ŁUKI SZTUKATERIA ELEWACYJNA - PRODUCENT SZTUKATERII

Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

NIESTANDARDOWA SZTUKATERIA

Neu

Sztukateria elewacyjna robiona pod wymiar, na zamówienie. Pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb klienta. Taka sztukateria styropianowa może mieć zmieniony wymiar czy całkiem nowy wzór przygotowany tylko dla Ciebie.

Mehr Infos

Nicht mehr lieferbar

288,75 zł

inkl. MwSt.

Technische Daten

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość8 cm.
Grubość4 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieWokółokienne
UwagaListwy sprzedawane na sztuki (odcinki 2mb)

Mehr Infos

Listwy elewacyjne od Producenta Sztukaterii

Listwy elewacyjne były niegdyś najważniejszą częścią upiększania dworków, a także domostw książęcych. Teraz jest to często stosowany element dekoracyjny na współczesnych fasadach, wokół okien, czy też drzwi. Listwa elewacyjna zewnętrzna przyczynia się do stworzenia niepowtarzalnego stylu fasady zarówno klasycznego jak i nowoczesnego. Listwy elewacyjne styropianowe podkreślą piękno i indywidualność Twego domu.

Listwy elewacyjne ze styropianu powlekane są tynkiem sztukatorskim. Używany materiał na fasadę przez Producenta Sztukaterii Styropianowej to Styropian EPS200 o najtwardszych właściwościach. Jest to materiał odporny na warunki atmosferyczne i mikropęknięcia. Sztukaterię zewnętrzną należy pomalować po instalacji na dowolny kolor farbą elewacyjną silikonową lub akrylową.

Listwy elewacyjne ze styropianu - elementy zdobiące dom w współczesnym i stylowym wydaniu. Wszystkie listwy elewacyjne zewnętrzne wykonywane przez Producenta Sztukaterii produkowane są w nowoczesnej technologii. Listwy elewacyjne przygotowywane są z zagęszczonego styropianu EPS 200. Kształt listew wycinany jest na ploterach, a potem pokrywane są tynkiem sztukatorskim na bazie kruszywa kwarcowego i żywicy. Dzięki takiemu zabiegowi mają bardzo dobre właściwości techniczne, a co za tym idzie są odporne na warunki atmosferyczne.

Listwa elewacyjna z EPS200 z powodzeniem odzwierciedla stylowe dekoracje, które autentycznie były wykonane z gipsu. Kiedyś listwy elewacyjne bonie wykonywano ręcznie, na powierzchni budynków. Współcześnie cała procedura ich robienia jest znacznie prostsza i szybsza. Stosowanie sztukaterii elewacyjnej ze styropianu EPS 200 łudząco przywodzi historyczną sztukaterię. Listwa elewacyjna to efektowna metoda na ozdabianie domów. Listwy elewacyjne ze styropianu to dużo szybsza i tańsza metoda na zrealizowanie wymarzonej sztukaterii dekoracyjnej jak z gipsu czy betonu. Listwy fasadowe do boniowania robione są w różnych kalibrach, oraz kształtach zarówno tych współczesnych jak i klasycznych. Listwy elewacyjne przyklejamy do powierzchni bezpośrednio na fasadę budynku.

Wykorzystywane artykuły przy pracy wpływają na ich lekkość i elastyczność, a także solidność. Dzięki temu nie tworzą one obciążenia dla fasady. Listwy zewnętrzne ze styropianu są bezproblemowe i szybkie w instalacji. Do ich montażu pomocny jest jedynie dopasowany klej montażowy.

Co więcej, styropian EPS 200 jest przyjazny dla otoczenia i zdrowia oraz ma długą żywotność. Jest to też ekonomiczny materiał. Dzięki temu jest pasujący na każdą kieszeń.

Listwa elewacyjna zewnętrzna - wybierz charakter i styl

Producent Sztukaterii proponuje bardzo duży wybór sztukaterii zewnętrznej. W ofercie sklepu on-line www.producent-sztukaterii.pl sugerowane są listwy elewacyjne zewnętrzne inspirowane popularnymi, historycznymi elementami sztukaterii zewnętrznej, a także tymi nowoczesnymi o współczesnych nurtach. Nasz asortyment cały czas się poszerza goniąc za nowinkami światowymi. Profile elewacyjne osiągalne są w wielu stylach architektonicznych: prostych, klasycznych po ozdobne czy bardziej nowoczesne. Dzięki temu mają one swoje miejsce nie tylko w starszych i klasycznych budowlach czy kamienicach, ale także w nowoczesnej - współczesnej architekturze.

Sztukateria elewacyjna i jej stosowanie

Listwy elewacyjne styropianowe można zastosować jako dekorację otaczającą drzwi albo okna. Takie dekoracje elewacyjne stosowane są również w domkach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych ( kamienicach ), budynkach użyteczności publicznej, oraz w zabudowaniach bliźniaczych, szeregowych czy dworkowych. Listwy elewacyjne ze styropianu bardzo dobrze sprawdzają się w trakcie renowacji historycznego lub zabytkowego budownictwa. Architekci także wykorzystują takie dekoracje na nowo powstałych zabudowaniach o nowoczesnym designie.

Listwy elewacyjne zewnętrzne - barwy

Dużo osób myśli, że sztukateria elewacyjna powinna być biała. Kolor ten rzeczywiście oddaje niespotykane piękno misternych wzorów sztukaterii. Aczkolwiek coraz częściej właściciele domów używają innych kolorów np. pastelowych. Barwy do elewacji zewnętrznej można dopasować indywidualnie wedle osobistego uznania.

Listwy elewacyjne w ofercie Producenta Sztukaterii Styropianowej są osiągalne w barwie piaskowej. Listwa elewacyjna jest przygotowana do pomalowania na jakikolwiek kolor po uprzednim zagruntowaniu. Dzięki temu możesz zaplanować dekorację pasującą do wizualnych wymagań budynku. Najlepiej malować listwy elewacyjne zewnętrzne po przyklejeniu i obróbce na elewacji.

Producent Sztukaterii Styropianowej

Zachwycające parametry techniczne, stylowy design, wytrzymałość, czy też dopracowane detale przyczyniają się do popularności, jaką zdobyły listwy elewacyjne z naszej oferty. Sztukateria elewacyjna ma uznanie zarówno pośród projektantów domów, jak i osób prywatnych.
Rekomendujemy nasze artykuły sztukaterii zewnętrznej oraz wewnętrznej z kompletnej naszej propozycji bezpośrednio od Producenta Sztukaterii.

Sztukateria zewnętrzna wysokiej jakości i atrakcyjnych cenach.

Reviews

Eigene Bewertung verfassen

ŁUKI SZTUKATERIA ELEWACYJNA - PRODUCENT SZTUKATERII

ŁUKI SZTUKATERIA ELEWACYJNA - PRODUCENT SZTUKATERII

Najwyższej jakości sztukateria

Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

Accept Site use cookies