Wyprzedaż! ZWORNIK STYROPIANOWY, ZD1 ZWORNIK ELEWACYJNY, ZWORNIK ZE STYROPIANU, PRODUCENT SZTUKATERII, DEKOR NAD OKNO, DEKOR ZD1, Powiększ

ZD1 ZWORNIK ELEWACYJNY ZE STYROPIANU PRODUCENT SZTUKATERII DEKOR

Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

Nowy

Zwornik elewacyjny ZD1 to zdobienie o zastosowaniu do umieszczenia w centralnym punkcie sklepienia. Pokrycie zwornika ZD1 wykonane zostało z mieszanki kwarcowej gwarantując wysoką wytrzymałość produktu. Zwornik ZD1 świetnie prezentuje się w połączeniu z listwami okiennymi. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo wachlarz wzorów - zarówno tych nowoczesnych jak i klasycznych. Zapraszamy!

Więcej szczegółów

5934 dostępnych sztuk

  • 120 x 90 x 60 mm.
  • 140 x 100 x 80 mm.
  • 160 x 120 x 100 mm.

32,76 zł

brutto

36,40 zł brutto

-10%

Opis

Długość12 cm.
Wysokość9 cm.
Grubość6 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieElewacyjne
Metoda produkcjiPowlekana / Natryskowa

Więcej informacji

Na specjalne zamówienie realizujemy indywidualne wzory oraz kształty sztukaterii, wystarczy nadesłać rysunek techniczny wymarzonego przez Państwa zwornika.

ZWORNIK ELEWACYJNY ZE STYROPIANU ZD1 - PRODUCENT SZTUKATERII

Fasadowy zwornik styropianowy ZD1 od Producenta Sztukaterii jest niewielkim elementem ozdobnym o klinowym kształcie. To wyjątkowy dekor, o uniwersalnym zastosowaniu. Pełni on funkcję estetyczną i ozdobną dla okien oraz drzwi. Elewacyjny zwornik styropianowy ZD1 ma zastosowanie przede wszystkim przy wykonaniu opaski elewacyjnej. Umieszczony pośrodku listwy styropianowej lub gzymsu jest doskonałym uzupełnieniem dekoracji okna. Zworniki styropianowe świetnie prezentują się w kompozycji z listwami okiennymi oraz wspornikiem.

Elewacyjny zwornik jest jednym z niewielkich elementów, które mają znaczący wpływ na sposób postrzegania danego budynku. Trzeba pamiętać, że często właśnie te malutkie detale stanowią "wisienkę na torcie" podczas dekoracji fasady i właśnie styropianowy zwornik elewacyjny ZD1 jest tego najlepszym przykładem.

Zworniki elewacyjne to zdobienia dające nieskończenie wiele możliwości dekoracyjnych. Dzięki wykorzystaniu stosunkowo niewielkich środków Twój dom wyróżni się niepowtarzalnym wyglądem spośród innych budynków w okolicy. Szeroki wachlarz wzorów zworników sprawia, że z łatwością dopasujesz je do wykończenia elewacji domu w każdym możliwym stylu architektonicznym zarówno w nowoczesnym, jak i również tym klasycznym. W naszym sklepie internetowym na www.producent-sztukaterii.pl znajdziesz różnorodne elementy sztukaterii, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do swoich indywidualnych wymagań.

Postaw na rozwiązania, które wybrały już setki zadowolonych klientów! 

PRZYKŁADOWE WYKORZYSTANIE STYROPIANOWYCH ZWORNIKÓW 

Zworniki styropianowe można zastosować jako zdobienia otaczającą drzwi czy też okna. Takie dekoracje elewacyjne wykorzystywane są zarówno w domkach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych, kamienicach, budynkach użyteczności publicznej, jak i w zabudowaniach dworkowych. Zworniki bardzo dobrze sprawdzają się podczas odbudowy historycznego lub zabytkowego budownictwa. Architekci również używają takich ozdób na nowo powstałych zabudowaniach o nowoczesnym wyglądzie.

MATERIAŁ - POWLECZONY STYROPIAN EPS-200

Styropianowy zwornik elewacyjny ZD1 wykonany z najwyższej jakość wysokogatunkowego styropianu EPS-200. Wykorzystane tworzywo zostało dodatkowo wzmocnione poprzez powleczenie powierzchni specjalną powłoką sztukatorską stanowiącą mieszankę żywicy oraz kruszywa kwarcowego. Wykorzystany materiał oraz zastosowane procesy produkcyjne stanowią gwarancję:

- twardości zdobienia
- niewrażliwości na uszkodzenia mechaniczne oraz mikropęknięcia
- lekkości produktu
- powtarzalności wzoru
- całkowitej odporności na niekorzystne warunki pogodowe jak i wilgoć

ZWORNIK ELEWACYJNY - INSTALACJA KROK PO KROKU

Zworniki elewacyjne są wyjątkowo łatwe w montażu, przystępne nawet dla osób nieposiadających doświadczenia monterskiego. 
Cały proces nie wymaga dużego nakładu czasu oraz jest możliwy do wykonania w pojedynkę.

Proces instalacyjny rozpoczynamy od przygotowania powierzchni montażowej. Następnym krokiem jest ustalenie miejsca przyklejenia zwornika oraz obrysowanie ołówkiem konturu, który posłuży za późniejszy wzorzec. Następnie przechodzimy do nałożenia kleju oraz dociśnięcia całości do wcześniej przygotowanego podłoża. Nadmiar kleju usuwamy wilgotną gąbką lub rozsmarowujemy wokół zwornika, aby zamaskować wszelakie potencjalne szczeliny - jeżeli takowe występują. Zworniki styropianowe nadają się do malowania najwcześniej po 24 godzinach od momentu zakończenia instalacji - jest to czas niezbędny do całkowitego związania kleju montażowego.

PODSUMOWANIE 

Zachwycające parametry techniczne, stylowy wygląd, wytrzymałość, czy też dopracowane detale to cechy, które przyczyniają się do rosnącej popularności elewacyjnych zworników styropianowych oferowanych przez nasz sklep. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.producent-sztukaterii.pl.

Opinie

Napisz opinię

ZD1 ZWORNIK ELEWACYJNY ZE STYROPIANU PRODUCENT SZTUKATERII DEKOR

ZD1 ZWORNIK ELEWACYJNY ZE STYROPIANU PRODUCENT SZTUKATERII DEKOR

Najwyższej jakości sztukateria

Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

Zaakceptuj Site use cookies