ZWORNIK STYROPIANOWY. ZD4 ZWORNIKI ELEWACYJNE, ZWORNIKI ZE STYROPIANU EPS200, PRODUCENT SZTUKATERII, ZD4 DEKOR, ZD4 PRODUCENT, Expand

ZD4 ZWORNIKI ELEWACYJNE ZE STYROPIANU EPS200 PRODUCENT SZTUKATERII DEKOR

Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

Neu

Zwornik styropianowy ZD4 to niewielki trapezowy element dekoracyjny o zastosowaniu, jako wykończenie opaski drzwiowej lub okiennej. Model ZD4 wykonany został z wysoko gatunkowego styropianu EPS-200, który fabrycznie powleczony został kwarcową masą sztukatorską. Struktura zwornika ZD4 jest gładka, produkt jest lekki oraz łatwa w montażu. Proces instalacyjny nie wymaga dużego nakładu pracy.

Mehr Infos

5934 Artikel

  • 120 x 90 x 60 mm.
  • 140 x 100 x 80 mm.
  • 160 x 120 x 100 mm.

30,03 zł

inkl. MwSt.

Technische Daten

Długość12 cm.
Wysokość9 cm.
Grubość6 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieElewacyjne
Metoda produkcjiPowlekana / Natryskowa

Mehr Infos

Na specjalne zamówienie realizujemy indywidualne wzory oraz kształty sztukaterii, wystarczy nadesłać rysunek techniczny wymarzonego przez Państwa zwornika.

DEKORACYJNY STYROPIANOWY ZWORNIK FASADOWY ZD4 

Zwornik styropianowy ZD4 od Producenta Sztukaterii to niewielka ozdoba o ciekawym, uniwersalnym kształcie. Wzór modelu ZD4 doskonale pasuje do stylizacji aranżacji zarówno w nowoczesnym, jak i w klasycznym stylu architektonicznym. Sztukateria zewnętrzna tego typu służy do montażu na zewnętrznej stronie elewacji nad oknami czy drzwiami, najczęściej w zestawieniu z listwami wokółokiennymi lub gzymsami. Elewacyjny zwornik styropianowy ZD4 umieszczony pośrodku listwy styropianowej lub gzymsu jest doskonałym uzupełnieniem dekoracji okna. 

Zworniki elewacyjne to zdobienia dające nieskończenie wiele możliwości dekoracyjnych. Dzięki wykorzystaniu stosunkowo niewielkich środków Twój dom wyróżni się niepowtarzalnym wyglądem spośród innych budynków w okolicy. Szeroki wachlarz wzorów zworników sprawia, że z łatwością dopasujesz je do wykończenia elewacji domu w każdym możliwym stylu architektonicznym zarówno w nowoczesnym, jak i również tym klasycznym. W naszym sklepie internetowym na www.producent-sztukaterii.pl znajdziesz różnorodne elementy sztukaterii, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do swoich indywidualnych wymagań. 

Zworniki elewacyjne są wyjątkowo łatwe w montażu, przystępne nawet dla osób nieposiadających doświadczenia monterskiego. Cały proces nie wymaga dużego nakładu czasu oraz jest możliwy do wykonania w pojedynkę.  

PRZYKŁADOWE WYKORZYSTANIE STYROPIANOWYCH ZWORNIKÓW 

Zworniki styropianowe można zastosować jako zdobienia otaczającą drzwi czy też okna. Takie dekoracje elewacyjne wykorzystywane są zarówno w domkach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych, kamienicach, budynkach użyteczności publicznej, jak i w zabudowaniach dworkowych. Zworniki bardzo dobrze sprawdzają się podczas odbudowy historycznego lub zabytkowego budownictwa.

WYKORZYSTANE TWORZYWO - WZMOCNIONY EPS-200

Styropianowy zwornik elewacyjny ZD4 wykonany z najwyższej jakość wysokogatunkowego styropianu EPS-200. Wykorzystane tworzywo zostało dodatkowo wzmocnione poprzez powleczenie powierzchni specjalną powłoką sztukatorską stanowiącą mieszankę żywicy oraz kruszywa kwarcowego. Wykorzystany materiał oraz zastosowane procesy produkcyjne stanowią gwarancję powtarzalności wzoru, twardości, oporności na niekorzystne warunki pogodowe, wilgoć, uszkodzenia mechaniczne oraz mikropęknięcia.

KOLORYSTYKA SZTUKATERII STYROPIANOWEJ

Wiele osób uważa, że sztukateria elewacyjna powinna być biała. Kolor ten rzeczywiście oddaje niespotykane piękno kunsztownych modeli sztukaterii. Jednakże coraz częściej właściciele domów używają inne kolory np. pastelowe. Kolory do fasady można dopasować osobiście wedle własnego uznania.

Profile elewacyjne w asortymencie Producenta Sztukaterii dostępne są w barwie piaskowej. Zwornik elewacyjny ZD4 przygotowany jest do pomalowania po uprzednim zagruntowaniu. Dzięki temu możesz zaprojektować dekorację dobraną do wizualnych wymagań budynku. Sztukaterie najlepiej malować po zakończonym montażu na elewacji.

MONTAŻ ELEWACYJNEGO ZWORNIKA - JAK SIĘ ZA TO ZABRAĆ?

Proces instalacyjny rozpoczynamy od przygotowania powierzchni montażowej. Następnym krokiem jest ustalenie miejsca przyklejenia zwornika oraz obrysowanie ołówkiem konturu, który posłuży za późniejszy wzorzec. Następnie przechodzimy do nałożenia kleju oraz dociśnięcia całości do wcześniej przygotowanego podłoża. Nadmiar kleju usuwamy wilgotną gąbką lub rozsmarowujemy wokół zwornika, aby zamaskować wszelakie potencjalne szczeliny - jeżeli takowe występują. Zworniki styropianowe nadają się do malowania najwcześniej po 24 godzinach od momentu zakończenia instalacji - jest to czas niezbędny do całkowitego związania kleju montażowego.

PODSUMOWANIE 

Zachwycające parametry techniczne, stylowy wygląd, wytrzymałość, czy też dopracowane detale to cechy, które przyczyniają się do rosnącej popularności elewacyjnych zworników styropianowych oferowanych przez nasz sklep. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.producent-sztukaterii.pl.

Reviews

Eigene Bewertung verfassen

ZD4 ZWORNIKI ELEWACYJNE ZE STYROPIANU EPS200 PRODUCENT SZTUKATERII DEKOR

ZD4 ZWORNIKI ELEWACYJNE ZE STYROPIANU EPS200 PRODUCENT SZTUKATERII DEKOR

Najwyższej jakości sztukateria

Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

Accept Site use cookies