Kolumny elewacyjne

W tej kategorii nie ma produktów.

Kolumny elewacyjne

W tej kategorii możesz zaczerpnąć inspirację z architektury starożytnego Rzymu i Grecji. Kolumny elewacyjne to już klasyka. To wyjątkowy kunszt o tradycyjnym wyglądzie z przeszłości. Jednak dziś nabrały one nieco nowoczesności. To jedna z ulubionych, dekoracji osób, które uwielbiają elegancki wygląd budynku i sztukaterię zewnę...

Kolumny elewacyjne

W tej kategorii możesz zaczerpnąć inspirację z architektury starożytnego Rzymu i Grecji. Kolumny elewacyjne to już klasyka. To wyjątkowy kunszt o tradycyjnym wyglądzie z przeszłości. Jednak dziś nabrały one nieco nowoczesności. To jedna z ulubionych, dekoracji osób, które uwielbiają elegancki wygląd budynku i sztukaterię zewnętrzną. 

Kolumny elewacyjne we współczesnej architekturze

Kolumny elewacyjne są idealne do dekoracji każdego wejścia, tarasu, pergoli czy też basenu. Są wykorzystywane do upiększania budynków i konstrukcji na całym świecie. Ponadto są idealne jako podstawy dla roślin wspinających się i oddzielania terenów zielonych. Te dostępne w tej kategorii są przeznaczone do zastosowań zewnętrznych. 

Mogą być proste lub też bardzo dekoracyjne. Oferujemy je w wielu formach:

  •      koryncka,
  •      jońska,
  •      polska,
  •      prosta,
  •      grecka. 

Dzięki temu możesz nadać swojemu budynkowi dowolnego stylu. Dostępne są one w różnych wysokościach i szerokościach. Kliknij miniaturkę zdjęcia z interesującymi Cię wzorami, aby zobaczyć pełny opis i ich parametry. 

Produkty te są gotowe do instalacji. Mają białe wykończenie. Przed montażem możesz również pomalować je na dowolny kolor. Tak, aby pasowały do unikalnych specyfikacji Twojego projektu. Dzięki temu masz nieograniczone możliwości kolorystyczne. 

Elementy tworzące całość kolumny elewacyjnej

Kolumny elewacyjne składają się z kilku elementów. Obejmują one: 

  •      bazę,
  •      głowicę,
  •      trzon.

Są one zaprojektowane tak, aby można było z powodzeniem łączyć je w całość. Ich właściwości techniczne, wizualne oraz proporcje są idealne do łączenia. Wszystkie są wykonane ze styropianu EPS 200 i zabezpieczone masą sztukatorską, która składa się z żywicy i kruszywa kwarcowego. Cechują się tymi samymi właściwościami. Są gotowe do połączenia i ewentualnego malowania. Wystarczy, że dopasujesz je do pod względem kształtów i stylów. 

Styropianowe kolumny elewacyjne

Kolumny elewacyjne wykonane ze styropianu o dużej gęstości EPS 200 to świetna alternatywa dla pierwotnych materiałów. To produkt najwyższej jakości. Jest odporny na warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. Nie gnije ani nie pęka. Dzięki temu wymaga minimalnej konserwacji przez cały czas użytkowania.

Sztukateria elewacyjna wykonana ze styropianu EPS 200 zapewnia taką samą wytrzymałość, jednak mniejszą masę, niż ta wykonywana z kamienia naturalnego. Zaletę tę można dostrzec w całym procesie projektowania i budowy. Przede wszystkim ze względu na łatwość transportu, czy też mniejsze użycie ciężkiego sprzętu do instalacji. Styropianowa sztukateria może być szybko zamontowana za pomocą specjalnego kleju. Co istotne,  wygląda ona niemal identycznie, jak pierwotne projekty. 

Ponadto sztukateria styropianowa jest wzmocniona i pokryta masą sztukatorską. Jest ona wytwarzana przy użyciu żywicy i kruszywa kwarcowego. Dzięki temu możesz oczekiwać wyjątkowej trwałości oraz elastyczności. Pamiętaj, że kupując w www.producent-sztukaterii.pl, zyskujesz 24 miesięczną gwarancję i pełną satysfakcję. 

Porozmawiaj z zespołem www.producent-sztukaterii.pl

Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć prywatny, czy też komercyjny projekt — nasz przyjazny i doświadczony zespół chętnie omówi Twoje wymagania. Zadzwoń, napisz e-maila lub przyjdź do naszego sklepu w Gorzowie Wielkopolskim. Możesz również przejść do przeglądania produktów, aby dowiedzieć się nieco więcej o naszej ofercie. Z pewnością warto, ponieważ obejmuje ona również elementy, które można ciekawie łączyć z kolumnami elewacyjnymi.

Mniej
Więcej

Najwyższej jakości sztukateria

Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

Zaakceptuj Site use cookies