Sale! Listwa elewacyjna DLE54, klasyczna styropianowa listwa, powlekana listwa elewacyjna, producent sztukaterii, listwy od producenta Expand

Listwa elewacyjna - powlekana - DLE54 - Producent Sztukaterii

Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

Neu

DLE54 to listwy elewacyjne styropianowe bezpośrednio od Producenta Sztukaterii. Profil DLE54 wykonany z najwyższą starannością o detale. Zastosowano twardy styropian EPS200 oraz tynk sztukatorski na bazie żywicy. Listwy elewacyjne doskonale sprawdzą się w klasycznych projektach na fasadach budynków. Listwy elewacyjne zewnętrzne stosowane są jako obramowanie okien, drzwi, oraz bram garażowych.

Mehr Infos

5925 Artikel

  • 100 x 35 mm.
  • 120 x 35 mm.
  • 140 x 40 mm.

58,21 zł

inkl. MwSt.

72,76 zł inkl. MwSt.

-20%

29,11 zł pro 1 mb.

Technische Daten

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość10 cm.
Grubość3,5 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieWokółokienne
UwagaListwy sprzedawane na sztuki (odcinki 2mb)

Mehr Infos

Listwa elewacyjna zewnętrzna - DLE54 - Producenta Sztukaterii

Listwy elewacyjne styropianowe jak DLE54 to subtelna sztukateria zewnętrzna, która stylowo ozdobi elewację budynku. Listwa elewacyjna wykonana przez Producenta Sztukaterii ze styropianu EPS200 powleczonego masą sztukatorską. Listwy elewacyjne powlekane mają kolor piaskowy i można je malować na wybrany kolor pasujący do elewacji. Wymiary listwy elewacyjnej to 200 x 10 x 3,5 cm. Takie listwy elewacyjne do okien stylowo je ozdobią przy czym nie ma problemu żeby montować je także wokół drzwi czy bram garażowych.

Listwy elewacyjne od producenta

Listwy elewacyjne były niegdyś najważniejszą częścią upiększania dworków, a także domów książęcych. W naszych czasach jest to często używany element ozdobny na współczesnych elewacjach, wokół okien, czy też drzwi. Listwa elewacyjna przyczynia się do stworzenia niepowtarzalnego stylu elewacji podobnie jak klasycznego jak i nowoczesnego. Listwy elewacyjne styropianowe podkreślą urok i indywidualność Twojego domu.

Listwy elewacyjne ze styropianu pokryte są tynkiem sztukatorskim. Stosowany surowiec na elewację przez Producenta Sztukaterii to styropian o najtwardszych właściwościach. Jest to materiał wytrzymały na warunki atmosferyczne i mikropęknięcia. Sztukaterię fasadową należy pomalować po instalacji na dowolny kolor farbą elewacyjną silikonową lub akrylową.

Listwy elewacyjne ze styropianu - elementy zdobiące dom w nowoczesnym i klasycznym wydaniu.Wszystkie listwy elewacyjne zewnętrzne w ofercie Producenta Sztukaterii produkowane są w nowoczesnej technologii. Listwy elewacyjne przygotowywane są z zagęszczonego styropianu EPS 200. Obrys listew przycinany jest na ploterach, a potem pokrywane są tynkiem sztukatorskim na bazie kruszywa kwarcowego i żywicy. Dzięki temu mają niesłychanie porządne własności techniczne, a co za tym idzie są odporne na warunki pogodowe.

Listwa fasadowa ze styropianu z powodzeniem odzwierciedla stylowe dekoracje, które pierwotnie były zrealizowane z gipsu. Kiedyś listwy elewacyjne bonie wykonywano ręcznie, na powierzchni budynków. Współcześnie cała metoda ich robienia jest znacznie prostsza i szybsza. Stosowanie sztukaterii elewacyjnej ze styropianu EPS 200 łudząco przypomina dziejową sztukaterię. Listwa elewacyjna to efektowna metoda na dekorowanie budynków. Listwy elewacyjne ze styropianu to o wiele szybsza i tańsza metoda na wykonanie ozdoby jak z gipsu czy betonu. Listwy fasadowe do boniowania robione są w różnych kalibrach, oraz konturach zarówno tych nowomodnych jak i klasycznych. Listwy zewnętrzne przyklejamy do nawierzchni bezpośrednio na elewację.

Wykorzystywane półprodukty przy pracy oddziaływają na ich lekkość i elastyczność, a także wytrzymałość. Dzięki temu nie stanowią one obciążenia dla fasady. Listwy zewnętrzne ze styropianu są proste i szybkie w instalacji. Do ich montażu potrzebny jest tylko dopasowany klej montażowy.

Co więcej, styropian EPS 200 jest przyjazny dla środowiska i zdrowia oraz ma długą żywotność. Jest to też ekonomiczny materiał. Dzięki temu jest przystosowany na każdą kieszeń.

Listwa zewnętrzna - wybierz styl


Producent Sztukaterii oferuje szeroki wybór modeli. W asortymencie sklepu on-line www.producent-sztukaterii.pl oferowane są listwy elewacyjne zewnętrzne inspirowane popularnymi, dziejowymi elementami sztukaterii, a także tymi współczesnymi o współczesnych nurtach. Nasz asortyment wciąż się rozszerza goniąc za nowinkami na świecie. Listwy elewacyjne osiągalne są w wielu stylach architektonicznych: prostych, klasycznych po ozdobne czy bardziej nowoczesne. Dzięki temu mają one swoje miejsce nie tylko w starszych i klasycznych budowlach czy kamienicach, ale także w nowoczesnej - współczesnej architekturze.

Listwy elewacyjne i ich stosowanie


Listwy elewacyjne styropianowe można zastosować jako dekorację otaczającą drzwi czy też okna. Takie dekoracje elewacyjne wykorzystywane są zarówno w domkach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych ( kamienicach ), użyteczności publicznej, jak i w zabudowaniach pałacowych. Listwy elewacyjne zewnętrzne bardzo dobrze sprawdzają się podczas odnowy historycznego lub zabytkowego budownictwa. Architekci także wykorzystują takie dekoracje na nowo powstałych budynkach o współczesnym designie.

Listwa fasadowa zewnętrzna - barwy


Sporo osób uważa, że sztukateria elewacyjna powinna być biała. Kolor ten faktycznie oddaje niespotykane piękno misternych deseni sztukaterii. Jednak coraz częściej właściciele domów aplikują inne kolory np. pastelowe. Kolory do fasady można dopasować osobiście wedle własnego uznania.

Profile elewacyjne w ofercie Producenta Sztukaterii są osiągalne w barwie piaskowej. Listwa elewacyjna jest gotowa do pomalowania na dowolny kolor po uprzednim zagruntowaniu. Dzięki temu możesz opracować dekorację pasującą do wizualnych wymagań budynku. Najlepiej malować listwy elewacyjne zewnętrzne po montażu i obróbce na elewacji.

Producent Sztukaterii - Podsumowanie

Znakomite parametry techniczne, elegancki wygląd, odporność, czy też dopieszczone detale przyczyniają się do renomy, którą zdobyły listwy elewacyjne z naszej oferty. Zarówno pośród architektów budynków, jak i osób prywatnych. 
Rekomendujemy nasze artykuły sztukaterii zewnętrznej oraz wewnętrznej z całej naszej oferty Producenta Sztukaterii Styropianowej w super cenie.

Reviews

Eigene Bewertung verfassen

Listwa elewacyjna - powlekana - DLE54 - Producent Sztukaterii

Listwa elewacyjna - powlekana - DLE54 - Producent Sztukaterii

Najwyższej jakości sztukateria

Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

Accept Site use cookies