Obniżka! GZYMSY DEKORACYJNE ZE STYROPIANU, STYROPIANOWE GZYMSY DGS49, ELEWACYJNE GZYMSY, PRODUCENT GZYMSÓW STYROPIANOWYCH, GZYMS ZEWNĘTRZ Powiększ

DGS49 Gzyms styropianowy zewnętrzny balkonowy

Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

Nowy

Fasadowy gzyms DGS49 to styropianowe zdobienie na elewacje służące do dekoracji zarówno klasycznych jak i współczesnych projektów architektonicznych. Ten rodzaj sztukaterii używany był od wieków zarówno ze względu na funkcję dekoracyjną jak i funkcjonalną - gzyms DGS49 chroni powierzchnie ścian przez ściekającą wodą. Gzyms ozdobny DGS49 to produkt tani, wytrzymały, wodoodporny i łatwy w montażu.

Więcej szczegółów

7912 Przedmioty

  • 110 x 30 mm.
  • 130 x 35 mm.
  • 150 x 40 mm.
  • 180 x 40 mm.

28,98 zł

brutto

32,20 zł brutto

-10%

57,94 zł za 2 mb.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość11 cm.
Grubość4 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieBalkonowy
UwagaListwy sprzedawane na sztuki (odcinki 2mb)

Więcej informacji

Zewnętrzny gzyms styropianowy DGS49 to uniwersalny wyrób sztukateryjny, o zdecydowanym prostym, kwadratowym, kanciatym kształcie. Produkt ten doskonale wpasuje się zarówno w klasyczny jak i nowoczesny styl architektoniczny. Gzyms ozdobny DGS49 wykonany został z wysoce odpornego styropianu EPS-200. Dodatkowo powierzchnia tego zdobienia fasadowego została utwardzona warstwą masy sztukatorskiej na bazie mieszanki kwarcowo-zywicznej. Wykorzystany materiał oraz zastosowane procesy produkcyjne stanowią gwarancję twardości, odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne warunki pogodowe. Gzyms styropianowy DGS49  jest łatwy w montażu, instalacje bezproblemowo można wykonać samodzielnie, nie wymaga ona zaawansowanych umiejętności monterskich.

Wymiary gzymsu DGS49 to 200 × 11 × 4 cm.

Opinie

Napisz opinię

DGS49 Gzyms styropianowy zewnętrzny balkonowy

DGS49 Gzyms styropianowy zewnętrzny balkonowy

Najwyższej jakości sztukateria

Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

Zaakceptuj Site use cookies