Wsporniki elewacyjne

Jest 7 produktów.

Wsporniki elewacyjne

Wsporniki elewacyjne to tradycyjne elementy dekoracji sztukatorskich. Jak sama nazwa wskazuje — są one stosowane na zewnątrz budynków. Mogą być wykorzystywane do tworzenia unikalnych projektów architektonicznych. Piękno, atrakcyjność, walory techniczne, szyk i bogactwo architektury — to wszystko możesz osiągnąć w projekcie d...

Wsporniki elewacyjne

Wsporniki elewacyjne to tradycyjne elementy dekoracji sztukatorskich. Jak sama nazwa wskazuje — są one stosowane na zewnątrz budynków. Mogą być wykorzystywane do tworzenia unikalnych projektów architektonicznych. Piękno, atrakcyjność, walory techniczne, szyk i bogactwo architektury — to wszystko możesz osiągnąć w projekcie domu za pomocą tej sztukaterii. 

Wsporniki elewacyjne — uniwersalne rozwiązanie

Inspirację na tę dekorację czerpiemy od starożytnych cywilizacji. Od dawna cieszą się one uznaniem. Dawniej naten rodzaj sztukaterii przenoszone było obciążenie ciężkich dekoracji. Dziś pełnią one funkcję ozdobną. Mogą być stosowane we wszelkiego rodzaju projektach budowlanych. Od prywatnych domów po projekty komercyjne na dużą skalę. Służą jako uzupełnienie dekoracji okien, drzwi, podstaw balkonów, filarów, kolumn czy też gzymsów. Możesz dostosować je do dowolnego rodzaju zastosowania, zgodnie z kryteriami projektowymi. 

Są one dostępne w ofercie Dekorplanet w różnych stylach i rozmiarach. Występują w kilku wysokościach. Od 10 do nawet 49 centymetrów. Mogą mieć zawiły wzór lub być proste. Ze względu na tę różnorodność pojawiają się w różnych stylach. Nie tylko w klasycznych budowlach. 

Największe zalety styropianowych wsporników elewacyjnych

Wsporniki elewacyjne z oferty Dekorplanet mają wiele zalet. Dziś jest to dekoracja preferowana przede wszystkim ze względu na swoją estetykę. Jednak nie można odmówić jej również godnych pochwały wartości technicznych. Przede wszystkim ze względu na połączenie zagęszczonego styropianu EPS 200 lub styroduru z powłoką chroniącą. Jako warstwa ochronna wykorzystywana jest mieszanka żywicy i kruszywa kwarcowego. Dzięki temu zostały one zaprojektowane tak, aby chroniły przed wilgocią oraz niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. 

Nie sposób nie wspomnieć również o innych zaletach styropianowej sztukaterii. Takich jak wysoka trwałość, elastyczność czy też lekkość. Elastyczność poszczególnych elementów jest kluczowa. Zapobiega ich pękaniu i zniszczeniu. Jest to jedna z kluczowych różnic, w porównaniu z podobnymi materiałami. Co więcej, sztukateria styropianowa może być pomalowana na dowolny kolor, tak, aby pasowała do różnych elewacji, wymagań klientów lub też elementów dekoracji. 

Reasumując, styropian EPS 200 i styrodur to obecnie najlepsze materiały do tworzenia sztukaterii. Te wysokiej jakości tworzywa są wykorzystywany na całym świecie do tworzenia unikalnych i jednocześnie pięknych projektów budowlanych. Można wykonać z nich najpiękniejsze i niezapomniane produkty architektoniczne. 

Szczegóły dotyczące aplikacji wsporników elewacyjnych

Wsporniki elewacyjne zakupione w naszym sklepie są gotowe do instalacji. Zostały zaprojektowane w sposób, który znacznie ułatwia ich mocowanie. Mogą być zainstalowane szybciej i łatwiej niż jakikolwiek inny konwencjonalny rodzaj materiału. Można je przymocować za pomocą specjalnego kleju do sztukaterii elewacyjnej. 

Podsumowanie

Przeglądaj ofertę wsporników elewacyjnych w sklepie Dekorplanet i dowiedz się o nich znacznie więcej. Jeśli zainspirowały Cię te elementy, możesz również być zainteresowany inną sztukaterią zewnętrzną. Oferujemy szeroką gamę różnorodnych produktów architektonicznych. 

Ponadto do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dlatego, jeśli chcesz bardziej szczegółowo omówić interesujący Cię produkt - skontaktuj się z naszym zespołem. Poprzez e-mail, telefonicznie czy też bezpośrednio w sklepie stacjonarny w Gorzowie Wielkopolskim.

Mniej
Więcej
Pokaż 1 - 7 z 7 produktów

Najwyższej jakości sztukateria

Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

Zaakceptuj Site use cookies