ZWORNIK ELEWACYJNY, ZD3 ZWORNIK ELEWACYJNY, ZD3 ZWORNIK ZE STYROPIANU, PRODUCENT SZTUKATERII, DEKOR ZD3, ZD3 DEKOR Expand

ZD3 ZWORNIK ELEWACYJNY ZE STYROPIANU PRODUCENT SZTUKATERII DEKOR

Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

Neu

Zworniki styropianowe to zyskujące na popularności wyroby stanowiące zwieńczenie elewacyjne. Zworniki to trwała sztukateria, wyprodukowane z wytrzymałego, wysokogatunkowego styropianu EPS-200. Zwornik ZD3 pełni funkcję ozdobną dla okien i drzwi na Twojej elewacji. Dostępna w naszym sklepie sztukateria została wykonana z najlepszego dostępnego na rynku materiału.

Mehr Infos

5934 Artikel

  • 120 x 90 x 60 mm.
  • 140 x 100 x 80 mm.
  • 160 x 120 x 100 mm.

30,03 zł

inkl. MwSt.

Technische Daten

Długość12 cm.
Wysokość9 cm.
Grubość6 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieElewacyjne
Metoda produkcjiPowlekana / Natryskowa

Mehr Infos

Na specjalne zamówienie realizujemy indywidualne wzory oraz kształty sztukaterii, wystarczy nadesłać rysunek techniczny wymarzonego przez Państwa zwornika.

ELEWACYJNY ZWORNIK STYROPIANOWY ZD3 - PRODUCENT SZTUKATERII

Dekoracyjny zwornik ZD3 od Producenta Sztukaterii to wyjątkowy dekor o trapezowym, gładkim, bogato zdobionym profilu z wypukłym wzorem w środkowej części tego ornamentu. Styropianowy zwornik ZD3 to pełniąca estetyczną funkcję ozdoba o przeznaczeniu do wykończenia fasadowych zdobień drzwi lub okien.  

Zworniki styropianowe ZD3 posiadają wiele zastosowań. Zdobienia te można wykorzystać jako:
- element wykańczający, a zarazem koronujący opaskę elewacyjną
- udekorowanie łuku
- uzupełnienie dekoracji listwy styropianowej lub gzymsu
- detal w kompozycji z listwami okiennymi oraz wspornikiem.

Zworniki styropianowe to niewielkie, ale wysoce istotne elementy, mające bezpośredni wpływ na finalny efekt wizualny budynku, na którym zostaną zastosowane. Zworniki elewacyjne to zdobienia dające nieskończenie wiele możliwości dekoracyjnych. Nasz asortyment bogaty w ilość wzorów zworników sprawia, że z łatwością dopasujesz je do wykończenia elewacji domu w każdym możliwym stylu architektonicznym zarówno w minimalistycznym -nowoczesnym, jak i również tym klasycznym - bogatozdobionym. W naszym sklepie internetowym na www.producent-sztukaterii.pl znajdziesz różnorodne elementy sztukaterii, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do swoich indywidualnych wymagań. Postaw na rozwiązanie, które wybrały już setki zadowolonych klientów!

STYROPIANOWA DEKORACJA - ZASTOSOWANIE

Zworniki elewacyjne można zastosować jako zdobienia otaczającą drzwi czy też okna. Takie dekoracje elewacyjne wykorzystywane są zarówno w domkach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych, kamienicach, budynkach użyteczności publicznej, jak i w zabudowaniach dworkowych. Zworniki bardzo dobrze sprawdzają się podczas odbudowy historycznego lub zabytkowego budownictwa.

WYSOCE UTWARDZONE, POWLECZONE TWORZYWO

Styropianowy zwornik elewacyjny ZD3 wykonany z najwyższej jakość wysokogatunkowego styropianu EPS-200. Wykorzystane tworzywo zostało dodatkowo wzmocnione poprzez powleczenie powierzchni specjalną powłoką sztukatorską stanowiącą mieszankę żywicy oraz kruszywa kwarcowego. Wykorzystany materiał oraz zastosowane procesy produkcyjne stanowią gwarancję:

- twardości zdobienia
- niewrażliwości na uszkodzenia mechaniczne oraz mikropęknięcia
- lekkości produktu
- powtarzalności wzoru
- całkowitej odporności na niekorzystne warunki pogodowe jak i wilgoć

INSTALACJA ZWORNIKA ELEWACYJNEGO ZD3

Zworniki styropianowe są wyjątkowo łatwe w montażu, przystępne nawet dla osób nieposiadających doświadczenia, ani profesjonalnego sprzętu monterskiego. Cały proces nie wymaga dużego nakładu czasu oraz jest możliwy do wykonania w pojedynkę. 

INSTRUKCJA MONTAŻOWA:

1) Przygotuj powierzchnię elewacji, na której zamontujesz zdobienie
2) Dokładnie wybierz miejsce przyklejenia elewacyjnej ozdoby - zwornika
3) Weź ołówek i obrysuj kontur modelu ZD3, który posłuży za późniejszy wzorzec.
4) Nałóż klej oraz dociśnij powierzchnie sztukaterii do wcześniej przygotowania podłoża.
5) Nadmiar kleju usuń wilgotną gąbką lub szpachelką.
6) Powstałe szczeliny wypełnij klejem, lub akrylem do użytku zewnętrznego. 
7) Odczekaj 24 godziny - jest to czas niezbędny do całkowitego związania kleju montażowego. 

PODSUMOWANIE 

Zachwycające parametry techniczne, stylowy wygląd, wytrzymałość, czy też dopracowane detale to cechy, które przyczyniają się do rosnącej popularności elewacyjnych zworników styropianowych oferowanych przez nasz sklep. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.producent-sztukaterii.pl.

Reviews

Eigene Bewertung verfassen

ZD3 ZWORNIK ELEWACYJNY ZE STYROPIANU PRODUCENT SZTUKATERII DEKOR

ZD3 ZWORNIK ELEWACYJNY ZE STYROPIANU PRODUCENT SZTUKATERII DEKOR

Najwyższej jakości sztukateria

Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

Accept Site use cookies