Sale! Listwa elewacyjna DLE55, dekoracyjna listwa styropianowa, klasyczna listwa elewacyjna, ozdobna listwa wokółokienna, producent sz Expand

Listwa elewacyjna DLE55 - Producenta Sztukaterii Styropianowej

Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

Neu

Listwy elewacyjne do okien - DLE55 od Producenta Sztukaterii, to polska sztukateria zewnętrzna zrobiona z twardego styropianu EPS200 i powleczona masą sztukatorską. Listwy elewacyjne są szybką i efektowną metodą na zmianę wyglądu każdego budynku. Sztukateria elewacyjna od Producenta Sztukaterii jest łatwa w montażu, a użyta masa zabezpiecza przed warunkami atmosferycznymi i uszkodzeniami.

Mehr Infos

5928 Artikel

  • 100 x 35 mm.
  • 120 x 35 mm.
  • 140 x 40 mm.

58,21 zł

inkl. MwSt.

72,76 zł inkl. MwSt.

-20%

29,11 zł pro 1 mb.

Technische Daten

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość10 cm.
Grubość3,5 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieWokółokienne
UwagaListwy sprzedawane na sztuki (odcinki 2mb)

Mehr Infos

Listwa elewacyjna - DLE55 - Producenta Sztukaterii

Listwa elewacyjna zewnętrzna o symbolu DLE55 prosto od Producenta Sztukaterii. Klasyczna sztukateria elewacyjna o ciekawym, bogatym zdobieniu idealnie ozdobi zarówno okna jak i drzwi czy bramy garażowe. Listwy elewacyjne styropianowe wykonane zostały z EPS200 i następnie powleczone wysokiej jakości tynkiem sztukatorskim. Listwy elewacyjne jak DLE55 Producenta Sztukaterii mają wymiary 200 x 10 x 3,5 cm. Producent Sztukaterii oferuje wiele modeli zarówno tych klasycznych jak i nowoczesnych w bardzo atrakcyjnych cenach.

Listwy elewacyjne od producenta

Listwy zewnętrzne były niegdyś najważniejszą częścią upiększania pałaców, a także domów szlacheckich. Teraz jest to często stosowany element dekoracji na współczesnych fasadach, wokół okien, czy też drzwi. Listwa elewacyjna przyczynia się do stworzenia niepowtarzalnego stylu fasady podobnie jak klasycznego jak i nowoczesnego. Listwy elewacyjne zewnętrzne pokreślą urok i indywidualność Twojego domu.

Listwy elewacyjne z EPS200 powlekane są masą sztukatorską. Stosowany materiał na elewację przez Producenta Sztukaterii to Styropian EPS200. Jest to materiał wytrzymały na warunki pogodowe i mikrouszkodzenia. Sztukaterię fasadową należy pomalować po montażu na dowolny kolor farbą na zewnątrz, silikonową lub akrylową.

Listwy elewacyjne ze styropianu - elementy upiększające dom w nowoczesnym i stylowym wydaniu.Wszystkie listwy elewacyjne zewnętrzne w ofercie Producenta Sztukaterii robione są w nowoczesnej technologii. Listwy elewacyjne przygotowywane są z zagęszczonego styropianu EPS200. Kształt listew przycinany jest na ploterach, a następnie pokrywane są tynkiem sztukatorskim na bazie kruszywa kwarcowego i żywicy. Dzięki temu mają niezwykle dobre własności techniczne, a co za tym idzie są odporne na warunki pogodowe.

Listwa fasadowa ze styropianu z powodzeniem odzwierciedla stylowe dekoracje, które oryginalnie były stworzone z gipsu. Dawniej listwy elewacyjne, bonie robiono ręcznie, na fasadzie budynków. W dzisiejszych czasach cała metoda ich wytwarzania jest znacznie prostsza i szybsza. Stosowanie sztukaterii elewacyjnej ze styropianu EPS 200 łudząco przywodzi dziejową sztukaterię. Listwa elewacyjna to fantastyczna metoda na dekorowanie budynków. Listwy elewacyjne z EPS200 to istotnie szybsza i tańsza metoda na wykonanie ozdoby jak z gipsu czy betonu. Listwy fasadowe do boniowania robione są w różnych rozmiarach, oraz kształtach w podobny sposób tych współczesnych jak i klasycznych. Listwy elewacyjne przyklejamy do nawierzchni bezpośrednio na elewację.

Wykorzystywane półprodukty przy produkcji wpływają na ich wagę i elastyczność, a także solidność. Dzięki temu nie tworzą one obciążenia dla fasady. Listwy elewacyjne ze styropianu są banalne i szybkie w instalacji. Do ich montażu niezbędny jest jedynie dobrany klej montażowy.

Co więcej, styropian EPS 200 jest przyjazny dla otoczenia i zdrowia oraz ma długą żywotność. Jest to również ekonomiczny materiał. Dzięki temu jest pasujący na każdy budżet.

Listwa elewacyjna - wybierz trend

Producent Sztukaterii oferuje ogromny wybór profili. W ofercie sklepu on-line www.producent-sztukaterii.pl proponowane są listwy elewacyjne zewnętrzne inspirowane znanymi, dziejowymi elementami sztukaterii, a także tymi dzisiejszymi o nowoczesnych trendach. Nasz asortyment wciąż się poszerza goniąc za trendami na świecie. Profile elewacyjne dostępne są w wielu stylach architektonicznych: prostych, klasycznych po ozdobne czy bardziej nowoczesne. Dzięki temu mają one swoje miejsce nie tylko w starszych i klasycznych budowlach czy kamienicach, ale także w nowoczesnej - współczesnej architekturze.

Profile elewacyjne i ich zastosowanie

Listwy elewacyjne można zastosować jako dekorację otaczającą drzwi czy okna. Takie dekoracje elewacyjne stosowane są w podobny sposób w domkach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych ( kamienicach ), użyteczności zbiorowej, jak i w zabudowaniach dworkowych. Listwy ze styropianu zewnętrzne bardzo dobrze sprawdzają się w trakcie renowacji historycznego lub zabytkowego budownictwa. Projektanci również używają takie ozdoby na dopiero co powstałych budynkach o nowoczesnym wyglądzie.

Listwa elewacyjna zewnętrzna - barwy

Wiele osób uważa, że sztukateria zewnętrzna powinna być biała. Kolor ten rzeczywiście oddaje niesamowite piękno misternych deseni sztukaterii. Aczkolwiek coraz częściej właściciele domów stosują inne kolory np. pastelowe. Kolory do fasady można dobrać osobiście według osobistego uznania.

Listwy elewacyjne w ofercie Producenta Sztukaterii są osiągalne w barwie piaskowej. Listwa elewacyjna jest przygotowana do pomalowania na jakikolwiek kolor po uprzednim zagruntowaniu. Dzięki temu zdołasz zaprojektować dekorację pasującą do wizualnych wymagań budynku. Najlepiej malować listwy elewacyjne zewnętrzne po przyklejeniu i obróbce na elewacji.

Producent Sztukaterii Styropianowej

Zachwycające parametry techniczne, luksusowy design, wytrzymałość, czy też dopracowane detale przyczyniają się do renomy, którą zyskały listwy elewacyjne z naszej oferty. Zarówno wśród konstruktorów budynków, jak i osób prywatnych.
Polecamy nasze artykuły sztukaterii zewnętrznej oraz wewnętrznej z całej naszej propozycji Producenta Sztukaterii.

Reviews

Eigene Bewertung verfassen

Listwa elewacyjna DLE55 - Producenta Sztukaterii Styropianowej

Listwa elewacyjna DLE55 - Producenta Sztukaterii Styropianowej

Najwyższej jakości sztukateria

Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

Accept Site use cookies