Wyprzedaż! LISTWA DO BONIOWANIA, DLB5 STYROPIANOWA LISTWA DO BONIOWANIA, LISTWY BONIOWE, ELEWACYJNE LISTWY BONIOWE, LISTWY DO BONIOWANIA EL Powiększ

DLB5 STYROPIANOWA LISTWA DO BONIOWANIA

Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

Nowy

Listwa do boniowania DLB5 to bogato zdobiona styropianowa listwa, której łatwy montaż pozwala na błyskawiczne odmienienie fasady budynku. Dzięki zastosowaniu styropianowej listwy do boniowania DLB5 Twój dom nabierze nowego wyglądu. Listwa ta została stworzona z wytrzymałego materiału, z utwardzonego styropianu ESP-200, dzięki czemu jest gwarancją jakości, zadowolenia oraz trwałości na długie lata!

Więcej szczegółów

5934 dostępnych sztuk

  • 100 x 50 mm.
  • 80 x 50 mm.
  • 110 x 50 mm.

27,72 zł

brutto

34,65 zł brutto

-20%

55,44 zł za szt.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość8 cm.
Grubość5 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieElewacyjne

Więcej informacji

Listwy do boniowania to coraz popularniejszy sposób na dekoracje zewnętrznej strony elewacji. Charakterystyczne, podwójne wcięcia na modelu DLB5 doskonale sprawdzą się jako atrakcyjne wykończenie obiektów o skomplikowanej bryle np. jako ozdoba wewnętrznych kątów. Wykorzystanie styropianowej listwy do boniowania DLB5 zapewni idealnie proste krawędzie o niepowtarzalnym stylu, które  doskonale będą pasować do klasycznych aranżacji. Poza korzyściami dekoracyjnymi listwa do boniowania elewacji DLB5 jest funkcjonalna oraz praktyczna, chroni elewacje przed uszkodzeniami i zabrudzeniami. Montaż jest stosunkowo łatwy, nie wymaga doświadczenia oraz specjalistycznych narzędzi. 

Opinie

Napisz opinię

DLB5 STYROPIANOWA LISTWA DO BONIOWANIA

DLB5 STYROPIANOWA LISTWA DO BONIOWANIA

Najwyższej jakości sztukateria

Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

Zaakceptuj Site use cookies