Wyprzedaż! STYROPIANOWE LISTWY DO BONIOWANIA, DLB9 STYROPIANOWA LISTWA NAROŻNA, LISTWY NAROŻNE ELEWACYJNE, LISTWY NAROŻNE ZE STYROPIANU, LI Powiększ

DLB9 STYROPIANOWA LISTWA DO BONIOWANIA

Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

Nowy

Listwa do boniowania elewacji DLB9 to styropianowa, elewacyjna ozdoba, która w szybki sposób ozdobi fasadę budynku, nadając budowli charakteru i klasy. Listwa elewacyjna boniowa DLB9 to wyrób o widocznym owalnym zaokrągleniu. Dzięki swojemu specyficznemu kształtowi styropianowa listwa do boniowania DLB9 wpasuję się zarówno w klasyczne jak i nowoczesne kompozycje architektoniczne.

Więcej szczegółów

5934 dostępnych sztuk

  • 100 x 50 mm.
  • 80 x 50 mm.
  • 110 x 50 mm.

55,44 zł

brutto

69,30 zł brutto

-20%

27,72 zł za 1 mb.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość8 cm.
Grubość5 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieElewacyjne

Więcej informacji

Użycie styropianowej listwy do boniowania DLB9 gwarantuje wykonanie idealnie prostych krawędzi boni. Zastosowanie boni elewacyjnych definiuje przestrzeń ściany, nadając jej pożądane proporcje. Wykonywanie boniowania znacznie podnosi wizualne walory całej budowli poprzez uporządkowanie ogólnego wrażenia oraz nadaje jej charakterystyczny dostojny wygląd. Architekci i inwestorzy w ostatnich latach coraz częściej sięgają po ten ozdobny zabieg, który znacznie podnosi wartość nieruchomości.

Listwa do boniowania elewacji DLB9 to wyrób producenta sztukaterii styropianowej, które potrafią korzystnie zmienić proporcje i charakter budynku. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii listwy dekoracyjne posiadają idealnie gładką powierzchnię i powtarzalne wymiary oraz bardzo wysoką odporność na uszkodzenia. Sztukateria łączy w sobie tradycję zdobniczą z wymaganiami, jakie stawiają nam nowe technologie i zapewnia komfort użytkowania.

Opinie

Napisz opinię

DLB9 STYROPIANOWA LISTWA DO BONIOWANIA

DLB9 STYROPIANOWA LISTWA DO BONIOWANIA

Najwyższej jakości sztukateria

Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

Zaakceptuj Site use cookies