ELEWACYJNY OD PRODUCENTA SZTUKATERII

Elewacyjne wsporniki ozdobne DW02 od Producenta Sztukaterii to banalne w swojej budowie kwadratowe wyroby styropianowe przyozdobione w swojej centralnej części wypukłym wzorem. Wsporniki ozdobne posiadają wiele zastosowań. Za ich pomocą w prosty sposób wykończymy zabudowę okna lub drzwi. Styropianowe wsporniki dekoracyjne doskonale prezentują się zastosowane razem z dekoracyjnymi listwami fasadowymi oraz gzymsami elewacyjnymi. Wsporniki sztukateria wyprodukowana została z wysokogatunkowego, powleczonego styropianu EPS-200. Produkt DW02 to wyrób lekki, wytrzymały oraz łatwy w montażu.

Wymiary modelu DW02: wysokość 10 cm x szerokość 10 cm x grubość 3,5 cm.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami wchodzącymi w skład naszego asortymentu. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór produktów (listwy elewacyjne, gzymsy, bonie, pilastry itp.) wykonanych zarówno w klasycznym jak i nowoczesnym stylu architektonicznym. 

WYSOKOGATUNKOWY POWLECZONY STYROPIAN EPS-200

Oferowane przez nas sztukateria elewacyjna wykonana została z wysokogatunkowego, odpornego, najlepszego dostępnego na rynku styropianu EPS-200. Tworzywo te podczas produkcji zostało wzmocnione poprzez powleczenie całości elastyczną masą sztukatorską opracowanej na bazie mieszanki żywicy oraz kruszyw kwarcowych.

Wsporniki dekoracyjne za sprawą wykorzystania natryskowej metody powlekania posiadają lekko chropowatą powierzchnię. Wsporniki sztukateria styropianowa nadaje się do malowania na dowolny kolor, dzięki czemu zdobienia te idealnie wkomponują się w styl panujący na fasadzie Państwa budynku. 
Zaleca się, by wsporniki ozdobne pokryć farbą dopiero po zakończeniu procesu montażowego, by w prosty sposób zamaskować wszelakie łącznia oraz występujące niedoskonałości powstałe w procesie instalacyjnym.

WAŻNE! BY NIE USZKODZIĆ STYROPIANOWEJ SZTUKATERII, ZASTOSOWANA FARBA NIE MOŻE ZAWIERAĆ W SWOIM SKŁADZIE ROZPUSZCZALNIKA.

ZASTOSOWANA METODA PRODUKCYJNA

Wsporniki dekoracyjne znajdujące się w asortymencie naszego sklepu wyprodukowane zostały na podstawie metody natryskowej. Rozwiązanie te polega na ręcznym powleczeniu powłoki zdobienia fasadowego, poprzez spryskiwanie styropianu specjalną mieszanką kwarcowo-żywiczną. 

Styropianowa sztukateria elewacyjna wyprodukowana metodą natryskową cechuje się chropowatą strukturą. Technologia natryskowa zalecana jest w przypadku małych, nieregularnych elementów takich jak zworniki, wsporniki, bonie, kolumny i pilastry.

ZESTAWIENIE ATRYBUTÓW WSPORNIKA STYROPIANOWEGO 

Wspornik dekoracyjny DW02 to wyrób:

  • lekki oraz łatwy w samodzielnym montażu
  • cechujący się dużą powtarzalnością wzornictwa
  • o elastycznej powierzchni
  • wilgocioodporny, ale również wodoodporny
  • niewrażliwy na negatywny wpływ warunków pogodowych
  • niepodatny na uszkodzenia mechaniczne 
  • wyprodukowany z tworzywa pierwszej klasy -styropian EPS-200

INSTRUKCJA MONTAŻOWA - ZRÓB TO SAM!

Instalacje wspornika elewacyjnego należy rozpocząć od przygotowania powierzchni montażowej. Powierzchnie fasady budynku dokładnie odpylamy, osuszamy, a następnie oczyszczamy z wszelakich występujących zabrudzeń. Następnie przechodzimy do ustalenia miejsca, w którym wspornik dekoracyjny zostanie przytwierdzony. Dalej obrysowujemy ołówkiem kontur przyklejanego wyrobu - posłuży on za późniejszy wzorzec podczas klejenia. Następnie przechodzimy do nałożenia specjalnego kleju montażowego (dedykowanego do wyrobów styropianowych) oraz dociśnięcia całości do wcześniej przygotowanego podłoża. Nadmiar kleju usuwamy wilgotną gąbką lub rozsmarowujemy wokół wspornika, aby zamaskować wszelakie potencjalne szczeliny - jeżeli takowe występują. Końcowy etap polega na wygładzeniu styków sztukaterii. Wsporniki sztukateria nadają się do pomalowania zaraz po związaniu spoiny.

Do malowania sztukaterii używamy farby elewacyjnej lub innej, dowolnej, NIEZAWIERAJĄCEJ ROZPUSZCZALNIKA mogącego uszkodzić malowaną powierzchnię.

PODSUMOWANIE 

Zaskakujące parametry techniczne, stylowy wygląd, trwałość materiału czy wyszukane detale to cechy, które przyczyniają się do rosnącej popularności elewacyjnych wsporników styropianowych, oferowanych przez nasz sklep internetowy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sprzedawanej przez nas sztukaterii styropianowej na www.producent-sztukaterii.pl.

Reviews

Eigene Bewertung verfassen

DW02 WSPORNIK ELEWACYJNY ZE STYROPIANU DEKORACYJNY OZDOBNY PRODUCENT

DW02 WSPORNIK ELEWACYJNY ZE STYROPIANU DEKORACYJNY OZDOBNY PRODUCENT

Najwyższej jakości sztukateria

Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

Accept Site use cookies