Wyprzedaż! SKRZYNKA UCIOSOWA MAŁA, PRZYMIAR DO CIĘCIA LISTEW, SKRZYNKA UCIOSOWA DO SZTUKATERII, SKRZYNKI UCIOSOWE DREWNIANE, PRODUCENT SZTU Powiększ

SKRZYNKA UCIOSOWA MAŁA - PRODUCENT SZTUKATERII

3 Opinia(e)
Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

MAŁA SKRZYNKA

Nowy

Skrzynka uciosowa - mała to przydatne narzędzie do docinania sztukaterii zewnętrznej jak i wewnętrznej. Przyrżnia służy do precyzyjnego skracania sztukaterii na odpowiednie długości, oraz do przycinania sztukaterii na kąty 45° i 90°. Skrzynka uciosowa służy do ustawienia odpowiedniego kąta listew. Skrzynka uciosowa w super cenie wykonana ze sklejki iglastej.

Więcej szczegółów

997 dostępnych sztuk

161,12 zł

brutto

179,02 zł brutto

-10%

Opis

Długość70 cm.
Wysokość17 cm.
Szerokość19 cm.
MateriałSklejka iglasta - wilgocioodporna
UwagaGrubość sklejki 1,8 cm.

Więcej informacji

Skrzynka uciosowa - sklejka iglasta - Producent Sztukaterii

Odporna na wilgoć, wykonana ze sklejki iglastej skrzynka uciosowa do sztukaterii wewnętrznej i zewnętrznej. Skrzynka uciosowa to precyzyjne i przydatne narzędzie dla każdego domowego majsterkowicza jak i profesjonalnego montażysty. Skrzynka uciosowa daje możliwość cięcia listew pod kątem 45, oraz 90 stopni. Przyrżnia to łatwe w obsłudze narzędzie, które posłuży nam lata. Skrzynka uciosowa do listew styropianowych i nie tylko, wykonana jest ze sklejki iglastej odpornej na wilgoć i następnie pobejcowana na ciemny brązowy kolor. Skrzynka uciosowa jest w kształcie litery U z przygotowanymi odpowiednio nacięciami do różnych kątów. Korytko do cięcia pod kątem bo i tak nazywają nasi klienci narzędzie posiada wymiary: długość 70 cm. x wysokość 17 cm. x szerokość 19 cm. Skrzynka uciosowa jest wytrzymała, wykonana z iglastej sklejki o grubości 1,8 cm.

Skrzynka uciosowa profesjonalna do przycinania przeróżnych materiałów pod odpowiednim kątem. Należy pamiętać że wystarczy chwila nieuwagi, by krawędź była krzywa, dlatego można temu zapobiec stosując skrzynkę uciosową. Skrzynka uciosowa posiada zintegrowane szczeliny ułożone pod kątem 45° lub 90°. Wystarczy tylko włożyć listwy do przecięcia, użyć piły ręcznej i następnie można śmiało docinać i mieć pewność, że przytniemy dokładnie pod takim kątem, jakiego potrzebujemy. Solidna skrzynka uciosowa posłuży wiele lat i zaoszczędzi czasu i pieniędzy.

- Długość skrzynki 70 cm.

- Wysokość ciętej listwy 14 cm.

- Szerokość ciętej listwy 14 cm.

Skrzynka uciosowa do listew sufitowych - produkt polski od Producenta Sztukaterii

Skrzynka uciosowa do listew styropianowych - Producenta Sztukaterii idealnie się sprawdza w docinaniu wszelkiego rodzaju elementów dekoracyjnych. Bardzo dobrze nadaje się do listew przypodłogowych, listew ściennych, listew przysufitowych czy sztukaterii zewnętrznej ( elewacyjnej ). Skrzynka uciosowa pozwala na cięcie profili o szerokości nawet 14 centymetrów i wysokości 14 centymetrów. Skrzynka uciosowa przyda się zarówno wykfalifikowanym montażystom jak i do prac codziennych domowych. Skrzynka uciosowa do cięcia wszelkiego rodzaju materiałów z drewna, polimerów, polistyrenu, styropianu, styroduru, Mdf-u czy Pcv.

Czym ciąć listwy ? Szablon do cięcia listew pod kątem

Wiele osób zastanawia w jaki sposób najlepiej dociąć i zaciąć pod kątem listwy i jakich narzędzi użyć. Najprostszym i najtańszym narzędziem będzie skrzynka uciosowa i piła ręczna. Idealna do tego zadania jest skrzynka uciosowa od Producenta Sztukaterii, która posłuży wiele lat i zaoszczędzi stresów. Skrzynka uciosowa jest wytrzymała i w atrakcyjnej cenie. Skrzynka uciosowa pozwoli na uzyskanie równych kątów 45st i 90st.

Opinie

Oceń 
2021-04-07

Super obsługa

fachowa obsługa sklepu

  Oceń 
  2021-04-07

  Polecam !!

  Polecam

   Oceń 
   2021-04-07

   Fantastyczny zakup

   Panowie super doradzili

    Napisz swoją opinię !

    Napisz opinię

    SKRZYNKA UCIOSOWA MAŁA - PRODUCENT SZTUKATERII

    SKRZYNKA UCIOSOWA MAŁA - PRODUCENT SZTUKATERII

    Najwyższej jakości sztukateria

    Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

    Zaakceptuj Site use cookies