LISTWY DO BONIOWANIA, DLB1 STYROPIANOWA LISTWA DO BONIOWANIA, ELEWACYJNA LISTWA DO BONIOWANIA, BONIE LISTWY, LISTWY BONIUJĄCE EL Powiększ

DLB1 STYROPIANOWA LISTWA DO BONIOWANIA

Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

Nowy

Listwa do boniowania DLB1 to styropianowa listwa ozdobna gwarantująca wykonanie idealnie prostych pasów boni. Zastosowanie boni elewacyjnych definiuje przestrzeń ściany, nadając jej pożądane proporcje. Wykonywanie boniowania znacznie podnosi wizualne walory całej budowli poprzez uporządkowanie ogólnego wrażenia oraz nadając charakterystycznego dostojnego wyglądu. 

Więcej szczegółów

5934 dostępnych sztuk

  • 100 x 50 mm.
  • 80 x 50 mm.
  • 110 x 50 mm.

60,00 zł

brutto

30,00 zł za 1 mb.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość8 cm.
Grubość5 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieElewacyjne

Więcej informacji

Styropianowa listwa do boniowania DLB1 to dekoracyjna listwa pozwalająca uzyskać idealnie proste krawędzie boni. Boniowanie to prosta metamorfoza elewacji, która niskim kosztem oraz małym nakładem pracy przynosi niesamowity efekt, nadając fasadzie budynku niepowtarzalnego charakteru. Oferowane przez nas listwy posiadają gładką powierzchnię, cechują się powtarzalnością wymiarów. Listwa bonująca DLB1 to wyrób, który w świetny sposób zmienia proporcje oraz styl budynku.

Oferowane przez nas elementy wykonane są z wysokogatunkowego, pokrytego kwarcową masą sztukatorską styropianu EPS-200. Produkt jest lekki oraz łatwy w montażu.
Styropianowa listwa do boniowania DLB1 to gwarancja niskiej ceny oraz zadowolenia!

Listwy do boniowania elewacji


Styropianowa listwa do boniowania to dekoracyjny element architektoniczny, stosowany głównie w formie poziomych pasów. Zastosowanie listew elewacyjnych boniowych definiuje przestrzeń ściany, dzieląc jej powierzchnie na mniejsze, eleganckie segmenty. Dlaczego listwy do boniowania elewacji?

Boniowanie to modne rozwiązanie, chętnie stosowane przez wielu architektów oraz projektantów wnętrz. Tego typu dekoracja nadaję się zarówno do domów jednorodzinnych jak i kamiennicy lub lokalu użyteczności publicznej. Zabieg boniowania podnosi walory estetyczne fasady budynku, nadając całości klasy i charakteru. Bonie listwy świetnie pasują zarówno do dużych jak i małych obiektów. Sztukateria ta jest w stanie zmienić optycznie charakter budowli niezależnie od jego bryły. Elewacyjne listwy do boniowania to uniwersalne zdobienie chętnie wybierane zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych projektów. W naszym asortymencie posiadamy ogromny wybór wzorów, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta!

O listwach do boniowania

Nasza sztukateria znakowana logiem Producent Sztukaterii to wysoce odporne listwy o idealnie gładkiej powierzchni i powtarzalnych wymiarach. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii sztukateria zewnętrzna naszej firmy zapewnia komfort użytkowania oraz zadowolenie na długie lata.

Nasze listwy do boniowania elewacji wykonane zostały z utwardzonego, trwałego styropianu EPS-200. Produkt ten został powleczony nowoczesną masą sztukatorską wyprodukowaną na bazie najwyższej jakości żywicy akrylowo-polimerowej oraz wyselekcjonowanych kruszyw kwarcowych. Dzięki zastosowanemu tworzywu, nasza sztukateria elewacyjna cechuje się całkowitą odpornością na warunki atmosferyczne, ale także ochroną przed promieniowaniem UV, wilgocią oraz uszkodzeniami mechanicznymi. 

Montaż listew do boniowania

Instalacja styropianowej listwy do boniowania jest szybka, prosta, nie wymaga ona zaawansowanych umiejętności monterskich. Do obróbki sztukaterii elewacyjnej wystarczą tradycyjne,  podstawowe narzędzia takie jak: piła, poziomnica lub paca do kleju.

Producent Sztukaterii

Choć boniowanie cieszy się coraz większą popularnością, to nie każdy jednak wie, w jaki sposób dopasować listwy do boniowania do swojego budynku. W razie wątpliwości lub braku inspiracji zachęcamy do kontaktu z konsultantami z naszego punktu obsługi klienta zarówno poprzez połączenie telefoniczne jak i wiadomość na czacie internetowym. 

Producent Sztukaterii to firma o wieloletnim doświadczeniu na rynku. Przez wiele lat naszej działalności zaufało nam wielu klientów. Podczas składania zamówienia zapewniamy szybką i bezpieczną dostawę. Dodatkowo chętnie udzielimy Ci porady w wypadku problemu z podjęciem decyzji lub pytaniu dotyczącym produktu.

Opinie

Napisz opinię

DLB1 STYROPIANOWA LISTWA DO BONIOWANIA

DLB1 STYROPIANOWA LISTWA DO BONIOWANIA

Najwyższej jakości sztukateria

Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

Zaakceptuj Site use cookies