Wyprzedaż! STYROPIANOWE PILASTRY ELEWACYJNE, DPE12, PILASTRY NA ELEWACJĘ ZE STYROPIANU, PRODUCENT SZTUKATERII, STYROPIANOWE PILASTRY ELEWAC Powiększ

DPE12 PILASTRY NA ELEWACJĘ ZE STYROPIANU PRODUCENT SZTUKATERII

Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

Nowy

Pilaster zewnętrzny DPE12 to sztukateria będąca idealnym rozwiązaniem wykończeniowym. DPE12 to wyrób o bogatym profilu posiadającym szereg równoległych wcięć. Trzon pilastra DPE12 wyprodukowany został przy użyciu najwyższej jakości styropianu EPS-200
Pilastry dostępne na www.producent-sztukaterii.pl to szeroki wybór wzorów, zaczynając od ozdobnych, przez tradycyjne, aż po te minimalistyczne.

Więcej szczegółów

5934 dostępnych sztuk

  • 150 x 35 mm.
  • 200 x 35 mm.
  • 230 x 35 mm.

77,60 zł

brutto

97,00 zł brutto

-20%

38,80 zł za 1 mb.

Opis

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość15 cm.
Grubość3,5 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieElewacyjne
UwagaPodana cena jest za 1mb

Więcej informacji

STYROPIANOWY PILASTER NA ELEWACJĘ DPE12

Pilaster na elewację DPE12 od Producenta Sztukaterii to wyjątkowo estetyczny element, który niezmiennie mieści się w klasycznym kanonie piękna. Dzięki prostej, eleganckiej formie, sztukateria ta może posłużyć jako obramowanie drzwi czy okien lub jako oddzielna dekoracja fasadowa, zamieniając monotonną pionową płaszczyznę w wyjątkową aranżację. Pilaster DPE12 to sztukateria cechująca się dużą wytrzymałością, produkt jest całkowicie odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz wilgoć, ale także zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczneTrzon pilastra efektownie wygląda kiedy połączy się go z głowicą oraz bazą pilastra. Styropianowy pilaster elewacyjny DPE12 nadaje się do malowania bezpośrednio po montażu. Instalacja nie wymaga umiejętności monterskich ani posiadania specjalistycznych narzędzi.

WYKORZYSTANIE ORAZ BUDOWA PILASTRÓW ELEWACYJNYCH

Uniwersalne pilastry styropianowe to wykończeniowe artykuły dekoracji fasady budynku wykorzystywane przy ozdobie drzwi, okien, balkonów, ale również bram garażowych. Pilastry elewacyjne to sztukateria złożona z:
głowicy pilastra
trzonu rdzenia 
bazy (podstawy) pilastra

ZASTOSOWANE TWORZYWO ORAZ JEGO CECHY 

Sztukateria elewacyjna od Producenta Sztukaterii to wyroby wykonane z wysoce odpornego, najlepszego na rynku styropianu EPS-200. Nasze styropianowe fasety fabrycznie pokryte zostały specjalną masą sztukatorską na bazie mieszanki kwarcowo-żywicznej. Zastosowane tworzywo stanowi gwarancje odporności na niekorzystne warunki atmosferyczne, ale także mikropęknięcia oraz wszelakie uszkodzenia mechaniczne. Użyta masa sztukatorska sprawia, że fasety są twarde i elastyczne. 

INSTALACJA - INFORMACJE + NIEZBĘDNE NARZĘDZIA

Montaż styropianowego pilastra DPE12 jest szybki oraz bezproblemowy do wykonania nawet dla pojedynczej osoby bez doświadczenia monterskiego. Niezbędne narzędzia to poziomnica,  prosta- podstawowa piłka oraz paca do kleju.

PODSUMOWANIE

Zachwycające parametry techniczne, stylowy wygląd, wytrzymałość, czy też dopracowane detale to cechy, które przyczyniają się do rosnącej popularności elewacyjnych pilastrów styropianowych oferowanych przez nasz sklep. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.producent-sztukaterii.pl


Jeżeli nie mogą się Państwo zdecydować który model fasety elewacyjnej wybrać, zachęcamy do zamówienia próbek naszej sztukaterii. Jest to najskuteczniejszy sposób, by niskim kosztem rozwiać swe wątpliwości i znaleźć perfekcyjne rozwiązanie do danego pomieszczenia.

Opinie

Napisz opinię

DPE12 PILASTRY NA ELEWACJĘ ZE STYROPIANU PRODUCENT SZTUKATERII

DPE12 PILASTRY NA ELEWACJĘ ZE STYROPIANU PRODUCENT SZTUKATERII

Najwyższej jakości sztukateria

Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

Zaakceptuj Site use cookies