Sale! WSPORNIK STYROPIANOWY, DW04 WSPORNIK STYROPIANOWY, WSPORNIK ELEWACYJNY, WSPORNIK DEKORACYJNY, OZDOBNY WSPORNIK ELEWACYJNY, PRODU Expand

DW04 WSPORNIK STYROPIANOWY ELEWACYJNY DEKORACYJNY OZDOBNY PRODUCENT

Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

Neu

Styropianowy wspornik dekoracyjny DW04 to sztukateria wykorzystywana jako dodatek do opaski okiennej lub wokół drzwiowej. Powierzchnia ozdobiona za pomocą modelu DW04 stanowi idealne zwieńczenie elewacji danego obiektu. Oferowane przez nas elementy sztukaterii zostały wykonane z najtwardszego dostępnego styropianu EPS-200. Wspornik nadaje się do malowania zaraz po zakończeniu procesu montażowego. 

Mehr Infos

5934 Artikel

  • 100mm x 100mm x 35mm
  • 120mm x 120mm x 35mm
  • 140mm x 140mm x 35mm

25,87 zł

inkl. MwSt.

32,34 zł inkl. MwSt.

-20%

Technische Daten

Wysokość10 cm.
Grubość3,5 cm.
Szerokość10 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieElewacyjne
Metoda produkcjiNatryskowa

Mehr Infos

OZDOBNY WSPORNIK - STYROPIANOWY MODEL DW04

Wspornik dekoracyjny ścienny DW04 firmy Producent Sztukaterii to nietuzinkowy produkt ze styropianu o eleganckiej budowie, z ozdobiony wypukłym wzorem, oraz schodkowym zakończeniem zarówno górnej, jak i dolnej krawędzi. Wsporniki ozdobne posiadają wiele zastosowań. Z ich pomocą możemy w łatwy sposób skompletować dekorację okien czy ościeżnic. Styropianowe wsporniki dekoracyjne świetnie prezentują się w połączeniu z ozdobnymi listwami ściennymi oraz elewacyjnymi gzymsami zewnętrznymi. Wspornik dekoracyjny wykonany został z wysokiej jakości powlekanego styropianu EPS-200. Produkt ten, to wyrób wytrzymały, lekki oraz łatwy w montażu.

Rozmiar zdobienia DW04: wysokość 10 cm x szerokość 10 cm x grubość 3,5 cm.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami wchodzącymi w skład naszego asortymentu. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór produktów (listwy elewacyjne, gzymsy, bonie, pilastry itp.) wykonanych zarówno w klasycznym jak i nowoczesnym stylu architektonicznym. 

ZASTOSOWANY MATERIAŁ / MALOWANIE POWIERZCHNI

Oferowane przez nas sztukateria elewacyjna wykonana została z wysokiej jakości, wytrzymałego i najlepszego na rynku styropianu EPS-200. W procesie produkcyjnym materiał ten wzmacniany jest poprzez pokrycie powierzchni styropianowego zdobienia elastyczną masą tynkarską na bazie mieszanki żywicy i kruszywa kwarcowego.

Ze względu na wykorzystaną metodę - natryskową, powierzchnią wspornika fasadowego jest szorstka (chropowata). Wsporniki sztukateria DW04 można pomalować na dowolny kolor, dzięki czemu zdobienia te idealnie wpasują się do stylistyki panującej na powierzchni budynku. Zaleca się, by wsporniki ozdobne pokryć farbą dopiero po zakończeniu montażu. Malowanie po zakończonej instalacji pozwoli w łatwy sposób zamaskować połączenia i wszelkie niedoskonałości powstałe w trakcie przytwierdzania styropianowej sztukaterii.

WAŻNE! ABY NIE USZKODZIĆ PŁYTY STYROPIANOWEJ, ZASTOSOWANA FARBA NIE MOŻE ZAWIERAĆ W SWOIM SKŁĄDZIE ROZPUSZCZALNIKÓW. 

NATRYSKOWA METODA POWLEKANIA

Wsporniki dekoracyjne oferowane w naszym sklepie internetowym, produkowane są metodą natryskową. Rozwiązanie polega na ręcznym pokryciu zdobienia fasadowego poprzez natryskiwanie powierzchni specjalną mieszanką żywicy kwarcowej.

Styropianowa sztukateria elewacyjna wykonana metodą natryskową charakteryzuje się szorstką strukturą. Technika natrysku jest zalecana do małych nieregularnych elementów, takich jak zworniki, wsporniki, bonie, kolumny i pilastry.

CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

Wspornik dekoracyjny DW04 to produkt:

  • lekki oraz łatwy w samodzielnym montażu
  • cechujący się dużą powtarzalnością wzornictwa
  • o elastycznej powierzchni
  • odporny na wilgoć i wodoodporny
  • niewrażliwy na negatywny wpływ warunków pogodowych
  • niepodatny na uszkodzenia mechaniczne 
  • wyprodukowany z tworzywa pierwszej klasy -styropian EPS-200

PROSTA INSTALACJA - PORADNIK MONTAŻOWY

Instalacje wspornika elewacyjnego należy rozpocząć od przygotowania powierzchni montażowej. Powierzchnie fasady budynku dokładnie odpylamy, osuszamy, a następnie oczyszczamy z wszelakich występujących zabrudzeń. Następnie przechodzimy do ustalenia miejsca, w którym wspornik dekoracyjny zostanie przytwierdzony. Dalej obrysowujemy ołówkiem kontur przyklejanego wyrobu - posłuży on za późniejszy wzorzec podczas klejenia. Następnie przechodzimy do nałożenia specjalnego kleju montażowego (dedykowanego do wyrobów styropianowych) oraz dociśnięcia całości do wcześniej przygotowanego podłoża. Nadmiar kleju usuwamy wilgotną gąbką lub rozsmarowujemy wokół wspornika, aby zamaskować wszelakie potencjalne szczeliny - jeżeli takowe występują. Końcowy etap polega na wygładzeniu styków sztukaterii. Wsporniki sztukateria nadają się do pomalowania zaraz po związaniu spoiny.

Do malowania sztukaterii używamy farby elewacyjnej lub innej, dowolnej, NIEZAWIERAJĄCEJ ROZPUSZCZALNIKA mogącego uszkodzić malowaną powierzchnię.

PODSUMOWANIE

Zaskakujące parametry techniczne, stylowy wygląd, trwałość materiału czy wyszukane detale to cechy, które przyczyniają się do rosnącej popularności elewacyjnych wsporników styropianowych, oferowanych przez nasz sklep internetowy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sprzedawanej przez nas sztukaterii styropianowej na www.producent-sztukaterii.pl.

Reviews

Eigene Bewertung verfassen

DW04 WSPORNIK STYROPIANOWY ELEWACYJNY DEKORACYJNY OZDOBNY PRODUCENT

DW04 WSPORNIK STYROPIANOWY ELEWACYJNY DEKORACYJNY OZDOBNY PRODUCENT

Najwyższej jakości sztukateria

Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

Accept Site use cookies