Sale! Listwa elewacyjna DLE45, klasyczna styropianowa listwa, listwy styropianowe dekoracyjne, producent sztukaterii, Expand

Listwa elewacyjna - klasyczna - DLE45 - Producent Sztukaterii

4 Review(s)
Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

Neu

Listwa elewacyjna - DLE45 to klasyczna sztukateria zewnętrzna bezpośrednio od Producenta Sztukaterii. Modele DLE45 to listwy elewacyjne styropianowe wykonane z EPS200 i powleczone wysokiej jakości masą sztukatorską. Listwy elewacyjne do okien, oraz drzwi, które pięknie ozdobią elewację budynku. Model DLE45 jest ciekawie zdobiony o wymiarach 200 x 10 x 3,5 cm.

Mehr Infos

5781 Artikel

 • 100 x 35 mm.
 • 120 x 35 mm.
 • 140 x 40 mm.
 • 150 x 40 mm.

58,21 zł

inkl. MwSt.

72,76 zł inkl. MwSt.

-20%

29,11 zł pro 1 mb.

Technische Daten

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość10 cm.
Grubość3,5 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieWokółokienne
UwagaListwy sprzedawane na sztuki (odcinki 2mb)

Mehr Infos

Sztukateria elewacyjna DLE45 - Producenta Sztukaterii Styropianowej

Listwa elewacyjna o oznaczeniu DLE45 - Producenta Sztukaterii to klasyczny profil o subtelnym zdobieniu. Listwa elewacyjna zewnętrzna to nowoczesna sztukateria dekoracyjna produkowana ze styropianu EPS200, który następnie jest powlekany tynkiem sztukatorskim. Listwy elewacyjne w oryginalnym stylu udekorują powierzchnię elewacji budynku w każdym rodzaju zabudowy. Listwa elewacyjna jak DLE45 jest wytrzymała na uszkodzenia i odporna na warunki atmosferyczne. Możemy malować najlepiej po montażu farbami do elewacji. Listwa elewacyjna DLE45 posiada wymiary 200 x 10 x 3,5 cm.

Producent Sztukaterii - Listwy elewacyjne

Listwy elewacyjne były niegdyś najważniejszą częścią upiększania pałaców, a także domów szlacheckich. W naszych czasach jest to często używany element dekoracji na współczesnych elewacjach, wokół okien, czy też drzwi. Listwa elewacyjna przyczynia się do wykreowania niepowtarzalnego stylu fasady zarówno klasycznego jak i nowoczesnego. Listwy elewacyjne styropianowe podkreślą piękno i indywidualność Twojego domu.

Listwy elewacyjne z EPS200 powlekane są masą sztukatorską. Używany materiał na elewację przez Producenta Sztukaterii to Styropian o najtwardszych właściwościach. Jest to materiał mało podatny na warunki atmosferyczne i mikropęknięcia. Sztukaterię zewnętrzną należy pomalować po montażu na dowolny kolor farbą elewacyjną silikonową lub akrylową.

Listwy elewacyjne styropianowe - elementy dekorujące dom w współczesnym i stylowym wydaniu. Listwa elewacyjna zewnętrzna w ofercie Producenta Sztukaterii produkowana jest w nowoczesnej technologii. Listwy elewacyjne przygotowywane są z zagęszczonego styropianu EPS 200. Kształt listew przycinany jest na ploterach, a później pokrywane są tynkiem sztukatorskim na bazie kruszywa kwarcowego i żywicy. Dzięki temu mają niezmiernie solidne własności techniczne, a co za tym idzie są odporne na warunki atmosferyczne.

Listwa fasadowa z EPS200 z powodzeniem odzwierciedla klasyczne dekoracje, które autentycznie były zrealizowane z gipsu. Dawniej listwy elewacyjne bonie wykonywano ręcznie, na powierzchni budynków. Dziś cała metoda ich produkowania jest znacznie łatwiejsza i szybsza. Stosowanie sztukaterii elewacyjnej ze styropianu EPS 200 łudząco przypomina historyczną sztukaterię dekoracyjną. Listwa elewacyjna ze styropianu to fantastyczna metoda na przystrajanie budynków. Listwy elewacyjne ze styropianu to sporo szybsza i tańsza metoda na stworzenie ozdoby jak z gipsu czy betonu. Listwy fasadowe do boniowania produkowane są w różnych kalibrach, oraz kształtach w podobny sposób tych nowomodnych jak i klasycznych. Profile zewnętrzne przyklejamy do powierzchni bezpośrednio na elewację.

Używane artykuły przy pracy oddziaływają na ich wagę i elastyczność, a także solidność. Dzięki temu nie tworzą one obciążenia dla elewacji. Listwy elewacyjne ze styropianu są bezproblemowe i szybkie w instalacji. Do ich montażu konieczny jest tylko adekwatny klej montażowy.

Co więcej, styropian EPS 200 jest przyjazny dla otoczenia i zdrowia oraz ma długą żywotność. Jest to także ekonomiczny materiał. Dzięki temu jest pasujący na każdą kieszeń.

Listwa fasadowa - wybierz charakter

Producent Sztukaterii Styropianowej proponuje wielki wybór modeli sztukaterii dekoracyjnej. W asortymencie sklepu online www.producent-sztukaterii.pl proponowane są listwy elewacyjne zewnętrzne inspirowane popularnymi, dziejowymi detalami sztukaterii, a także tymi dzisiejszymi o współczesnych trendach. Nasz asortyment ciągle się rozszerza goniąc za trendami na świecie. Listwy elewacyjne styropianowe osiągalne są w wielu stylach architektonicznych: prostych, klasycznych po ozdobne czy bardziej współczesne. Dzięki temu znajdują one swoje miejsce nie tylko w starszych i klasycznych budowlach czy kamienicach, ale także w nowoczesnej - współczesnej architekturze.

Listwy elewacyjne i ich zastosowanie

Listwy elewacyjne styropianowe można zastosować jako ozdobę otaczającą drzwi czy też okna. Sztukateria elewacyjna wykorzystywana jest zarówno w domkach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych ( kamienicach ), obiektach użyteczności publicznej, jak i w zabudowaniach pałacowych, bliźniaczych czy choć by szeregowych. Listwy ze styropianu zewnętrzne niezwykle dobrze sprawdzają się podczas odbudowy historycznego lub zabytkowego budownictwa. Projektanci także stosują takie ozdoby na nowo powstałych zabudowaniach o współczesnym designie.

Listwa elewacyjna zewnętrzna - barwy

Sporo osób uważa, że sztukateria fasadowa powinna być biała. Kolor ten istotnie oddaje niespotykane piękno kunsztownych modeli sztukaterii. Tymczasem coraz częściej posiadacze domów używają inne barwy np. pastelowe. barwy do fasady można dopasować osobiście według własnego uznania.

Listwy elewacyjne w asortymencie Producenta Sztukaterii są osiągalne w barwie piaskowej. Listwa zewnętrzna jest przygotowana do pomalowania na jakikolwiek kolor po wcześniejszym zagruntowaniu. Dzięki temu możesz zaplanować dekorację dobraną do wizualnych wymagań budynku. Najlepiej malować listwy elewacyjne zewnętrzne po montażu i obróbce na elewacji.

Podsumowanie - Producent Sztukaterii

Zachwycające parametry techniczne, elegancki design, odporność, czy też dopracowane detale przyczyniają się do renomy, jaką zyskały listwy elewacyjne z naszej oferty. Zarówno pośród konstruktorów domów, jak i osób prywatnych.
Polecamy nasze produkty sztukaterii zewnętrznej oraz wewnętrznej z kompletnej naszej propozycji Producenta Sztukaterii.

Reviews

Rang 
07.04.2021

Boskie

Polecam

  Rang 
  07.04.2021

  Świetne

  Doskonała jakość, wyglądają pięknie!

   Rang 
   09.05.2020

   Naprawdę świetne

   Idealny wybór, doskonała jakość. Polecam

    Rang 
    09.05.2020

    Doskonałe

    sklep pomocny w doborze produktów

     Eigenen Kommentar verfassen! !

     Eigene Bewertung verfassen

     Listwa elewacyjna - klasyczna - DLE45 - Producent Sztukaterii

     Listwa elewacyjna - klasyczna - DLE45 - Producent Sztukaterii

     Najwyższej jakości sztukateria

     Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

     Accept Site use cookies