Sale! Listwa elewacyjna DLE50, klasyczna listwa ze styropianu, dekoracyjne listwy wokółokienne, producent sztukaterii, listwy wokółok Expand

DLE50 Listwa elewacyjna klasyczna - Producent Sztukaterii

Producent Sztukaterii Producent Sztukaterii

Neu

Listwa elewacyjna ze styropianu DLE50, to sztukateria z firmy Producent Sztukaterii. DLE50 to listwa elewacyjna, która posiada szeroką gamę możliwości aranżacyjnych. Listwy elewacyjne ze styropianu - EPS200 są powleczone masą tynkową, więc wystarczy je tylko pomalować po przyklejeniu. Ten styropianowy profil elewacyjny może być użyty we współczesnych i klasycznych aranżacjach.

Mehr Infos

5934 Artikel

  • 100 x 35 mm.
  • 120 x 35 mm.
  • 140 x 40 mm.

58,21 zł

inkl. MwSt.

72,76 zł inkl. MwSt.

-20%

29,11 zł pro 1 mb.

Technische Daten

Długość200 cm (tolerancja 1%)
Wysokość10 cm.
Grubość3,5 cm.
MateriałEPS200 - powleczony kwarcową masą sztukatorską
ZastosowanieWokółokienne
UwagaListwy sprzedawane na sztuki (odcinki 2mb)

Mehr Infos

Listwa elewacyjna zewnętrzna - DLE50 - Producent Sztukaterii

Producent Sztukaterii Styropianowej posiada wiele ciekawych modeli sztukaterii elewacyjnej, między innymi profil DLE50. Jest to listwa elewacyjna wykonana z twardego styropianu EPS200, którą następnie powleczono wysokiej jakości masą tynkarską, przez co jest wytrzymała i odporna na warunki atmosferyczne. Taki model jak DLE50 to świetna listwa elewacyjna okienna jak i drzwiowa. Listwy elewacyjne zewnętrzne odmienią elewacje budynku nadając jej wyrazistości i charakteru. DLE50 to listwa elewacyjna o wymiarach 200 x 10 x 3,5 cm w bardzo atrakcyjnej cenie.

Listwy elewacyjne od producenta

Listwy elewacyjne były niegdyś najważniejszą częścią upiększania pałaców, a także domów szlacheckich. Dziś jest to często stosowany element ozdobny na współczesnych elewacjach, wokół okien, czy też drzwi. Listwa elewacyjna przyczynia się do stworzenia niepowtarzalnego stylu elewacji podobnie jak klasycznego jak i nowoczesnego. Listwy elewacyjne zewnętrzne podkreślą piękno i indywidualność Waszego domu.

Listwy elewacyjne ze styropianu powlekane są masą sztukatorską. Używany materiał na fasadę przez Producenta Sztukaterii to Styropian EPS200. Jest to materiał niepodatny na warunki pogodowe i mikropęknięcia. Sztukaterię elewacyjną należy pomalować po instalacji na dowolny kolor farbą silikonową przeznaczoną na zewnątrz lub akrylową.

Listwy elewacyjne styropianowe - elementy dekorujące dom w współczesnym i klasycznym wydaniu.Wszystkie listwy elewacyjne zewnętrzne w ofercie Producenta Sztukaterii robione są w nowoczesnej technologii. Listwy elewacyjne przygotowywane są z utwardzonego styropianu EPS200. Kontur listew przycinany jest na ploterach, a potem pokrywane są tynkiem sztukatorskim na bazie kruszywa kwarcowego i żywicy. Dzięki temu mają niezwykle solidne własności techniczne, a co za tym idzie są odporne na warunki pogodowe.

Listwa elewacyjna z EPS200 z powodzeniem odzwierciedla stylowe dekoracje, które pierwotnie były stworzone z gipsu. Kiedyś listwy elewacyjne, bonie robiono ręcznie, na powierzchni budynków. Obecnie cała procedura ich robienia jest znacznie prostsza i szybsza. Stosowanie sztukaterii elewacyjnej ze styropianu EPS 200 łudząco przypomina historyczną sztukaterię. Listwa elewacyjna to efektowna metoda na dekorowanie budynków. Listwy elewacyjne z EPS200 to sporo szybsza i tańsza metoda na zrealizowanie ozdoby jak z gipsu czy betonu. Listwy elewacyjne do boniowania robione są w różnych rozmiarach, oraz kształtach w podobny sposób tych nowomodnych jak i klasycznych. Listwy zewnętrzne przyklejamy do powierzchni bezpośrednio na elewację.

Wykorzystywane półprodukty przy produkcji oddziaływają na ich lekkość i elastyczność, a także wytrzymałość. Dzięki temu nie stanowią one obciążenia dla fasady. Profile elewacyjne ze styropianu są łatwe i szybkie w instalacji. Do ich montażu pomocny jest jedynie odpowiedni klej montażowy.

Co więcej, styropian EPS 200 jest przyjazny dla otoczenia i zdrowia oraz ma długą żywotność. Jest to też ekonomiczny materiał. Dzięki temu jest przystosowany na każdy budżet.

Listwa fasadowa - wybierz styl

Producent Sztukaterii proponuje szeroki wybór modeli. W ofercie sklepu on-line www.producent-sztukaterii.pl oferowane są listwy elewacyjne zewnętrzne inspirowane znanymi, historycznymi detalami sztukaterii, a także tymi dzisiejszymi o współczesnych trendach. Nasz asortyment bez ustanku się poszerza goniąc za nowinkami na świecie. Listwy elewacyjne osiągalne są w wielu stylach architektonicznych: prostych, klasycznych po ozdobne czy bardziej nowoczesne. Dzięki temu mają one swoje miejsce nie tylko w starszych i klasycznych budowlach czy kamienicach, ale także w nowoczesnej - współczesnej architekturze.

Listwy elewacyjne i ich stosowanie

Listwy elewacyjne styropianowe można zastosować jako dekorację otaczającą drzwi czy też okna. Takie dekoracje elewacyjne wykorzystywane są w podobny sposób w domkach jednorodzinnych, budynkach mieszkalnych ( kamienicach ), użyteczności zbiorowej, jak i w zabudowaniach pałacowych. Listwy ze styropianu zewnętrzne bardzo dobrze sprawdzają się podczas odbudowy dziejowego lub zabytkowego budownictwa. Projektanci także wykorzystują takie ozdoby na dopiero co powstałych budynkach o nowoczesnym wyglądzie.

Listwa fasadowa zewnętrzna - barwy

Wiele osób uważa, że sztukateria elewacyjna powinna być biała. Kolor ten istotnie oddaje niespotykane piękno kunsztownych stylów sztukaterii. Jednak coraz częściej posiadacze domów aplikują inne barwy np. pastelowe. barwy do fasady można dobrać osobiście wedle własnego uznania.

Profile elewacyjne w asortymencie Producenta Sztukaterii są osiągalne w barwie piaskowej. Listwa elewacyjna jest przygotowana do pomalowania na dowolny kolor po wcześniejszym zagruntowaniu. Dzięki temu zdołasz opracować dekorację pasującą do wizualnych wymagań budynku. Najlepiej malować listwy elewacyjne zewnętrzne po montażu i obróbce na elewacji.

Podsumowanie - Producent Sztukaterii Styropianowej

Doskonałe parametry techniczne, luksusowy wygląd, trwałość, czy też dopieszczone detale przyczyniają się do renomy, którą zdobyły listwy elewacyjne z naszej oferty. Zarówno wśród konstruktorów budynków, jak i osób prywatnych.
Polecamy nasze artykuły sztukaterii zewnętrznej oraz wewnętrznej z całej naszej oferty Producenta Sztukaterii.

Reviews

Eigene Bewertung verfassen

DLE50 Listwa elewacyjna klasyczna - Producent Sztukaterii

DLE50 Listwa elewacyjna klasyczna - Producent Sztukaterii

Najwyższej jakości sztukateria

Wykonywana dla Ciebie metodą ciągnioną zapewnia wysoką jakość i powtarzalność wzoru. Trwałość zapewnia masa kwarcowa naniesiona na elastyczny i wytrzymały rdzeń ze styropianu EPS200. 

Accept Site use cookies