Wyprzedaż! WSPORNIKI ELEWACYJNE, DW09, WSPORNIK STYROPIANOWY, WSPORNIK NA ELEWACJĘ, WSPORNIK POD GZYMS, PRODUCENT SZTUKATERII, Powiększ

DW09 WSPORNIK STYROPIANOWY NA ELEWACJĘ POD GZYMS PRODUCENT

4 Opinia(e)
Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

Nowy

Wsporniki styropianowe na elewację DW09 są subtelnym dekorem. Producent Sztukaterii pokrył ten twardy styropian EPS200 masą tynkową. Dzięki czemu jest gotowy do przyklejenia i pomalowania na dowolny kolor. Wspornik elewacyjny ze styropianu jest lekki oraz niezwykle łatwe w montażu na elewacji. Wspornik elewacyjny dodaje stylu i subtelności każdej elewacji.

Więcej szczegółów

4320 dostępnych sztuk

 • 100mm x 100mm x 35mm
 • 120mm x 120mm x 35mm
 • 140mm x 140mm x 35mm

25,20 zł

brutto

28,00 zł brutto

-10%

Opis

Wysokość10 cm.
Grubość3,5 cm.
Szerokość10 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieElewacyjne
Metoda produkcjiNatryskowa

Więcej informacji

WSPORNIK STYROPIANOWY MODEL DW09

Wsporniki dekoracyjne o modelu DW08 od Producenta Sztukaterii to sztukateria służąca jako zwieńczenie zabudowy wykonywanej wokoło okien oraz drzwi. Wsporniki ozdobne DW09 doskonale współgrają z listwami elewacyjnymi oraz styropianowymi gzymsami. Wsporniki sztukateria mogą być stosowane w następujących celach: oprócz dekoracji okiennych służą również do ozdabiania balkonów, ościeżnic czy zakończeń pod parapety. Zastosowanie wsporników styropianowych to gwarancja uzyskania estetycznego efektu wizualnego. Już dziś odmień styl swojego budynku!

Specyfikacja techniczna produktu: wysokość 10 cm x szerokość 10 cm x grubość 3,5 cm.

Sztukateria fasadowa od Producenta Sztukaterii to eleganckie element dekoracyjne, w których skład wchodzą: listwy elewacyjne, gzymsy elewacyjne, deski elewacyjne, bonie oraz listwy do boniowania, styropianowe kolumny, pilastry, fasety, łuki fasadowe, wsporniki i zworniki. Nasze produkty to gwarancja szybkiej, prostej i co najważniejsze udanej renowacji elewacji. Mocne i wytrzymałe profile dodadzą eleganckiego stylu i niepowtarzalnego charakteru każdemu budynkowi. Nasz asortyment to wyroby nie tylko klasyczne, o bogatym zdobnictwie, ale również stonowane - nowoczesne.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!

ZASTOSOWANE TWORZYWO - STYROPIAN EPS-200

Nasza styropianowa sztukateria produkowana jest z wysokiej jakości, wytrzymałego i najlepszego dostępnego na rynku styropianu EPS-200. W procesie produkcyjnym tworzywo te wzmacniane jest, za pomocą cienkiej warstwy elastycznej masy kwarcowo-żywicznej. Wsporniki sztukateria dekoracyjna nadaje się do malowania na dowolny kolor, dzięki czemu zdobienie te w prosty sposób dopasujemy do stylu elewacji budynku. Wsporniki ozdobne zaleca się malować dopiero po zakończeniu montażu, aby w łatwy sposób zamaskować wszelakie niedoskonałości powierzchni powstałe podczas montażu sztukaterii.


Wspornik ozdobne znakowana logiem Producenta Sztukaterii to produkty:

- lekkie oraz łatwe w samodzielnym montażu
- cechujące się dużą powtarzalnością wzornictwa
- wyprodukowane z wysokogatunkowego tworzywa
- o elastycznej powierzchni
- wilgocioodporne, ale również wodoodporne
- niewrażliwe na negatywny wpływ warunków pogodowych
- niepodatne na uszkodzenia mechaniczne 

WAŻNE! FARBA NIE MOŻE ZAWIERAĆ W SWOIM SKŁADZIE ROZPUSZCZALNIKA, BY NIE USZKODZIĆ POWIERZCHNI STYROPIANOWEGO ZDOBIENIA. 

METODA POWLEKANIA POWIERZCHNI

Dostarczane przez nasz sklep wyroby styropianowe produkowane są w oparciu o metodę natryskową. Technika natryskowa polega na ręcznym natrysku powierzchni sztukaterii styropianowej specjalnie skomponowaną mieszanką przygotowaną na bazie żywicy i kruszywa kwarcowego.
Natryskiwana powierzchnia ma szorstką strukturę (baranek). Metoda natrysku zalecana jest do małych nieregularnych elementów, takich jak:

 • zworniki
 • wsporniki
 • bonie
 • kolumny
 • pilastry

INSTALACJA SZTUKATERII - PORADNIK MONTAŻOWY 

Instalacje wspornika elewacyjnego należy rozpocząć od przygotowania powierzchni montażowej. Powierzchnie fasady budynku dokładnie odpylamy, osuszamy, a następnie oczyszczamy z wszelakich występujących zabrudzeń. Następnie przechodzimy do ustalenia miejsca, w którym wspornik dekoracyjny zostanie przytwierdzony. Dalej obrysowujemy ołówkiem kontur przyklejanego wyrobu - posłuży on za późniejszy wzorzec podczas klejenia. Następnie przechodzimy do nałożenia specjalnego kleju montażowego (dedykowanego do wyrobów styropianowych) oraz dociśnięcia całości do wcześniej przygotowanego podłoża. Nadmiar kleju usuwamy wilgotną gąbką lub rozsmarowujemy wokół wspornika, aby zamaskować wszelakie potencjalne szczeliny - jeżeli takowe występują. Końcowy etap polega na wygładzeniu styków sztukaterii. Wsporniki sztukateria nadają się do pomalowania zaraz po związaniu spoiny.

Do malowania sztukaterii używamy farby elewacyjnej lub innej, dowolnej, NIEZAWIERAJĄCEJ ROZPUSZCZALNIKA mogącego uszkodzić malowaną powierzchnię.

PODSUMOWANIE 

Zaskakujące parametry techniczne, stylowy wygląd, trwałość materiału czy wyszukane detale to cechy, które przyczyniają się do rosnącej popularności elewacyjnych wsporników styropianowych, oferowanych przez nasz sklep internetowy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sprzedawanej przez nas sztukaterii styropianowej na www.producent-sztukaterii.pl.

Opinie

Oceń 
2021-04-07

Zachwycające

Fajna obsługa, szybka wysyłka polecam

  Oceń 
  2021-04-07

  Naprawdę świetne

  super produkt

   Oceń 
   2021-04-07

   Doskonałe

   Dobrze doradzone, polecam

    Oceń 
    2021-04-07

    Świetne

    Szybka wysyłka

     Napisz swoją opinię !

     Napisz opinię

     DW09 WSPORNIK STYROPIANOWY NA ELEWACJĘ POD GZYMS PRODUCENT

     DW09 WSPORNIK STYROPIANOWY NA ELEWACJĘ POD GZYMS PRODUCENT

     Najwyższej jakości sztukateria

     Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

     Zaakceptuj Site use cookies